Ar žvelgdami į rožinį lėlės Barbės namelį kada nors susimąstėte, kaip jis galėtų atrodyti realybėje, jei būtų ne žaislinis, bet tikras realaus dydžio namas? Koks jausmas būtų pusryčiauti rožinėje terasoje ir pasinerti į spalvingų burbulų pripildytą baseiną su vaizdu į vandenyno pakrantę?

Barbės kūrėjai pagal lėlės namo kopiją pastatė tikrus, įspūdingo dydžio svajonių namus, apie kokius svajoja milijonai. Lėlė Barbė pirmą ir vienintelį kartą istorijoje nusprendė savo svajonių namų duris atverti plačiajai visuomenei. Moderni namų savininkė ir verslininkė Barbė labai džiaugiasi galėdama priimti į savo namus entuziastus, su jais pasidalyti savo istorija bei įkvėpti milijonus gerbėjų visame pasaulyje.

Pačioje Malibu širdyje esanti įspūdinga Barbės vila bus prieinama „AirBnb“ nuomininkams, 60-metį švenčiančios Barbės rezidencijoje galėsiantiems apsistoti už simbolinį 60 eurų mokestį už naktį.

Tokia unikali galimybė pasitaiko kartą istorijoje. Barbės namas duris atvers vos porai dienų – spalio 27–29 d. Tai vienintelė proga tapti prabangios vilos svečiais, kurie galės mėgautis visais įspūdingos rezidencijos patogumais bei susitikti su Barbės draugais ir bent trumpam pajusti, ką reiškia gyventi rožinį Barbės gyvenimą. Tokia laimė nusišypsos vienam laimingajam, o šis galės pasikviesti dar tris savo draugus.

Savo svajonių namą Barbė įrengė įkvėpta dviejų stilių – modernaus ir praėjusio amžiaus vidurio. Šiuos interjerus skoningai sujungia viloje dominuojanti rožinė spalva. Stilingai įrengta erdvi Malibu vila – su kvapą gniaužiančiu vaizdu į vandenyną. Kalifornijos pakrantės peizažais galima mėgautis ne tik pusryčiaujant terasoje, bet ir mėgaujantis spalvotų burbulų pripildytame baseine po atviru dangumi.

Įdomu tai, kad šioje rezidencijoje nėra įėjimo laiptų ir šaligatvių. Pagal žaislinio lėlės namo kopiją pastatytos vilos prieigos yra vos su kelių centimetrų nuolydžiu.

Barbės namas

Trijų aukštų viloje taip pat yra vandens čiuožykla, kino teatras, sporto aikštynas, du miegamieji, du vonios kambariai, laisvalaikio ir pomėgių kambarys, muziejų primenantis kambarys-drabužinė, kuriame saugomos realaus dydžio Barbės kostiumų kopijos, pasakojančios ne tik apie skirtingų laikotarpių madas. Kostiumų kolekcija mena pastarųjų 60 metų lėlės, o kartu ir visų moterų karjeros posūkius bei padėtį visuomenėje. Įspūdingo dydžio drabužinėje galima rasti net astronautės kostiumą – visą kelių dešimtmečių sukauptą garderobą svečiai galės netgi pasimatuoti.

Apsistojus šioje rezidencijoje bus galima aplankyti mėgstamiausias Barbės vietas Malibu. Viešnagės metu taip pat bus galima sužinoti ir daugiau Barbės laisvalaikio paslapčių – pabendrauti su garsia Barbės stiliste Jen Atkin, fechtavimo pasimokyti su žinoma aktyviste, pasaulinio garso fechtavimosi medalininke Ibtihaj Muhammad, kulinarijos gudrybių pasisemti iš garsios Malibu šefės Ginos Clarke-Helm, įdomybių apie kosmosą sužinoti iš pilotės ir aviacijos inžinierės Jill Meyers lūpų.

Barbės namas

Norintieji pasinaudoti vienintele galimybe spalio 27–29 dienomis apsistoti Barbės rezidencijoje gali registruotis „AirBnb“ airbnb.com/barbie. Rezervacija prasideda spalio 23 d., 11 val. Tad Barbės gerbėjai, vaikystėje svajoję pagyventi lėlės namelyje, dabar turi galimybę išpildyti svajonę ir bent trumpam apsistoti realaus dydžio įspūdingame Barbės name. Tiesa, „AirBnb“ skelbime Barbė nurodo, kad jos rezidencijoje draudžiama rūkyti, rengti vakarėlius, vartoti alkoholį ir narkotikus, vestis naminius gyvūnus. „Myliu naminius gyvūnus, bet prašau savo pūkuotus draugus palikti namuose“, – rašoma svečių taisyklėse. Taip pat informuojama, kad dėl saugumo prie baseino negalima gurkšnoti iš stiklinių taurių.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)