aA
Savanoriai, gelbėjantys benamius gyvūnus, dažnai susiduria su žmonių abejingumu ir netgi žiaurumu. Jie randa bejausmių šeimininkų paliktus šunis pririštus miškuose ar paliktus gatvėje, mato, kaip pabodusius gyvūnus išveža į užmiesčius ir išmeta. Nieko stebėtino, kad pamatę apleistą gyvūną, daugelis žmonių kaltina buvusius jo šeimininkus. Neseniai Tailande nutikusi šuns Leo istorija sukėlė tikrą audrą internete.
Šuo Leo
Šuo Leo

Leo – vidutinio dydžio baltos ir smėlio spalvos šuo, akivaizdžiai naminis, nepratęs gyventi lauke. Prieš ketverius metus jis staiga atsirado užmiesčio degalinėje ir gyveno ten, vis laukdamas savo šeimininkų.

Leo vardą šuniui davė vietos gyventojai. Šuo kasdien tupėjo prie kelio, ties posūkiu ir žiūrėjo į tolį. Jis stipriai sulyso, užsikrėtė blusomis, susirgo grybeline odos liga. Jo kailis susivėlė, šuo pasidarė apatiškas.

Šuo Leo
Šuo Leo

Netoli degalinės gyvenusi 45 m. moteris Saovalak pastebėjo šunį ir nepajėgė praeiti pro šalį. Ji nuėjo namo, atsinešė maisto ir pamaitino šunį. Po kiek laiko, kai Leo nustojo jos bijoti, Saovalak parsivedė jį namo. Bet šuo pabėgo ir grįžo į savo postą prie kelio.

Saovalak toliau maitino nelaimingą gyvūną – kasdien atnešdavo jam maisto į pakelę. Ji dar kelis kartus buvo parsivedusi jį namo, bet Leo kas kartą pabėgdavo – akivaizdžiai laukė savo šeimininkų. Vietos gyventojai ėmė vis dažniau kabėti apie šunį, žavėtis jo ištikimybe. Daugelis manė, kad šunį išmetė – juk per ketverius metus mylintys šeimininkai tikrai būtų atvažiavę ir jį radę.

Šuo Leo
Šuo Leo

Vietos gyventojas Anučitas pamanė – jei būtų bent menkiausias šansas, kad Leo neišmetė ir kad šeimininkai iki šiol jo ieško, reikia pamėginti.

Vaikinas išpublikavo feisbuke įrašą apie Leo ir paprašė draugų pasidalinti šiuo įrašu su savais draugais. Stebėtina, bet ši priemonė buvo veiksminga – vaikinui parašė šeima ir papasakojo, kad Leo labai panašus į jų šunį Bon Bon, kuris dingo 2015 m. Žmonės papasakojo, kad 2015 m. važiavo tuo keliu ir trumpam sustojo degalinėje. Jie pastebėjo, kad augintinis dingo, tik nuvažiavę nemenką kelio dalį. Jie grįžo į degalinę, bet šuns ten nebuvo, taigi jie pagalvojo, kad Bon Bon veikiausiai partrenkė automobilis.

Šuo Leo
Šuo Leo

Atvykę žmonės su Anučitu nuėjo pas Leo / Bon Bon. Pamatęs senuosius šeimininkus, šuo baisiausiai apsidžiaugė, lojo, bėgiojo ratu. Bet kai moterys, su kuriomis anksčiau gyveno Bon Bon norėjo pasiimti šunį, jis nesutiko – pasisuko į Saovalak, moterį, kuri jį visus ketverius metus maitino, ir atsitūpė jai prie kojų.

Buvę Bon Bon šeimininkai supratingai reagavo į šuns sprendimą. Jie pažadėjo padėti Saovalak sumokėti už veterinaro paslaugas ir prisidėti prie šuns maitinimo. Šunelio istoriją feisbuke išpublikavęs vaikinas Anučitas teigė, kad Leo (Bon Bon) sprendimas nustebino jo feisbuko bičiulius – jie buvo įsitikinę, kad jis su džiaugsmu išvažiuos su ankstesniais šeimininkais. Vis tik šuo nusprendė kitaip. Dabar jis nepabėga nuo Saovalak – jis jau rado naujus namus.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(221 žmogus įvertino)
4.7647

Top naujienos

Paulius Saudargas: o kodėl mes turėtume visada sutarti su koalicijos partneriais? (14)

Seimo vicepirmininkas krikdemas Paulius Saudargas sako nematąs reikalo sutarti su koalicijos...

Rudzkis: pandemija gali iššaukti grandininę reakciją, kuri nuves iki pasaulinės krizės (11)

Šio metu vyraujanti ekonominės politikos ideologija yra pasikeitusi – nebe ta, kuri buvo per...

Baisų sapną primenantis scenarijus: kaip atrodys pasaulis, jei Amerika paliks NATO (1)

Amerikai pasitraukus europiečiams vieniems gintis būtų sunku. Štai įsivaizduojamas 2024–ųjų...

„Snaigės“ vadovas Sologubas apie pandemiją: didžiausios galimybės atsiranda, kai nėra stabilumo (1)

Verslo pasauliui pandemija neleido užmigti: įmonių vadovai turėjo greitai suktis ir priimti...

Gydytojas patarė, kaip išsaugoti atmintį iki senatvės – tai daug lengviau nei galvojate (5)

Viena iš didžiausių baimių pasenti yra susijusi su atminties netekimu ar aštraus proto praradimu....

Navalną Maskvoje jau sulaikė pareigūnai: aš nieko nebijau, viskas sufabrikuota Vnukovo oro uoste tęsiasi areštai, atnaujinta 21.11 (2272)

Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienio vakarą grįžo į Maskvą iš Vokietijos. Oro uoste...

Veiksmingos priemonės batams, mažinančios tikimybę paslysti (3)

Kažin ar atsirastų žmogus, kuriam patiktų slidinėti ir griuvinėti ant ledo. Neverta nė sakyti,...

Pakeltos lysvės – kaip jau dabar teisingai planuoti derlių

Renata Ničajienė , „Sezoninės virtuvės“ tinklaraščio autorė sako, kad žiemą galima...

„Tamsiais“ asmenybės bruožais pasižymintys žmonės į pandemiją reaguoja kitaip: kai kurie net džiaugiasi (4)

Nors pastaruosius kelerius mėnesius visi išgyvenome tą pačią pandemiją, visgi į jos atneštas...

„Bloomberg“: ECB nebėra patikimas pinigų mechanizmas vyriausybėms (1)

Euro zonos pinigų politika subsidijuoja finansų pramonę tokiu mastu, kad nacionaliniams centriniams...