Barbė

Lenkijos prezidento rinkimai: kas tampo kokias virveles?  (6)
2015 m. gegužės 22 d. 22:39
Lenkijos prezidento rinkimai priartėjo finišo tiesiąją ir abu varžovai - perrinkimo siekiantis centristinių pažiūrų Bronislawas Komorowskis bei konservatorių kandidatas Andrzejus Duda - dabar susirems žūtbūtinėje kovoje per sekmadienį vyksiantį antrąjį balsavimo turą.
Psichikos sutrikimai, kurių nėra ligų klasifikacijoje: keliautojų sindromai  (32)
2015 m. gegužės 22 d. 06:49
Menas palieka pėdsakus ir medicinos terminologijoje. Tai – eponimai, asmens ar daikto vardas, pagal kurį kas nors pavadinama. Visi girdėjome Cezario pjūvį, Achilo kulną, Veneros ligas ir pan. Medicinos praktikoje pasitaiko psichikos sutrikimų, atsirandančių kelionėse, lankantis muziejuose ir žiūrint į meno kūrinius. Šie sindromai pavadinti literatūriniais, antikiniais, geografiniais eponimais.
Didžiakrūtė šiurpina savo eksperimentais su kūnu  (25)
2015 m. gegužės 21 d. 23:00
47 metų amerikietė Lacey Wildd (tikrasis vardas – Paula Thbert) glumina savo ekstremaliais pokyčiais. Šešis vaikus auginanti moteris ryžtingai juda savo tikslo – tapti ekstremalia Barbe – link, nors medikai jau ne kartą perspėjo, kad eksperimentai su savo kūnu jai gali liūdnai baigtis.
Vienišės dienoraštis: toks vyras su tokia baidykle?!
2015 m. gegužės 19 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Nežemiško grožio gyva barbė viešina savo šeimos fotografijas  (17)
2015 m. gegužės 16 d. 16:45
Gyva barbe tituluojama Valeria Lukyanova vengia viešinti asmeninio gyvenimo detales, tačiau pastaruoju metu vis dažniau viešumoje pasirodo jos šeimos nuotraukos. Mamą bei močiutę pasauliui pristačiusi Valeria šį kartą paviešino senelių nuotrauką.
Gyvoji lėlė Barbė pademonstravo itin ekstremalias kūno proporcijas  (72)
2015 m. gegužės 12 d. 13:22
Valerijos Lukjanovos gyvenimo tikslas yra atrodyti kaip tikra lėlė Barbė . Naujoje pavasario fotosesijoje jos figūra tikrai yra įgavusi šios amerikiečių lėlės ekstremalias proporcijas.
Oficialu: Lenkijos prezidentas gavo į kailį pirmame ture  (27)
2015 m. gegužės 12 d. 07:06
Lenkijos prezidento rinkimų pirmąjį turą, kuris vyko sekmadienį, nežymia persvara laimėjo konservatyvios partijos „Įstatymas ir teisingumas“ (PiS) kandidatas Andrzejus Duda , už kurį balsavo 34,76 proc. rinkėjų, antradienį naktį pranešė Valstybės rinkimų komisija.
Vienintelė skurdžiosios Afrikos viltis – Didžioji žalioji siena  (33)
2015 m. gegužės 10 d. 18:30
Sahelis – geografinė zona į pietus nuo Sacharos dykumos - skurdžiausias pasaulio regionas, nors gyventojų jame nesustabdomai daugėja. Nesiliaujantis dykumėjimo procesas grasina regioną nualinti dar labiau. Skurdas, badas, švietimo trūkumas ir begalės kitų socioekonominių veiksnių lėmė ten išplitusius socialinius neramumus ir terorizmą. Jeigu nieko nebūtų daroma, Jungtinės Tautos prognozuoja, kad po 10 metų didelė dalis teritorijų taps tiesiog negyvenamos. Tokiose aplinkybėse rodosi stebuklas, kad visos 11 Sahelio zonos šalių sutarė, kad kažkas turi būti daroma. Taip gimė Didžiosios žaliosios Afrikos sienos projektas.
Lenkijos prezidento rinkimų pirmajame ture – netikėtumas  (39)
2015 m. gegužės 10 d. 10:31
Lenkijos prezidento rinkimų pirmąjį turą netikėtai laimėjo konservatyvios opozicijos kandidatas Andrzejus Duda, kuris dėl teisės vadovauti šaliai gegužės 24 dieną turės susiremti su dabartiniu valstybės vadovu Bronislawu Komorowskiu.
B. Komorowskiui prognozuoja pergalę
2015 m. gegužės 8 d. 16:29
Lenkai sekmadienį balsuos pirmajame prezidento rinkimų ture, vyksiančiame po blankios agitacinės kampanijos, kurioje dominavo gynybos ir socialiniai klausimai, o pergalė jame prognozuojama populiariam dabartiniam valstybės vadovui Bronislawui Komorowskiui .
Kai užaugsiu, būsiu lėlė: neįtikėtinos plastinių operacijų vergų gyvenimo istorijos  (3)
2015 m. balandžio 26 d. 09:56
Vieni svajoja tapti astronautais, kiti mokslininkais, o treti – gyvomis lėlėmis ar net superherojais! Tiesa, to nemoko jokiuose universitetuose, o svajonių įgyvendinimas daugeliui kainuoja milžiniškas sumas.
Gyva barbė V. Lukyanova parodė, kaip atrodo jos močiutė  (42)
2015 m. balandžio 12 d. 18:51
Gyva barbe tituluojama ukrainietė Valeria Lukyanova neseniai parodė, kaip atrodo jos mama, o šį kartą paviešino ir savo močiutės nuotrauką. Akivaizdu, kad savo grožį kruopščiai puoselėja visos trys moterys.
D. Martinėlė: Vilniuje gyvena pikti žmonės, kauniečiai – draugiški ir nuoširdūs  (248)
2015 m. balandžio 10 d. 11:49
Lietuviškąja Barbe vadinama garsioji Kauno ponia Diana Martinėlė renginiuose, madų pristatymuose visada išsiskiria ryškiu ir seksualiu stiliumi.
Atviras laiškas moteriai, nuviliojusiai vyrą  (101)
2015 m. balandžio 4 d. 22:56
Ką tu norėtum pasakyti tai, kuri atėmė iš tavęs tau brangiausią vyrą pasaulyje? Ar apskritai išdrįstum jai ką nors pasakyti? O gal kalbėti net nėra prasmės? Už atsiųstą laišką dėkojame Evelinai.
O dangau! Plastinių operacijų karalienė džiaugiasi nauja figūra  (52)
2015 m. kovo 19 d. 14:01
Nepastebėti realybės šou žvaigždės Lacey Wildd tikrai neįmanoma. Ši 46 metų damutė plastinėms operacijoms išleido daugiau nei 250 000 dolerių. Kadaise turėtos A dydžio krūtys dabar sveria net 19 kilogramų!
Po ekstremalios dietos QQQ dydžio biusto savininkė gerokai sulieknėjo  (28)
2015 m. kovo 18 d. 22:36
Po ilgokos pertraukos įspūdingo QQQ dydžio biusto savinininkė Lacey Wildd vėl ryžosi pademonstruoti savo bikinį kūną. Į Fort Loderdeilo (JAV) paplūdimį sugužėję fotoreporteriai neliko nusivylę – šešių vaikų mama ir plastinių operacijų karalienė (jai atliktos 36 operacijos) nustebino pakitusiomis kūno formomis.
N. Bunkės talentas: šias sukneles grupės merginoms pasiuvo per 3 valandas  (61)
2015 m. kovo 5 d. 14:41
„Šou versle viskas turi būti padaryta vakar, tad mes pilnai atitinkame šią taisyklę – mūsų grupėje viskas, kas pavyksta geriausiai, visada būna padaryta paskutinę minutę“, - grupės „Pop Ladies“ gyvenimo užkulisius atskleidė dainininkė Natalija Bunkė .
Lėlė Barbė iš seksualios pupytės virto natūraliste FOTO  (7)
2015 m. kovo 4 d. 10:31
Daug kas kaltina Barbes dėl vaikų mitybos sutrikimų. Tėvai piktinasi, kad tokios lėlės gali iškreipti mergaičių grožio suvokimą ir paskatinti jas badauti ar užsiimti protu nesuvokiamomis grožio procedūromis. Nieko net nebestebina septynmetė, trokštanti turėti prie kaulų prilipusį liemenį... juk jos Barbė atrodo būtent taip. Tačiau naujos kartos lėlės turėtų viską pakeisti.
Absurdiškiausi žvaigždžių vaikų vardai: nuo Piloto Inspektoriaus iki Mėnulio  (35)
2015 m. kovo 3 d. 18:48
Pastaruoju metu ne tik užsienyje, bet ir čia, Lietuvoje , tėvai kone konkuruoja, kas savo vaiką pavadins kuo išskirtinesniu vardu. Pasaulyje tai taip pat nėra naujiena, juk daugelis tiki, kad kuo originalesnis vardas – tuo didesnis individas užaugs. Tačiau ar iš per didelio rašto kartais neišeinama iš krašto? Jūsų teismui surinkome pačius absurdiškiausius vardus, kuriuos savo atžaloms išrinko garsūs užsienio aktoriai, dainininkai bei visuomenės veikėjai. O kokių keisčiausių vardų esate girdėję jūs?
Arūnas Valinskas išbandys senovinį Hipokrato receptą  (2)
2015 m. vasario 24 d. 11:13
Kai į „Auksinį protą” susirenka vien moterys, kalba neišvengiamai ima suktis apie grožį. Senoviniu Hipokrato receptu, pagardintu opiumu, krienais, vynu, aliejumi ir… balandžių mėšlu, netikėtai susidomėjo ir Arūnas Valinskas . „Pakartokite, kolega, užsirašysiu ir išbandysiu”, – paprašė jis kolegos Andriaus Tapino.
Faktai apie „Oskarus“: kiek augalų galima palaistyti G. Paltrow ašaromis ir kas statulėles rengia Barbės drabužiais?  (4)
2015 m. vasario 22 d. 13:31
Sekmadienio naktį jau 85-ąjį kartą vyks svarbiausia kino pasaulio šventė – Oskarų statulėlių dalybos. Svarbiausia ši šventė yra ne tik kino pasaulyje. Šis renginys – ir dizainerių bei stilistų kovos laukas, didžiausia mados policijos nuovada, žurnalistų varžybų aikštelė... Šio nuostabaus įvykio išvakarėse DELFI portalas surinko pačius įdomiausius, netikėčiausius ir, tikriausiai, daugeliui dar negirdėtus faktus apie statulėles, aukso gramus, sukneles, reitingus, už kiek galima nusipirkti Oskarą ir kas jį rengia lėlės Barbės drabužėliais...
Internautai išsityčiojo iš Rihannos suknelės
2015 m. vasario 10 d. 15:17
Muzikos apdovanojimuose „ Grammy “ atlikėja Rihanna nustebino rausva „ Giambattista Valli “ aukštosios mados suknele, kuri kaipmat buvo integruota pašiepiančiuose paveikslėliuose. Ledai, perukas, dulkių šluotelė, skėtis, tortas-barbė – ko tik internautams nepriminė ši pūsta princesiška suknia.
Kokiais žaislais šiandien žaidžia vaikai  (13)
2015 m. vasario 7 d. 10:00
Lėlė Barbė jau nebėra labiausiai trokštamas mergaitiškas žaislas, o paprasta mašinėlė – berniukiškas, pastebi žaislų parduotuvių ir prekybos centrų atstovai. Šiandieną vaikams įdomesni išmanieji įrenginiai, radijo bangomis valdomos mašinėlės, o tradicines lėles keičia lėlės siaubūnės.
Įspūdingų formų ukrainietė stebina išskirtine išvaizda  (62)
2015 m. vasario 5 d. 16:58
Ukraina – išskirtinių moterų kraštas. Tai galima įsitikinti pažvelgus į vieną garsiausių ukrainiečių Valeriją Lukjanovą. Keista, tačiau apie lėlišką išvaizdą svajoja daugelis jaunų merginų. Tai galima akivaizdžiai pastebėti, jog daugelis trokšta būti panašios į gyvąją lėlė Barbę.
Keisčiausi daiktai, kuriuos rado... analinėje angoje  (31)
2015 m. sausio 26 d. 10:39
Vienas Floridos kalinys į kalėjimą sugebėjo įsinešti 17 tablečių nuo skausmo, 1 cigaretę, 6 degtukus, 1 žiebtuvėlį, 1 tuščią švirkštą (su adata, įbesta į trintuką), 1 lūpų balzamą, 1 prezervatyvą, 1 vaistų receptą ir kuponą. Visa tai jis sėkmingai pargabeno... analinėje angoje. Į ją, pasirodo, oi kiek daug gali tilpti.
Karšta porelė: „Holivudo Barbė“ Paris Hilton laiką leidžia su 15 metų jaunesniu gražuoliuku(FOTO)  (9)
2015 m. sausio 22 d. 17:13
Koks amžiaus skirtumas poroje idealus? Metai, dveji, o gal geriausiai sutaria bendraamžiai? Panašu, kad Holivudo Barbe tituluojama 33 metų vakarėlių liūtė ir milijonų paveldėtoja Paris Hilton jokių prietarų nepaiso: naujausias jos aistros objektas – 15 metų jaunesnis 18-metis australas modelis Jordanas Barrettas.
Ineta Stasiulytė – graži lyg Barbė  (105)
2015 m. sausio 19 d. 02:07
TV3 projektas „Šok su manimi“ džiugina ir profesionaliais šokiais, ir gražiais dalyviais, ir aštrialiežuviais komisijos nariais. Be abejo, ne visi komisijos nariai yra tokie, kaip Jurijus Smoriginas. Tai buvo galima įsitikinti šeštadienio vakarą, kai į komisijos kėdę atsisėdo aktorė Ineta Stasiulytė - nuo jos nebuvo įmanoma atitraukti akių.
Našlė – sėkmės simbolis Šampanėje
2015 m. sausio 3 d. 00:10
Šampanė ir našlės. Nors skamba keistokai, tačiau šiame vyno regione su gedulingo statuso moterimis siejama sėkmė – ir net labai didelė.