Stebėtinas prisirišimas: su antklode užaugęs liūtas negali be jos užmigti

 (3)
Mažas išgelbėtas liūtukas iš pradžių atrodė labiau kaip šuniukas, o ne kaip liūtas. Dėl to šeima jį laikė kaip augintinį. Vėliau gyvūnas buvo paimtas iš šeimos ir išgelbėtas, dabar jis jau užaugęs, skelbia portalas boredpanda.com.
Liūtas miega su antklode
© DELFI montažas

„Prieš tai buvę šeimininkai gyvūną įsigijo nelegaliai kaip augintinį savo mažam vaikui. Jie teigė, kad vaikas norėjo tokio liūtuko kaip iš animacinio filmo“, - pasakojo prieglaudos darbuotoja.

Liūtukas miegodavo ant lovos ir būdavo apsiklojęs antklode. Toks įprotis nedingo net gyvūnui užaugus. Nors dabar jis yra didelis liūtas, jis vis dar miega su antklode.

Dabar liūtas gyvena laukinių žvėrių prieglaudoje.

Once a blankie baby, always a blankie baby! Lambert, it does not matter whether you are 2 or 22, we will make sure you have a nice clean, warm blankie! <3Posted by In-Sync Exotics Wildlife Rescue and Educational Center on 2016 m. kovo 22 d.

Wednesday/Hump Day is nearly over - thank goodness. Now, we just all need to settle down, relax and enjoy this little video of Lambert with his blankie!Video by Vicky KeaheyPosted by In-Sync Exotics Wildlife Rescue and Educational Center on 2015 m. birželio 17 d.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)