„Civinity“ grupė, šiuo metu veikianti trijose šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje – jau turi darbuotojų iš Ukrainos. Iš viso čia jų dirba apie 50. Tiesa, keletas jų, Rusijai įsiveržus į Ukrainą, nutarė grįžti į tėvynę ir ją ginti.

„Savo ruožtu nutarėme parodyti solidarumą nuo karo kenčiančiai kaimyninei šaliai ir norime informuoti, kad esame pasiruošę priimti ir įdarbinti ukrainiečius – 100 ir daugiau. Kadangi įmonė veikia trijose šalyse, tad ir darbas gali būti pasiūlytas bet kurioje iš jų.

Be to, mes glaudžiai bendradarbiaujame su kitomis įmonėmis, tad, esu tikras, tas skaičius gali išaugti kelis kartus“, – tikina socialinės atsakomybės pavyzdį Ukrainos krizės akivaizdoje demonstruojantis bendrovės „Civinity“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Deividas Jacka.

Įmonė, kurioje dirba 1500 darbuotojų, o pavasario pabaigoje šis skaičius sieks ir 2000, veikia visoje Lietuvoje.

Įmonė projektuoja ir diegia vėdinimo, šildymo, kondicionavimo sistemas, jas prižiūri.

„Šiuo metu, Londone įgyvendiname didžiulį kontraktą, diegiame inžinierines sistemas ir ten jau dirba nemaža dalis mano paminėtų ukrainiečių. Esame didelė organizacija, viena didžiausių žaidėjų Baltijos šalyse, turime daug užsakymų, tad galime garantuoti stabilų darbą“, – sako įmonės vadovas.

„Civinity“ siūlo darbą šiems specialistams: santechnikams, elektrikams, darbininkams bendros statybos pobūdžio darbams atlikti, montuotojams, valymo paslaugų darbininkams, IT specialistams ir kt.

„Galime pasiūlyti ir apgyvendinimą šeimoms – juk galimai dauguma ukrainiečių nuo karo bėga su namiškiais ir nežino, nei kur važiuoti, nei kur apsistoti. Taigi esame pasirengę parūpinti jiems gyvenamąją vietą. Ir čia būtų didžiausia pridėtinė vertė“, – tvirtina D. Jacka.

„Civinity“ turi daug partnerių statybos sektoriuje, tad generalinis direktorius neabejoja, kad prie įmonės iniciatyvos jungsis ne vienas jų ir siūlomų darbo vietų skaičius nuo 100 išaugs iki 1000.

„Bėdoje kaimyną ir draugą pažinsi, tad norėtume savo tokiu žingsniu ir kitus kolegas pakviesti jungtis prie tokios iniciatyvos. Ukrainos žmonės šiuo metu susiduria su viena didžiausių įmanomų tragedijų ir jiems reikalinga pagalba bei žmogiškas požiūris. Juk šiuo metu dauguma jų išgyvena paniką – kur važiuoti, kur apsistoti, apsigyventi, kaip šeimą išlaikyti ir pan. Ir mums pirmoje vietoje svarbus žmogus, o ne asmeninė nauda“, – sako įmonės įkūrėjas.

Dėl smulkesnės įsidarbinimo informacijos kviečiama kreiptis šiais nurodytais kontaktais: +370 690 16848, personalas@civinity.eu
Darbo statybos sektoriuje skelbimų galima rasti ir „Civinity“ partnerio valandinis.lt puslapyje.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)