Jonas Valančiūnas nugalėtojų gretose buvo vienas rezultatyviausių – per 32 minutes pelnė 19 taškų (8/8 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias „Pelikanų“ gretose – Zionas Williamsonas, per 33 min. pelnęs 33 taškus (11/12 dvit., 11/12 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus bei perėmęs 3 kamuolius.

Šeimininkai sulaukė pastiprinimo: į rikiuotę grįžo patyręs gynėjas CJ McColumas, turėjęs bėdų su plaučiais ir praleidęs 12 dvikovų.

Krepšininkas svariai prisidėjo prie pergalės: per 28 minutes pelnė 20 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose trūko komandos lyderio Joelio Embiido, dvikovą praleidusio dėl sveikatos problemų.

Naujojo Orleano komanda dominavo pirmoje dvikovos pusėje bei po dviejų kėlinių disponavo 20 taškų pranašumu (68:48).

Trečio ketvirčio viduryje „Pelicans“ atitrūko net 97:68, komandų strategai ėmė tausoti lyderių jėgas.

„76ers“ atsarginiai ėmė tirpdyti deficitą ir po Paulo Reedo dvitaškio likus 1:47 min. komandas teskyrė 8 taškai (118:110).

CJ McCollumas atstatė dviženklę persvarą, dėjimu ataką užbaigė J. Valančiūnas, o po lietuvio perdavimo Z. Williamsonas dar labiau didino pranašumą (124:110) bei naikino bet kokią intrigą.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 33, CJ McCollumas 20, Jonas Valančiūnas 19, Jordanas Hawkinsas 16, Brandonas Ingramas 15 taškų.

„76ers“: Tyrese Maxey 33, Deanthony Meltonas 17, Tobias Harris ir Robertas Covingtonas po 12 taškų.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais gruodžio 2-ą namuose prieš San Antonijaus „Spurs“.