Vilnius išparduoda troleibusus

 (47)
Sostinės įmonė „Vilniaus viešasis transportas“, teikianti vežimo troleibusais bei autobusais paslaugą, paskelbė aukcioną, kuriame parduoda 15 miesto troleibusų. Kaip teigiama, dabartinė Vilniaus valdančioji dauguma taip pradeda troleibusų parko likvidavimą, rengdamasi sostinės viešojo transporto privatizavimui, rašo portalas lzinios.lt
Troleibusai ir autobusai Vilniuje
© DELFI / Kiril Čachovskij

„Dabartinė valdančioji dauguma neslepia, kad pasirinkta troleibusų naikinimo politika, ir ilgainiui Vilniuje jų visai neliks. Vadinasi, mieste keleivius veš tik autobusai, nors, mūsų skaičiavimais, troleibusų veiklos savikaina yra mažesnė. Be to, pardavimui siūlomi troleibusai nėra netinkami naudoti, kaip teigiama aukciono skelbime. Jais domisi Ukrainos ir Latvijos bendrovės“, - „Lietuvos žinioms“ sakė Vilniaus miesto savivaldybės Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) frakcijos vadovas Valdas Benkunskas.

GRYNAS.lt jau yra rašęs, jog paskelbus planus sostinėje mažinti troleibusų skaičių atsirado visuomeninis judėjimas Vilniaus „Už troleibusus Vilniuje“.

Troleibusus palaikantys žmonės sako, kad jie yra viena ekologiškiausių transporto priemonių ir kiti Europos miestai troleibusų tinklą tik plečia.

Tuo metu sostinės valdžiai troleibusai atrodo per lėti, šios vasaros pradžioje buvo pamažu pradėti naikinti troleibusų maršrutai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)