Sklinda socialiniuose tinkluose: mieste padarytos nuotraukos kelia šypseną

 (23)
Socialiniuose tinkluose pradėjo sklisti nuotrauka, kurioje matyti, kaip išradingi Raseinių gyventojai sugalvojo pervežti mėšlą. Jie į vežimą susikrovę krūvą „gėrybių“ jas transportavo.
Raseiniuose vežtas mėšlas
© Skaitytojo nuotr.

GRYNAS.lt pavyko susisiekti su šios nuotraukos autoriumi. Jis sakė, kad tokį vaizdą užfiksavo trečiadienį prieš pietus Raseiniuose.

Vyras nusistebėjo tokiu išradingu būdu gabenti mėšlą ir nutarė šia nuotrauka pasidalinti savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Netrukus ji sulaukė didelio populiarumo ir ja pradėjo dalintis kiti socialinio tinklo vartotojai.

Pasirodo, šią transporto priemonę matė ir kiti raseiniškiai. Jie žurnalistus patikino, kad tokie vaizdai mieste tikrai nėra įprasti, todėl sulaukė didelio susidomėjimo.

„Mačiau, kaip šis automobilis vežė mėšlą ir buvo tikrai linksma. Pirmą kartą mačiau mieste tokį vaizdą. Taip, kaimuose pasitaiko tokių dalykų, bet Raseinių gatvėse tokiame vežime mėšlo niekas neveža. Tai žmonės tikrai stebėjosi. Matyt, ūkininkai nutarė transportuoti savo mėšlą“, - pasakojo raseiniškė Aldona.

Raseiniuose vežtas mėšlas
Raseiniuose vežtas mėšlas
© Skaitytojo nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)