Barbė

Pigiausias ir lengviausias kelias į diplomą  (158)
2014 m. balandžio 24 d. 05:30
Švietimo politikai bei verslininkai jau keletą metų moksleivius bergždžiai bando atbaidyti nuo socialinių mokslų.
Neregiams skirtame spektaklyje blogietis kvepia kitaip nei gerietis  (2)
2014 m. balandžio 20 d. 00:00
Aktorė ir režisierė Karolina Žernytė (27 m.) į teatro istoriją drąsiai žengia su nauju scenos žanru – ji stato spektaklius neregiams . Lietuvoje režisuotos „Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams“ sudomino Maskvos lėlių teatro vadovus. Jų pakviesta, jaunoji menininkė pastatė spektaklį akliesiems „Gegužės naktis“ ir sulaukė puikaus kritikų įvertinimo. Negana to, K. Žernytė dėl bendradarbiavimo susitarė dar su dviem Rusijos teatrais.
Gyvoji Barbė pasidalino šokiruojančiu įdegio „selfie“ (foto - straipsnyje)  (21)
2014 m. balandžio 18 d. 16:24
Atrodė, kad žiniasklaida jau bus pamiršusi Odesos (Ukraina) gyvąją Barbę – Valeriją Lukjanovą. Tačiau su kosmosu bendraujanti mergina nesunkiai vėl susigrąžino leidinių ir portalų dėmesį.
Gyvoji lėlė Barbė šokiruoja ir interviu, ir naujomis nuotraukomis (foto - straipsnyje)  (68)
2014 m. balandžio 11 d. 16:43
Odesoje (Ukraina) gyvenanti Valerija Lukjanova, geriau žinoma kaip gyvoji lėlė Barbė, vėl atsidūrė žiniasklaidos akiratyje. Mergina pateko į prestižinio žurnalo GQ puslapius ir savo interviu sukėlė nemenką skandalą.
Naujas pribloškiantis Vitos Jakutienės „selfie“: lyg lėlė Barbė (foto - straipsnyje)  (86)
2014 m. balandžio 7 d. 13:46
„Naujųjų pupyčių“ dainininkė Vita Jakutienė, savaitgalį priėmusi iššūkį ir savo paskyroje socialiniame tinkle publikavusi savo nuotrauką be lašo makiažo, savo gerbėjus nustebo dar vienu pribloškiančiu „selfie“.
Britney Spears ant raudono kilimo ir gatvėje – lyg du skirtingi žmonės  (30)
2014 m. kovo 9 d. 13:21
Prieš keliolika metų Britney Spears buvo vadinama Amerikos popmuzikos sensacija ir amerikiečių popkultūros Barbe. Šiandien jai – jau 32 metai, ir vargu, ar kas ryžtųsi pavadinti Barbe, išvydęs moterį gatvėje.
Fantastiško grožio ukrainietės kūną atidengė atviras bikinis  (123)
2014 m. vasario 25 d. 18:15
Iš Ukrainos kilusi gyvoji lėlė Barbė Valerija Lukjanova ir vėl pažėrė pikantiškų vaizdelių, kuriais mėgautis gali visi jos draugai ir gerbėjai iš viso pasaulio. Socialinio tinklapio „Facebook“ asmeninėje paskyroje V. Lukjanova pasidalino nuotraukomis tiesiai iš jachtos.
38 metų moteris siekia tapti plastikine lėle  (31)
2014 m. vasario 22 d. 16:27
Lėlės Barbės kulto pasekėjų būrelį papildė 38 metų amerikietė Blondie Bennett. Pastaruoju metu žiniasklaida nemažai dėmesio skyrė ukrainietei Valerijai Lukjanovai, kuri plastinių operacijų ir visažo pagalba tapo praktiškai gyva lėlytė Barbe.
Ž. Žvagulio sūnaus glėbyje E. Jakštytė atrodo tarsi Barbė  (49)
2014 m. vasario 21 d. 13:46
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus rotušėje įvyko vieno prašmatnus „Bacardi“ vakarėlis, kuris leido nusikelti į 1920-uosius metus ir skambant gyvai „The Andrew Sisters“ svingo muzikai pasijusti „Didžiojo Getsbio“ istorijos herojais.
Pavydėtina: 60-metė gražuolė slepianti savo amžių atrodo lyg lėlytė  (94)
2014 m. vasario 18 d. 14:25
Amerikiečių supermodelis ir aktorė Christie Brinkley kaip įmanydama slepia savo amžių.
Ties vulgarumo riba: Paris Hilton - barbė be kelnaičių?  (69)
2014 m. vasario 18 d. 10:57
Iš didelio rašto išėjo iš krašto? Nežinom, kas pastaruoju metu darosi garsenybių pasaulyje, bet perdėtas bandymas atrodyti seksualiai vis dažniau virsta paprasčiausiu vulgarumu.
Kaip saugoti savivertę nuo kenksmingos įtakos?  (2)
2014 m. vasario 17 d. 00:01
Keistis išmokstama - tikina prancūzų psichiatras ir psichoterapeutas Christophe André (Kristofas Andrė; g. 1956) knygoje „ Netobuli, laisvi ir laimingi “. Kaip pasikeisti, kad būtume laimingesni?
Ant „Sports Illustrated“ viršelio – maudymosi kostiumėlį vilkinti Barbė
2014 m. vasario 13 d. 18:59
Kaip ir tada, kai debiutavo 1959 metais, lėlė Barbė vilki juodos ir baltos spalvų maudymosi kostiumėlį – ir noriai pozuoja žurnalo „ Sports Illustrated “ viršeliui. Lėlės gamintojas „Mattel“ sako, jog ši fotosesija – naujos reklaminės kampanijos dalis. Ilgakojė Barbė papuoš ir žurnalo redaktoriaus skiltį bei dar kelis reklamai skirtus puslapius.
Vėjyje besiplaikstanti trumputė P. Hilton suknelė vos neatidengė visų grožybių  (36)
2014 m. vasario 10 d. 17:38
Los Andžele paparacių pastebėta 32 metų turtingoji paveldėtoja Paris Hilton labiau priminė gyvą lėlę Barbę nei realią moterį. Miesto centre užfiksuota Paris atrodė išties įspūdingai. Pasipuošusi rožine suknele ir tokios pat spalvos rankinuku ji sėdo į rožinės ledų spalvos „Bentley“ automobilį, su kuriuo nuvyko apsipirkti į prekybos centrus.
Nuo kokių moterų vyrai bėga neatsigręždami?  (46)
2014 m. sausio 18 d. 14:45
Pasakiška figūrytė, paslaptingas žvilgsnis, aistringas temperamentas... Tikras vyriškų fantazijų įsikūnijimas realybėje! Bet visi šie privalumai – tik pasipuikavimui prieš draugus. Kai kalba pasisuka apie bendrą ateitį, tikrai ne išvaizda vyrams svarbiausia.
Naujas numeris: kokias temas rasi sausio „Panelėje“?  (5)
2014 m. sausio 8 d. 20:03
Oficialiai skelbiame: sausio „ Panelė “ jau pasirodė! Pirmyn į prekybos vietas ar prie savo pašto dėžučių. Populiariausio mėnesinio žurnalo Lietuvoje viršelį šį kartą papuošė žaibiškai populiarėjanti blogerė Ieva Maslauskaitė (22m.) iš Klaipėdos, internetinėje erdvėje žinoma slapyvardžiu Chanelette.
Gyvate virtusi I. Kazlauskaitė: pabodo, kai iš manęs daro lėlytę barbę  (94)
2013 m. gruodžio 31 d. 17:20
Besibaigiančius gyvatės metus palydinti dainininkė I. Kazlauskaitė pasidalino dar viena intriguojančia fotosesija. 30-metį atšventusi moteris įkūnijo gyvatę, žaidžiančia su pele.
Lėlyte Barbe virtusios Rūtos Lukoševičiūtės įvaizdis pranoko viską  (57)
2013 m. gruodžio 19 d. 14:08
Dainininkė ir laidų vedėja Rūta Lukoševičiūtė dizainerės Auksės Poškuvienės naujausios kolekcijos „Ir žiemą pražysta gėlės“ pristatyme buvo ir renginio vedėja, ir modelis. Sunku patikėti, bet podiumu žengianti moteris tapo neatpažįstama.
Amerikietis vaizdo įraše atgaivino nykštuką  (7)
2013 m. gruodžio 17 d. 13:02
Amerikietis Carsonas Metzgeris artėjant Kalėdoms nusprendė pradžiuginti savo vaikus ir sumontavo vaizdo įrašą , kuriame atgyja jų žaislinis nykštukas. Vaikai buvo priblokšti, o socialiniuose tinkluose patalpintas vaizdo įrašas sulaukė daug gerbėjų ir pasekėjų.
D. Dargienė savo dukrai kuria pavydėtiną vaikystę: Kalėdų rytą jai dovanas įteikia Kalėdų Senelis  (146)
2013 m. gruodžio 16 d. 12:46
Dainininkė Diana Dargienė ypač kruopščiai ruošiasi žiemos šventėms. Didžiausias moters noras – kiekvienais metais nustebinti savo dukterį Unę. „ Kalėdų eglę pasipuošiame labai anksti, o nupuošiame vėlai. Vos Unė pamatė ją prekybos centre, iškart paprašė, kad pasipuoštume ir namie. Mieliau statome dirbtinę eglutę, nes gyvename name, vietos daug. Be to, ji ilgiau gali stovėti, sukuria šventinę nuotaiką“, - DELFI kalbėjo šešerių metų dukterį auginanti D. Dargienė.
„Mattel“: Barbė myli Keną  (26)
2013 m. gruodžio 14 d. 23:59
Naujausioje knygoje „Lyderiai: 50 sėkmės istorijų“ Giedrius Drukteinis – žurnalistas, lektorius, komunikacijos ir verslo konsultantas – skatina domėtis prekių ženklų kūrėjais ir jų istorija.
Išaiškėjo, kaip Valerija Lukjanova atrodė prieš plastines operacijas (foto - straipsnyje)  (66)
2013 m. gruodžio 10 d. 16:59
Gyvoji lėlė Barbė iš Ukrainos Valerija Lukjanova jau nelabai panaši į realų žmogų. Po daugybės plastinių operacijų mergina taip pasikeitė, kad jos išvaizda tapo unikali.
Ukrainietė V. Lukjanova išdrįso parodyti, kaip jos veidas atrodo be makiažo  (23)
2013 m. gruodžio 7 d. 20:03
Gyva lėle Barbe vadinama ukrainietė Valerija Lukjanova stebina visą pasaulį. Tokių keistų kūno formų ir išskirtinių veido bruožų merginų pasaulyje išties reta.
Atviras laiškas moteriai, nuviliojusiai vyrą  (104)
2013 m. gruodžio 5 d. 17:08
Ką tu norėtum pasakyti tai, kuri atėmė iš tavęs tau brangiausią vyrą pasaulyje? Ar apskritai išdrįstum jai ką nors pasakyti? O gal kalbėti net nėra prasmės? Už atsiųstą laišką dėkojame Evelinai.
Kalėdų senelis papasakojo, ko nori dabartiniai vaikai
2013 m. lapkričio 29 d. 12:31
Ne kiekvienas gimsta verslininku ar Kalėdų seniu, sako profesionalus Kalėdų senis Tomas Ratautas . Tam reikia turėti tam tikrų gamtos dovanų.
Lėlišką išvaizdą pademonstravusi N. Šiaudikytė: jos gražesnės dar niekas nematė  (76)
2013 m. lapkričio 20 d. 01:28
Žvelgiant į senas merginų grupės „Naujos Pupytės“ narės Neringos Šiaudikytės nuotraukas, kai atlikėja dalyvavo projekte „Lietuvos balsas“, tampa aišku, kad mergina nepaprastai išgražėjo.
Visa tiesa apie eksperimentinį O2 grupės albumą „Etapas“: recenzija
2013 m. lapkričio 13 d. 16:24
O2 grupės albumas “ETAPAS” pasirodęs prieš savaitę, susilaukė įvairiausių nuomonių, tiek neigiamų, tiek ir teigiamų. Pilną albumo analizę padarė Matas Mulevičius arba kitaip Mato NesiMato ir pateikia Jums savo nuomonę apie albumą, išsamiai pasivaikšto po albumo kūrinius. Įdomi ir Jūsų nuomonė apie šį muzikinį albumą.
Lyg 20-ties atrodančią J. Lopez įsiutino kalbos, kad prie jos grožio prisidėjo plastikos chirurgai  (20)
2013 m. lapkričio 7 d. 19:08
44 metų Jennifer Lopez nori, kad pasaulis žinotų, jog ji niekada nesigulė po plastikos chirurgo skalpeliu.
Vita Jakutienė virto lėlės Barbės dvyne  (132)
2013 m. lapkričio 7 d. 18:57
Grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė socialiniame tinklapyje „Instagram“ su gerbėjais pasidalino savo portretinėmis fotografijomis.