„Vilkai“ jau per pirmąsias kelias minutes susikrovė dviženklę persvarą (13:2). Nors klaipėdiečiai kiek apmažino savo atsilikimą, juos atgal nubloškė puiki „Wolves“ gynyba antrajame ketvirtyje, kuomet šeimininkai net šešias minutes nesugebėjo pataikyti metimo iš žaidimo. Po pirmosios mačo dalies vilniečių persvara buvo saugi – 49:33.

Po pertraukos skirtumas ilgą laiką išliko panašus, tačiau ketvirtajame kėlinyje uostamiesčio krepšininkai nuleido rankas, o Vilniaus klubo pranašumas likus kelioms minutėms perkopė 30-ies taškų ribą – 91:60. Formalumus sutvarkę svečiai po finalinės sirenos šventė lengvą pergalę.

Nugalėtojų gretose lyderiavo gynėjai – Rasheedas Sulaimonas (16 tšk., 6 rez. perd., 23 naud. bal.) ir Kristupas Žemaitis (9 tšk., 7 rez. perd., 20 naud. bal.).

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Martynas Pacevičius, prie 13 taškų pridėjęs 4 atkovotus kamuolius ir surinkęs 14 naudingumo balų bei Sterlingas Gibbsas, kurio sąskaitoje – 15 taškų ir 10 naudingumo balų.

„Wolves“ šįkart vertėsi be Vaido Kariniausko ir Džordže Gagičiaus, o „Neptūnui“ nepadėjo Ignas Sargiūnas bei Matas Vaitkus.

„Neptūnas“: Sterlingas Gibbsas 15, Martynas Pacevičius 13, Žygimantas Janavičius 8, Mindaugas Girdžiūnas 7, Zsomboras Maronka, Thomas Rutherfordas ir Deividas Gailius po 6.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 16, Artūras Žagaras, Arnas Beručka ir Tre'shawnas Thurmanas po 11, Egidijus Mockevičius ir Adas Juškevičius po 10, Kristupas Žemaitis 9, Eigirdas Žukauskas ir Vitalijus Kozys po 6.