Pirmo rato rungtynėse Vilniuje taip pat stipresnis buvo „Lietuvos rytas“ (88:80).

„Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo užtikrintai ir sužaidus penkias minutes pirmavo (6:13). Vilniečių gretose pirmoje kėlinio pabaigoje debiutavo Kšyštofas Lavrinovičius ir iš karto pasižymėjo taškais (10:22). Po pirmojo ketvirčio „Mažeikiai“ turėjo 13 taškų deficitą 12:25.

K. Lavrinovičiaus vedini sostinės krepšininkai nemažino apsukų ir antrame ketvirtyje bei po devintojo aukštaūgio taško dar labiau nutolo (18:35). Raimundas Danys tritaškiu metimu šiek tiek sumažino deficitą (24:39). Kėlinį dvitaškiais metimais baigė Mindaugas Lukauskis ir Adas Juškevičius, o „Lietuvos rytas“ po pirmos rungtynių pusės pirmavo 29:48.

Bet kokias aikštelės šeimininkų mintis apie pergalę vilniečiai panaikino trečiame kėlinyje. Pirmą kėlinio dalį jie laimėjo 7:16 ir įgijo rekordinį pranašumą (38:69). Po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 45:71.

Pasinaudoję svečių atsipalaidavimu „Mažeikiai“ ketvirtą kėlinį pradėjo spurtu 17:3 ir sumažino atsilikimą (62:74). Virginijus Šeškus į aikštelę grąžino startinio penketo krepšininkus ir vilniečiai stabilizavo padėtį bei iškovojo pergalę 87:74.

„Mažeikiai“: Ignas Razutis ir Darius Tarvydas po 17, Gediminas Maceina 10, Vytautas Pikalavičius 9 (13 at. kam.), Arvydas Gydra 8 taškai.

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 18 (8 at. kam.), Kšyštofas Lavrinovičius 16 (15:25 min., 3/6 dvit., 1/1 trit., 7/7 baud met., 7 atk. kam., 2 rez. perd., 3 praž., 6 išpr. praž., 2 kld., 1 per. kam., 1 gautas blokas ir 23 naud. bal.), Gediminas Orelikas 13, Martynas Gecevičius 11 taškų.