Atsiras daugiau vietų, kur žvejoti mėgėjams

 (9)
Vyriausybė posėdyje pritarė Aplinkos ministerijos pateiktam žuvininkystės vandens telkinių, į kuriuos leidimai naudoti žvejybos plotą neišduodami, sąrašo pakeitimui. Šis sąrašas papildytas maždaug 200 vandens telkinių.
Žvejas Edvardas
© E. Kniežausko nuotr.

Į sąrašą įtraukti rekreacijai svarbūs savivaldybių pasiūlyti vandens telkiniai ir kiti minėtą kriterijų atitinkantys mėgėjų žvejybos plėtrai ir vietos gyventojų poilsiui svarbūs vandens telkiniai, kuriuose žuvų išteklių atkūrimas vykdomas arba numatomas vykdyti valstybės lėšomis.


Tik nedidelė dalis į sąrašą įtrauktų vandens telkinių yra naudojami kaip žvejybos plotai (išnuomoti). Šių telkinių nuomininkai neturėtų nuogąstauti, nes leidimai naudoti žvejybos plotus galios iki juose nurodyto termino pabaigos. Pasibaigus terminui tokie leidimai nebebus išduodami.

Atsižvelgiant į Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos siūlymą, į sąrašą įtraukti vandens telkiniai, svarbūs vertingų gamtinių kompleksų ir biologinės įvairovės išsaugojimui, žuvų migracijai ir nerštui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)