113
Kitas

Avinas

Pirmos dekados dienomis Merkurijui ir Venerai judant retrogradine kryptimi, vyraus grįžimo atgalios tendencijos. Kas vėl sugrįšite į mokslus, kas po atostogų – į savo darbus, kas – prie ankstesnių idėjų ir sumanymų, o kas grįšite prie spręstinų tarpusavio santykių klausimų.

Antrąją dekadą rugsėjo 11-tą Venera vėl ims judėti direkcine kryptimi, skatindama kurti, stiprinti harmoningus ryšius,o taip pat aktyvuodama naujų bei papildomų finansinių šaltinių paieškas.

Rugsėjo 14 -ta -15 dienos – jautresnių Mėnulio, keičiantis jo fazei ir Saulės aštresnių astrologinių ritmų, tad neskubėkite kelyje, venkite nesutarimų bei konfliktų.

Rugsėjo 17-tą Saulė įžengs į karališkąjį Mergelės ženklo laipsnį. Tai palankus metas ieškantiems darbų bei papildomų finansinių galimybių.


Rugsėjo 23-ią Saulė iškeliavus iš Mergelės ženklo, įžengs į Svarstyklių ženklo griaunamąjį laipsnį. Šią dieną ir Jupiteris ims judėti retrogradine kryptimi. Tad kruopščiau tvarkykite dokumentus, tikrinkite sąskaitas. Palankesnis metas deryboms ir sutartims nuo rugsėjo 26-os, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi. Rugsėjo 28-tą Mėnulio pilnaties ritmai gali įsiūbuoti jūsų emocijas ir jausmus. Tad paskutines rugsėjo dienas skirkite gražių tarpusavio kūrimui, draugystei ir meilei.

Daug gyvenimo džiaugsmo Jums rugsėjį!

113
Kitas

Avinas

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės