Renginio metu iš vasarą užaugintų moliūgų, bus sudėta ilga moliūgų eilė.

Renginio organizatoriai kviečia projekto dalyvius ir kitas Lietuvos švietimo įstaigas aktyviai dalyvauti ir atsivežti kuo daugiau moliūgų. Šventėje gali dalyvauti visos Lietuvos švietimo įstaigų bendruomenės (darželiai, mokyklos, gimnazijos, licėjai, universitetai), taip pat ūkininkai, sodininkai, rajonų, šeimų, sveikuolių bendruomenės.

Renginio metu ne tik bus kuriama ilgiausia moliūgų eilė, bet ir dainuojama kartu su Lietuvos Pensininkų Sąjungos ,,Bočiai“ kolektyvu. Vilniaus l/d ,,Rūta“ pedagogai su ugdytiniais parodys meninę kompoziciją ,,Sėklytės kelionė“, Vilniaus futbolo klubo ,,Žalgiris“ vyrai praves ,,Sveikuolių mankštą“, vyks sporto estafetės ,,Moliūgėlį ridenu“, eko dirbtuvėlėse kiekvienas galės pasigaminti sau atminimo dovanėlę.
Vaikai augina moliūgus

Patys mažiausieji turės galimybę spalvinti ir dekoruoti didelį moliūgo koliažą, Žirmūnų bendruomenės nariai kartu su mažaisiais ugdytiniais spalvų parašiutais paleis oranžinius balionus (sveikatos palinkėjimus) į dangų. Taip pat bus ragaujamos moliūgų vaišės ir geriama žolelių arbatą.

„Susirinksime kartu ir parodysime mažos moliūgo sėklytės galingą jėgą, subūrusią visą Lietuvą bendrai veiklai. Prisijunkime savo bendruomenių „vagonėliais“ ir kartu pasiekime Lietuvos rekordą! Pasiruošimas šventei - nuo 13 iki 15 valandos. Prašome iki 14:30 valandos atvežti moliūgus į Vingio parką prie estrados", - informuoja renginio organizatoriai.
Vaikai augina moliūgus

Švietimo Įstaigos ir kitos renginyje dalyvaujančios bendruomenės turi puikią galimybę save įamžinti Lietuvos rekordų knygoje. Visos, dalyvavusios ,,EKO MOLIŪGĖLIAI” renginyje, švietimo įstaigos ir pedagogai, prisidėję prie saulėto oranžinio traukinio kūrimo, gaus pažymėjimus, patvirtinančius apie dalyvavimą siekiant ilgiausios moliūgų eilės Lietuvoje rekordo.

Kuriant saulėtą oranžinį traukinį mes skelbiame: „Švari ir sveika aplinka – sveikas ir laimingas žmogus!”. Todėl visiems dalyviams primenama, kad renginio metu rodytų gerą pavyzdį vieni kitiems, nešiukšlintų Vingio parko žaliosiose zonose, rūšiuotų į tam skirtus rūšiavimo konteinerius ir kad paliktų švarią, saugią aplinką, kuri daro didžiulę įtaką žmonių sveikatai.

Norinčių dalyvauti renginyje ,,EKO MOLIŪGĖLIAI“ prašoma registruotis iki rugsėjo 20 dienos el. paštu: ruta.projektai@gmail.com (Tema - rekordas).

Informacija telefonu 861888448, Rita Stulpinienė.
Vaikai augina moliūgus

Suprantama, kad visą moliūgų derlių atvežti į šventę bus sudėtinga. Todėl registruodamiesi nurodykite užaugintų ir į šventę atvežamų moliūgų skaičių.

Šventėje galės dalyvauti ir neužsiregistravę, bet atsinešę moliūgų. Po šventės savo moliūgus galima bus pasiimti namo. Norintys galės prisijungti prie Vilniaus l/d ,,Rūta“ ir Lietuvos Edukologijos Universiteto labdaringos veiklos ir padovanoti keletą moliūgų Vilniaus miesto krizių centrams ir senelių globos namams ,,Senevita”.

Veikla vykdoma įgyvendinant Vilniaus miesto savivaldybei pavaldžių įstaigų aplinkosauginio švietimo programos projektą „Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą“. Projektą įgyvendina Vilniaus lopšelis-darželis „Rūta“ iniciatorė ir vadovė – Rita Stulpinienė.

Šaltinis
Temos
www.GRYNAS.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės