Rusas susituokė su pica, nes žmonės yra "per daug sudėtingi"

1

Meluočiau, jei sakyčiau, kad niekada nesu jautęs jokių emocijų picai. Tiesą sakant, greičiausiai sulaukiu daugiau žinučių ir picerijų, negu iš moteriškos lyties atstovių, kurios nėra mano mama.

Vis gi, mano santykiai su pica tuo ir apsiriboja. Be abejo, jūs paklausite, ar žmogaus santykiai su pica gali išsirutulioti dar toliau?

Gali.

Neįvardintas vyras iš Rusijos iš tiesų "susituokė" su pica. Ceremonija įvyko Tomsko picerijoje, pietų Rusijoje. Aš ten nebuvau pakviestas, bet įsivaizduoju, kad ceremonija buvo kupina peperoniškos aistros ir jeigu jaunajam pasisekė, tikėkimės, kad vestuvinė naktis buvo karšta ir aštri.

Deja, vestuvės nebuvo oficialios. Rusijos valdžia netiki tokių santykiu gilumu ir prasme. Taigi jie atsisakė oficialiai įregistruoti santuoką. Turbūt nenustebsite, kad bažnyčia jį irgi išvarė.

Tačiau užsispyręs vyras nepasidavė šiems meilės griovėjams ir neleido jiems stoti skersai kelio tarp jo ir jo tikrosios meilės. Jam padėjo viena picerija, kuri maloniai suteikė santuokos sertifikatą ir skraistę jo gražuolei nuotakai.

"Kažkuriuo momentu supratau, kad pusė mano draugų skundžiasi apie savo antrąją puse, kol kita pusė draugų, skundžiasi dėl antrosios pusės trūkumo. Meilė tarp dviejų žmonių yra komplikuotas pašėlęs dalykas. Aš dekingas, kad visada turėjau meilę maistui. Tada supratau, kad meilė maistui išlieka stabili, nepaisant nieko", - sakė su pica susituokęs vyriškis.

Taigi, istorijos moralas: pica jums užtikrins stabilumą, kurio žmonės niekada neužtikrins.

252 pasidalinimai
16/7
balsai

Komentuok!