aA
Pirmas šių metų mėnuo… Kokios energijos vyraus? Tai bus įdomus, visuomeniškas ir aktyvus mėnuo.
Samantha Zachh
Samantha Zachh
© DELFI montažas / Shutterstock

Venera įžengs į Vandenio ženklą ir vis tols Plutono. Tai suteiks atsinaujinimo jausmą, kad sunki, tamsi ir intensyvi energija meilės, santykių, grožio ir finansų temoje pradeda blėsti. Šį mėnesį itin norėsis laisvės ir nepriklausomybės santykiuose. Norėsite laisvos kūrybos, norėsite daryti tai, kas patinka. Ir ne tik. Išbandyti naujas veiklas, hobius.

Merkurijus bus Ožiaragyje ir didžiąją dalį keliaus retro judėjimu. Tai bus periodas, kai reikės mažiau kalbėti viešai, atvirai. Daugiau apmąstyti savo komunikaciją ir sudaryti jos planą. Pasiruošti, susidėlioti eiliškumą. Mokymai, pardavimai, komunikacija, informacija – tai Merkurijaus temos ir jose reikės didesnio vidinio susikaupimo.

Atsakingai atsirinkti informaciją, teisingai parinkti žodžius, planuoti kaip pabaigti visus darbus, susijusius su Merkurijaus temomis. Neturi būti nereikalingo plepėjimo, apkalbų ir mokytis to, kas jums nereikalinga. Jei taip pavyks – sulauksite malonių permainų ir naujų idėjų, komunikacijos priemonių ir unikalios informacijos. Apie 19 d. jau pradės eiti energija, kuri galės suteikti jums realius jūsų sausio mėnesio apmąstymų, mokymosi ir komunikacijos rezultatų. Taigi, pardavimų rezultatyvumas bus daugiau mėnesio gale.

I pusė

Venerą ir jos temas (meilė, santuoka, grožis, balansas, hobiai, diplomatiškumas, finansai) tarsi pastoviai judins, kad jose reikia įnešti naujovių. Tai gali sukelti nuobodulio jausmą. Tarsi neįdomu, norisi pokyčių, nors juos priimti bus ne taip paprasta. Tarsi permainos labiau griaunančios, nei suteikiančios naudos. Tarsi sunku jas priimti, nes per daug kardinalios. Stenkitės per daug nepiktnaudžiauti laisve, nepriklausomybe ir inovatyvumu. Tačiau vengti naujovių taip pat nereikėtų. Išmėginkite naujus hobius, įneškite įdomių detalių į santykius, apsvarstykite kaip uždirbti internete.

Marsas šį mėnesį bus gana smagus. Protingas, linksmas, aistringas ir norintis veikti su nestandartiško grožio, laisvos meilės prieskoniu. Jei derinsite drąsą, iniciatyvą su įdomiais hobiais, visuomeniškomis aistromis – gebėsite sulaukti teigiamų rezultatų.

II pusė

Venerą ir jos temas (meilė, santuoka, grožis, balansas, hobiai, diplomatiškumas, finansai) užspaus Saturnas. Iš vienos pusės tai nelabai patiks, nes tarsi mano laisvė yra apribota. Iš kitos pusės ši energija gali užtvirtinti jūsų išmėgintas naujoves mėnesio pradžioje. Tarsi permainingumas stabilizuojasi. Bet jei prieš tai nebuvo įdėta pastangų į santykius, grožį ir finansus – Veneros temas jausite užspaustas, tarsi jus įrėmina, neduoda laisvai kvėpuoti jose.

Jei norėsite veikti, išdrįsti ir energingai praplėsti savo aktyvius veiksmus – tai gali sektis gerai. Gebėsite savo veiksmai daryti daug, plačiai, motyvuoti ir daryti kokybiškai, gal net prabangiai. Jūsų gebėjimas parodyti save per protingus veiksmus gali atnešti greitų ir didelių projektų, plėtros, gausos.

Darbas. Gali gerai sektis projektinės veiklos, užsienio reikalai, aktyvios ir dinamiškos veiklos, kurios turi būti analizuojamos.

Meilė. Noras laisvės, įdomumo, pikantiškumo, aistrų ir kitų ekstravagantiškų dalykų. Pradžioje reikės santykiuose išlaikyti save ir savo norus, tačiau neperspausti ir nesijausti visai laisvu paukščiu. Vėliau reikės grįžti į brandą ir atsakomybę.

Įtemptesnės dienos: 7-9, 16.

Laisvesnės dienos: 11, 30.

www.zachh.lt
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(13 žmonių įvertino)
4.9231

Top naujienos

Opozicija renka parašus dėl „Bartoševičiaus sesijos“: liberalai pasigedo esminio klausimo

Norėdami ketvirtadienį sušaukti Seimo neeilinę sesiją ir pasiaiškinti, ar buvusiam Seimo...

Didžiųjų bankų pelnai atkreipė LB dėmesį: teikiami siūlymai, tarp jų – laikinas papildomas mokestis mokestis būtų skirtas strateginiam tikslui (1)

Didelį komercinių bankų pelną praėjusiais metais didino išskirtinis likvidumas, kintamų...

Karas Ukrainoje. Rusija skelbia apie netoli Maskvos sprogusį bepilotį žiniasklaida: Rusija per 10 dienų gali pradėti naują ataką

Ukrainos valdžia gavo informacijos, kad Rusija per 10 dienų gali pradėti naują puolimą.

Svarstymai Ispanijoje: taupančiai „Barcai“ Jasikevičiaus atlyginimas gali pasidaryti nebeįkandamas įvardintas galimas įpėdinis (1)

Su ekonominiais sunkumais susiduriantis ir taupyti priverstas „FB Barcelona“ sporto klubas toliau...

Beveik kas penktą namų ūkį pasiekė kompensacijos už šildymą ir vandenį: kur kreiptis ir kas jas gauna

2022 m. vidutiniškai per mėnesį būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijas gavo apie 153,6...

The Economist

Vyksta Ukrainos „derusifikavimo“ kampanija: nenori turėti jokių sąsajų su kultūra, kuri siekia pažeminti

Kyjivo pakraštyje esančioje atliekų perdirbimo įmonėje, įsikūrusioje netoli tos vietos, kur...

Specialiai Delfi – naujai išrinktas Čekijos prezidentas: Rusija nepasimokė (8)

Didele persvara prieš buvusį šalies premjerą Andrejų Babišą Prezidento rinkimuose Čekijoje...

Policijos parką papildė dar dvylika naujų automobilių: pareigūnams perduoti galingi 5 serijos BMW

Lietuvos kelių policijos tarnyba viešojo konkurso būdu įsigijo 12 naujų automobilių „BMW...

Tiesioginė transliacija / Ūkininkai protestuoja prie pagrindinių perdirbėjų ir prekybininkų būstinių

Ženkliai kritusiomis pieno supirkimo kainomis pasipiktinę ūkininkai sako, kad kilo grėsmė ūkių...

Paruošti detalūs klausimai: ar paaiškės, kas nutekino informaciją Bartoševičiui? skelbiama planuojamos neeilinės sesijos medžiaga (18)

Opozicijos atstovai neeilinę Seimo sesiją dėl buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui...