Simas Jasaitis nugalėtojams per 32 minutes pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 1/1 baudų metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį perėmė bei prarado kamuolį.

Mantas Kalnietis ant parketo praleido 34 minutes, per kurias įmetė 13 taškų (5/5 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išrašė bloką, perėmė bei prarado po 2 kamuolius ir užsidirbo 3 pražangas.

Lietuviams neblogai talkino po 9 taškus surinkę Aleksas Maričius (10 atk. kam.) ir Derrickas Brownas.

ČEZ klubui Michaelis Efeberha ir Jiri Welschas surinko po 11 taškų.

D. Songailos komanda neįveikė estų

Nesėkmę Taline patyrė „Donetsk“ (4-7) klubas su Dariumi Songaila, nusileidęs vietos „Kalev/Cramo“ (3-8) krepšininkams 60:61 (17:16, 8:13, 20:10, 15:22).

Estams pergalę baudos metimu atnešė Armandas Škelė, o ukrainiečiai surengti rezultatyvios atsakomosios atakos nesugebėjo.

D. Songaila per 29 minutes surinko 20 (dvitaškiai 7/9, baudos 6/6) taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

14 taškų Ukrainos komandai pelnė Ramelas Curry, po 9 – Vojdanas Stojanovskis ir Kyrylas Fesenko (10 atk. kam.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė A. Škelė (20 taškų) ir Bamba Fallas (16 tšk., 12 atk. kam.).

S. Serapinas įmetė vieną baudos metimą

Laimėti nepavyko ir kitai „lietuviškai“ Ukrainos komandai. Simono Serapino atstovaujamas Mariupolio „Azovmaš“ (2/9) klubas namuose 82:86 (21:23, 19:23, 23:17, 19:23) nusileido Astanos „Astana“ (6/4) komandai.

14 minučių aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė 1 tašką (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/1, baudos 1/2), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei 2 kartus prasižengė.

24 taškus „Azovmaš“ ekipai pelnė Manny Harris, 20 – Lynnas Greeras (11 rez. perd.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Branko Cvetkovičius (24 tšk.)ir Rawle'as Marshallas (15 tšk.).

Likusiose sekmadienio VTB Vieningosios lygos rungtynėse Maskvos CSKA komanda svečiuose įveikė Krasnojarsko „Enisey“ klubą 73:64, Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkai namuose laimėjo prieš Kazanės „Unics“ 84:68, o rungtynėse tarp „Nizhny Novgorod“ ir „Tsmoki-Minsk“ ekipų pranašesni buvo pirmieji - 55:54.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.