Pirmieji rungtynių kėliniai baigėsi identiškai – Vytenis Lipkevičius abi atkarpas uždarė tritaškiais, tačiau šeimininkai toli nepabėgo (46:37). Labiausiai juos stabdė būtent nekritę tolimi metimai, kuriuos pataikė tik komandos kapitonas.

Po ilgosios pertraukos svečių puolimas strigo, o vos dvylika trečiojo kėlinio taškų leido „7bet-Lietkabeliui“ atitrūkti dviženkle persvara (65:49).

Paskutiniame ketvirtyje Pasvalio klubas dar bandė kurstyti intrigą, tačiau vargiai rado kelių link varžovų krepšio. Emocijų nesutramdęs Martynas Arlauskas gavo techninę pražangą, Jordanas Watsonas ir Deante Johnsonas varžovus stabdė nesportiškai, o tuo pasinaudoję šeimininkai dar labiau nutolo (84:63) ir atgal nebesižvalgė.

Vieninteliu snaiperiu „7bet-Lietkabelio“ gretose šį kartą galėjo vadintis V. Lipkevičius – 21 minutė, 14 taškų (1/1 dvitaškio, 3/3 tritaškių, 3/3 baudų metimų), 8 atkovoti, perimtas ir prarastas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, pražanga bei 24 naudingumo balai.

Visa likusi Panevėžio komanda taikliais tritaškiais prie kapitono neprisidėjo (0/18), nors šioje grafoje nežibėjo ir „Pieno žvaigždės“ (5/20, 25 procentai). Kovą dėl kamuolių „7bet-Lietkabelis“ laimėjo net 44:29, naudingumo balais varžovus pranoko 110:51.

Šeimininkai triumfavo net ir žaisdami be Gedimino Oreliko bei Dovio Bičkauskio, kitoje barikadų pusėje trūko Darylo Douallos.

Tai buvo mažiausiai intriguojantis aukštaičių derbis šį sezoną – rugsėjį N. Čanako kariauna laimėjo 95:92, sausį „Pieno žvaigždės“ krito 78:84.

Keturių nesėkmių seriją nutraukę panevėžiečiai bent trumpam palypėjo į penktąją vietą, tryliktą kartą paeiliui pralaimėjusios „Pieno žvaigždės“ išlieka lygos autsaiderėmis.

Pasvaliečiai išvykų turą šeštadienį pratęs svečiuose pas Vilniaus „Wolves“ (18-8), „7bet-Lietkabelis“ sekmadienį savo arenoje priims Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (14-11).

„7bet-Lietkabelis“: Vytenis Lipkevičius 14 (8 atk. kam., 3/3 tritaškių), Džiugas Slavinskas (4 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Nikola Popovičius (7 atk. kam.) po 13, Džordže Gagičius 12 (6 atk. kam.), Paulius Valinskas 10, Liutauras Lelevičius ir Deividas Sirvydis (0/5 tritaškių) po 8.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 14 (8 atk. kam., 3 rez. perd.), Kadeemas Jackas 13 (5/10 dvitaškių), Jordanas Watsonas 11 (4 klaidos, 0/4 tritaškių), Artis Ate 10, Adas Šimonis 8.