Susitikimas prasidėjo visiškai lygia kova, tiesa, po Lovre‘o Bašičiaus, Zane‘o Watermano ir Brevino Galloway‘aus pelnytų taškų „Nevėžis-Optibet“ pirmavo 15:9. Vis tik „Rytas“ parodė reakciją – po Keitho Hornsby tritaškio rezultatas vėl tapo lygus (15:15), o Arnas Velička tuo pačiu būdu grąžino persvarą savo komandai – 18:15.

Vilniečiai po truputį ėmė tolti (26:17), o R.J.Cole‘o metimas skirtumą pirmąkart rungtynėse augino iki dviženklio – 30:20. Atrodė, kad kontrolė visiškai priklausė svečiams (36:22), tačiau paskutinę antro kėlinio sekundę pataikytas B.Galloway‘aus šūvis įkvėpė „Nevėžį-Optibet“ sugrįžimui – 40:48.

Legionieriai tempė į priekį kėdainiečius, pasižymėjo ir Ignas Vaitkus, tad deficitas tirpo – 56:60. J.Gorhamas ir K.Hornsby kiek pristabdė varžovų spurtą (65:59), tačiau Justinas Marcinkevičius skirtumą rėžė iki minimalaus – 68:69.

Vos prasidėjus ketvirtam kėliniui šeimininkai persvėrė rezultatą (72:71), tik tuo džiaugėsi neilgai – 74:78. Margiris Normantas patempė pirmyn savo komandą (82:77), o galiausiai „Rytas“ dūrė skaudžiausius dūrius į paširdžius varžovams. A.Velička ir R.Cole‘as palaužė „Nevėžio-Optibet“ pasipriešinimą.

Justinas Marcinkevičius žaidė efektyviausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“, pelnydamas 13 taškų, atkovodamas 7 kamuolius ir rinkęs 21 naudingumo balą.

„Nevėžis-Optibet“: Zane‘as Watermanas 18, Seanas McNeilas 15, Brevinas Galloway‘us ir Justinas Marcinkevičius (7 atk. kam.) – po 13, Ignas Vaitkus 9 (6 atk. kam.).

„Rytas“: Arnas Velička 18 (4/7 trit.), Robertas Cole‘as 17 (6 rez. perd.), Keithas Hornsby ir Gytis Masiulis – po 14, Margiris Normantas 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).