Egzistuoja tam tikros nerašytos taisyklės apie daiktus, kurių nevalia laikyti savo namuose, jeigu nenorime pakenkti savo gerovei.
Sendaikčiai
© Shutterstock

Kiekvienas daiktas, tiek gyvas, tiek ir negyvas turi savo energetinį lauką. Žmonės turi savo biolaukus, dar vadinamas auras, o negyvi daiktai spinduliuoja sava, nematerialia energetika.

Mūsų pasaulyje viskas sąveikauja tarpusavyje. Net jeigu ir nematome kaip atomai jungiasi vieni su kitais, sudarydami molekules, tai dar nereiškia, kad tai nevyksta.

Būtent dėl tokių mums nematomų sąveikų, egzistuoja tam tikros nerašytos taisyklės apie daiktus, kurių nevalia laikyti savo namuose, jeigu nenorime pakenkti savo gerovei.

Namai – tai vieta, kurioje kiekvienas daiktas yra savotiškai surištas su kitais daiktais arba šeimos nariais. Kiekvienas daiktas atlieka savo funkciją. Tačiau dažnai žmonės užmiršta, kad ne viskas yra amžina, o sudužusį daiktą reikia išmesti. Taip pat ne visi daiktai yra artimi žmonėms dėl savo neigiamo energetinio lauko.

Ko verčiau nereikėtų laikyti savo namuose, jeigu norime išsaugoti darną, sveikatą ir gerus santykius

Sudužęs ar įskilęs veidrodis – veidrodžiai nuo seno garsėja kaip stipriausią energetiką turintys daiktai. Jie ne tik ją kaupia, tačiau ir spinduliuoja. Sudužęs ar įskilęs veidrodis gali neigiamai atsiliepti visai šeimai tiek emociniu, tiek fiziniu pagrindu. Geriau tokį veidrodį išmesti ir nupirkti naują.

Suplyšę batai – natūralu, kad batai dėvisi juos nešiojant, tačiau jeigu batai suplyšta, nemėginkite jų išsaugoti. Tokie batai prišaukia nepriteklių į namus.

Daiktai su neaiškia istorija – dažnai pasitaiko, kad vaikai atneša kažkokį menkniekį iš lauko, o po to namie nepastebimai prasideda kivirčai ir barniai. Niekada nevalia į savo namų energetiką atsinešti daikto su neaiškia praeitimi. Tokie daiktai galėjo pasitarnauti per maginius ritualus, galėjo būti prakeikti, arba tiesiog juos galėjo pamesti žmogus su bjauriomis ydomis. Toks daiktas automatiškai negali suteikti jūsų namams gerovės.

Apdaužyti arba įskilę indai – kad ir koks jums brangus indas būtų, tačiau jeigu jis yra apgadintas (sudaužytas, įskilęs), neverta jo laikyti namie. Indai kaupia didelį informacijos kiekį, kadangi dažnai tiesiogiai liečiasi su žmogumi. Apgadinto indo energetika negali teigiamai paveikti žmogaus, todėl neigiamos pasekmės yra labai tikėtinos.

Mirusio žmogaus daiktai – dažnai žmonės linkę pasilikti jiems mylimo mirusio žmogaus daiktus kaip atminimus, tačiau to daryti nevalia. Jeigu miręs žmogus dažnai naudodavosi kažkokiu daiktu, jis automatiškai yra prisirišęs prie jo net ir po savo mirties, kadangi energetines gijos su mirtimi nėra nutraukiamos. Tokie daiktai gali sukelti gyviesiems ligų protrūkį, suprastėjusią savijautą ar net mirtį. Tačiau verta atminti, kad tai negalioja nuotraukoms, kuriose yra nufotografuotas miręs žmogus.

Gyvūnų iškamšos – kategoriškai nerekomenduojama laikyti gyvūnų iškamšų ten, kur gyvenate. Tokie daiktai sieja negatyvią, mirtiną energetiką. Statistiškai pastebėta, kad medžiotojai, kurie mėgsta gyvūnų iškamšas laikyti savo namuose, gyvena žymiai trumpiau už tuos, kurie iškamšų nelaiko.

Vijokliniai augalai – vijoklinius augalus nepatartina laikyti namo viduje. Tokie augalai pasižymi energija sugeriančiu poveikiu, todėl juos rekomenduojama laikyti tik iš išorės – kaip papildomą apsaugą jūsų būstui. Tuo tarpu laikydami šiuos augalus viduje, neleisite iš namo išeiti negatyvioms mintims, dėl to negatyvas gali kauptis jūsų tvirtovėje.

Atminkite, kad jūsų namai – tai jūsų vidaus būsenos atspindys. Apsišluokite, išmeskite tai, kas jums nereikalinga ir pastebėsite kaip į jūsų būstą bei gyvenimą atkeliaus pliūpsnis geros energijos ir teigiamų pokyčių.

Šis tekstas buvo publikuotas portale anomalija.lt. Atkreipiame dėmesį, kad ši informacija skirta žmonėms, kurie domisi nekasdieniais reiškiniais, publikacijoje naudoti teiginiai nėra įrodyta tiesa.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

„Danske Bank“ traukiasi iš Lietuvos (34)

Antros pagal turtą Šiaurės Europoje finansų grupės „ Danske Bank “ Lietuvos filialas...

Lukiškėse planuojamos vestuvės: žurnalistės žudikas pasipiršo uždaužyto Matuko mamai (434)

Lukiškių kalėjime laukiama vestuvių - DELFI žiniomis, tuoktis sumanė 20 metų už dvigubą...

Eurolygos ekspertai ir Gomelskis abejoja, kad „Žalgiris“ seriją užbaigs ketvirtadienį vaizdas pribloškė (114)

„Žalgirio“ krepšininkai antradienio vakarą pasistengė, kad pirmos per daugiau nei 17 metų...

Markausko pasitraukimas: užgesinęs vieną konfliktą premjeras papuls į kitą? (37)

Nors į ūkininkavimo svetimose valdose skandalą patekęs žemės ūkio ministras Bronius Markauskas...

Broliai Ballai Lietuvą paliks jau kitą savaitę (30)

Panašu, kad Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas neteks savo garsių naujokų, kurie klubą...

Maskva tikina gavusi per smūgį Sirijai panaudotų Vakarų raketų nuolaužas JAV: tai absurdas (527)

Per Vakarų smūgius Sirijai balandžio 14-ąją panaudotų dviejų raketų nuolaužos atgabentos...

Prienai bando pratęsti pergalių seriją: „Vytautas“ – „Šiauliai“ (tiesioginė vaizdo transliacija) (1)

„Betsafe-LKL“ čempionate Prienų-Birštono „Vytautas“ toliau bando išvengti paskutinės...

Skvernelio žodis dėl Markausko: ministras traukiasi (625)

Premjeras Saulius Skvernelis pranešė, kad kaltinimų dėl šeimos ūkininkavimo aplinkybių...

Už draudimo transliuoti rusišką televiziją nepaisymą „Init“ skirta 150 tūkst. eurų bauda (369)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) skyrė 150 tūkst. eurų baudą televizijos paslaugas...

Motinos pienas: 8 puikūs ir neįprasti būdai, apie kuriuos net nesusimąstėte (2)

Nemažai žmonių įsitikinę, kad motinos pienas yra skirtas tik kūdikiams maitinti – saviems...