Barbė

Vienišės dienoraštis: na ir barškinkis su savo barbe
2015 m. balandžio 20 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Gyva barbė V. Lukyanova parodė, kaip atrodo jos močiutė  (39)
2015 m. balandžio 12 d. 18:51
Gyva barbe tituluojama ukrainietė Valeria Lukyanova neseniai parodė, kaip atrodo jos mama, o šį kartą paviešino ir savo močiutės nuotrauką. Akivaizdu, kad savo grožį kruopščiai puoselėja visos trys moterys.
D. Martinėlė: Vilniuje gyvena pikti žmonės, kauniečiai – draugiški ir nuoširdūs  (247)
2015 m. balandžio 10 d. 11:49
Lietuviškąja Barbe vadinama garsioji Kauno ponia Diana Martinėlė renginiuose, madų pristatymuose visada išsiskiria ryškiu ir seksualiu stiliumi.
Atviras laiškas moteriai, nuviliojusiai vyrą  (97)
2015 m. balandžio 4 d. 22:56
Ką tu norėtum pasakyti tai, kuri atėmė iš tavęs tau brangiausią vyrą pasaulyje? Ar apskritai išdrįstum jai ką nors pasakyti? O gal kalbėti net nėra prasmės? Už atsiųstą laišką dėkojame Evelinai.
O dangau! Plastinių operacijų karalienė džiaugiasi nauja figūra  (52)
2015 m. kovo 19 d. 14:01
Nepastebėti realybės šou žvaigždės Lacey Wildd tikrai neįmanoma. Ši 46 metų damutė plastinėms operacijoms išleido daugiau nei 250 000 dolerių. Kadaise turėtos A dydžio krūtys dabar sveria net 19 kilogramų!
Po ekstremalios dietos QQQ dydžio biusto savininkė gerokai sulieknėjo  (28)
2015 m. kovo 18 d. 22:36
Po ilgokos pertraukos įspūdingo QQQ dydžio biusto savinininkė Lacey Wildd vėl ryžosi pademonstruoti savo bikinį kūną. Į Fort Loderdeilo (JAV) paplūdimį sugužėję fotoreporteriai neliko nusivylę – šešių vaikų mama ir plastinių operacijų karalienė (jai atliktos 36 operacijos) nustebino pakitusiomis kūno formomis.
N. Bunkės talentas: šias sukneles grupės merginoms pasiuvo per 3 valandas  (60)
2015 m. kovo 5 d. 14:41
„Šou versle viskas turi būti padaryta vakar, tad mes pilnai atitinkame šią taisyklę – mūsų grupėje viskas, kas pavyksta geriausiai, visada būna padaryta paskutinę minutę“, - grupės „Pop Ladies“ gyvenimo užkulisius atskleidė dainininkė Natalija Bunkė .
Lėlė Barbė iš seksualios pupytės virto natūraliste FOTO  (7)
2015 m. kovo 4 d. 10:31
Daug kas kaltina Barbes dėl vaikų mitybos sutrikimų. Tėvai piktinasi, kad tokios lėlės gali iškreipti mergaičių grožio suvokimą ir paskatinti jas badauti ar užsiimti protu nesuvokiamomis grožio procedūromis. Nieko net nebestebina septynmetė, trokštanti turėti prie kaulų prilipusį liemenį... juk jos Barbė atrodo būtent taip. Tačiau naujos kartos lėlės turėtų viską pakeisti.
Absurdiškiausi žvaigždžių vaikų vardai: nuo Piloto Inspektoriaus iki Mėnulio  (35)
2015 m. kovo 3 d. 18:48
Pastaruoju metu ne tik užsienyje, bet ir čia, Lietuvoje , tėvai kone konkuruoja, kas savo vaiką pavadins kuo išskirtinesniu vardu. Pasaulyje tai taip pat nėra naujiena, juk daugelis tiki, kad kuo originalesnis vardas – tuo didesnis individas užaugs. Tačiau ar iš per didelio rašto kartais neišeinama iš krašto? Jūsų teismui surinkome pačius absurdiškiausius vardus, kuriuos savo atžaloms išrinko garsūs užsienio aktoriai, dainininkai bei visuomenės veikėjai. O kokių keisčiausių vardų esate girdėję jūs?
Arūnas Valinskas išbandys senovinį Hipokrato receptą  (2)
2015 m. vasario 24 d. 11:13
Kai į „Auksinį protą” susirenka vien moterys, kalba neišvengiamai ima suktis apie grožį. Senoviniu Hipokrato receptu, pagardintu opiumu, krienais, vynu, aliejumi ir… balandžių mėšlu, netikėtai susidomėjo ir Arūnas Valinskas . „Pakartokite, kolega, užsirašysiu ir išbandysiu”, – paprašė jis kolegos Andriaus Tapino.
Faktai apie „Oskarus“: kiek augalų galima palaistyti G. Paltrow ašaromis ir kas statulėles rengia Barbės drabužiais?  (4)
2015 m. vasario 22 d. 13:31
Sekmadienio naktį jau 85-ąjį kartą vyks svarbiausia kino pasaulio šventė – Oskarų statulėlių dalybos. Svarbiausia ši šventė yra ne tik kino pasaulyje. Šis renginys – ir dizainerių bei stilistų kovos laukas, didžiausia mados policijos nuovada, žurnalistų varžybų aikštelė... Šio nuostabaus įvykio išvakarėse DELFI portalas surinko pačius įdomiausius, netikėčiausius ir, tikriausiai, daugeliui dar negirdėtus faktus apie statulėles, aukso gramus, sukneles, reitingus, už kiek galima nusipirkti Oskarą ir kas jį rengia lėlės Barbės drabužėliais...
Internautai išsityčiojo iš Rihannos suknelės
2015 m. vasario 10 d. 15:17
Muzikos apdovanojimuose „ Grammy “ atlikėja Rihanna nustebino rausva „ Giambattista Valli “ aukštosios mados suknele, kuri kaipmat buvo integruota pašiepiančiuose paveikslėliuose. Ledai, perukas, dulkių šluotelė, skėtis, tortas-barbė – ko tik internautams nepriminė ši pūsta princesiška suknia.
Kokiais žaislais šiandien žaidžia vaikai  (13)
2015 m. vasario 7 d. 10:00
Lėlė Barbė jau nebėra labiausiai trokštamas mergaitiškas žaislas, o paprasta mašinėlė – berniukiškas, pastebi žaislų parduotuvių ir prekybos centrų atstovai. Šiandieną vaikams įdomesni išmanieji įrenginiai, radijo bangomis valdomos mašinėlės, o tradicines lėles keičia lėlės siaubūnės.
Įspūdingų formų ukrainietė stebina išskirtine išvaizda  (62)
2015 m. vasario 5 d. 16:58
Ukraina – išskirtinių moterų kraštas. Tai galima įsitikinti pažvelgus į vieną garsiausių ukrainiečių Valeriją Lukjanovą. Keista, tačiau apie lėlišką išvaizdą svajoja daugelis jaunų merginų. Tai galima akivaizdžiai pastebėti, jog daugelis trokšta būti panašios į gyvąją lėlė Barbę.
Keisčiausi daiktai, kuriuos rado... analinėje angoje  (31)
2015 m. sausio 26 d. 10:39
Vienas Floridos kalinys į kalėjimą sugebėjo įsinešti 17 tablečių nuo skausmo, 1 cigaretę, 6 degtukus, 1 žiebtuvėlį, 1 tuščią švirkštą (su adata, įbesta į trintuką), 1 lūpų balzamą, 1 prezervatyvą, 1 vaistų receptą ir kuponą. Visa tai jis sėkmingai pargabeno... analinėje angoje. Į ją, pasirodo, oi kiek daug gali tilpti.
Karšta porelė: „Holivudo Barbė“ Paris Hilton laiką leidžia su 15 metų jaunesniu gražuoliuku(FOTO)  (9)
2015 m. sausio 22 d. 17:13
Koks amžiaus skirtumas poroje idealus? Metai, dveji, o gal geriausiai sutaria bendraamžiai? Panašu, kad Holivudo Barbe tituluojama 33 metų vakarėlių liūtė ir milijonų paveldėtoja Paris Hilton jokių prietarų nepaiso: naujausias jos aistros objektas – 15 metų jaunesnis 18-metis australas modelis Jordanas Barrettas.
Ineta Stasiulytė – graži lyg Barbė  (105)
2015 m. sausio 19 d. 02:07
TV3 projektas „Šok su manimi“ džiugina ir profesionaliais šokiais, ir gražiais dalyviais, ir aštrialiežuviais komisijos nariais. Be abejo, ne visi komisijos nariai yra tokie, kaip Jurijus Smoriginas. Tai buvo galima įsitikinti šeštadienio vakarą, kai į komisijos kėdę atsisėdo aktorė Ineta Stasiulytė - nuo jos nebuvo įmanoma atitraukti akių.
Našlė – sėkmės simbolis Šampanėje
2015 m. sausio 3 d. 00:10
Šampanė ir našlės. Nors skamba keistokai, tačiau šiame vyno regione su gedulingo statuso moterimis siejama sėkmė – ir net labai didelė.
Venesuelos gražuolių kančios: dėl liekno kūno šalinamas žarnynas, hormonų injekcijos ir gipso diržai  (67)
2014 m. gruodžio 27 d. 11:09
12-metėms paauglėms Venesueloje atliekamos plastinės operacijos – dedami sėdmenų implantai, koreguojama nosis. Visa tai daroma su atidžia mergaičių mamų priežiūra, siekiant grožio karalienių titulo.
Vaikas nori daikto iš reklamos : pirkti ar ne?
2014 m. gruodžio 26 d. 00:05
Reda PONELIENĖ, Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto doktorantė, keletą metų tyrė reklamos poveikį ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Tyrimas atskleidė, kad tik 5 proc. ikimokyklinukų tėvų teigė nesusidūrę su vaikų prašymais nupirkti reklamoje matytą daiktą.
Iš įsimylėto vaikino gauta dovana sukėlė gėdą  (134)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:37
„Kai pamačiau, ką gavau, tiesiog norėjau skradžiai žemę prasmegti“, – prisimena DELFI skaitytoja Raminta, kai būdama 16-os metų gavo keistą dovaną iš tuo metu mylėto 23-ejų metų vaikino.
Išprotėję dėl plastinių operacijų  (4)
2014 m. gruodžio 15 d. 12:41
Dailinti savo kūną plastinės chirurgijos pagalba ar ne - kiekvieno asmeninis reikalas, tačiau statistika rodo, kad esant galimybei, kažką savyje pakoreguotų didžioji dauguma moterų.
Žiemą mados viršūnėje - Barbės stilius (FOTO)
2014 m. gruodžio 13 d. 00:00
Mažos mergaitės su lėlmis žaidžia, o paūgėjusios dairosi įkvėpimo. Bent jau taip nusprendė dizaineriai šį sezoną išpopuliarinę rausvą spalvą.
Ryškus bikinis atidengė liekną taliją ir sultingus ukrainietės apvalumus  (11)
2014 m. lapkričio 27 d. 14:13
Garsioji Ukrainos lėlė Barbė Valerija Lukjanova – viena įsimintiniausios išvaizdos moterų pasaulyje. Laibas kūnas ir putlios krūtys – išties retas reiškinys, na, bet kuo toliau, tuo ši tendencija yra ir bus dažnesnė.
Iššūkį Barbei meta Lammily - nauja lėlė su celiulitu ir strijomis  (3)
2014 m. lapkričio 24 d. 16:35
Jau galima įsigyti statistinės moters proporcijų lėlę, kuri netgi turi celiulito. Rudaplaukė Lammily yra tokių proporcijų, kaip statistinė 19 m. moteris, teigia JAV ligų kontrolės ir prevencijos centras.
Nauja Barbė: su celiulitu, strijomis ir spuogais  (7)
2014 m. lapkričio 20 d. 12:54
„Eilinė barbė“ keičia savo išvaizdą. Ir ji anaiptol nebeprimena glamūrinės ilgakojės ryškiu makiažu. Bet būten to ir siekė lėlės Lammily kūrėjas Nickolay‘us Lammas. Viskas prasidėjo nuo idėjos nuotraukos, kuri taip išpopuliarėjo, kad vaizdas tapo kūnu ir jau šį penktadienį pirmieji pirkėjai gaus naująsias „barbes“. Su visais strijų, spuogų ir celiulito lipdukais.
Vilma Javtokienė – graži lyg Barbė  (35)
2014 m. lapkričio 14 d. 04:32
Jei reiktų išrinkti, kurių profesijų vyrų žmonos yra gražiausios, neabejotinai, tai būtų krepšininkai! Akivaizdu, kad jie turi puikų skonį renkantis antrąsias puses.
Lėlėms Barbėms padarė tokią akciją, kad puolė pirkti masiškai  (2)
2014 m. lapkričio 12 d. 18:47
Venesueloje prasidėjo lėlių Barbių pirkimo įkarštis, nes šalies valdžia nurodė didesniems prekybos tinklams sumažinti šių lėlių kainas per prieššventinį sezoną, informuoja „ Associated Press “. Pastebima, kad Karakaso parduotuvėse lėles masiškai perka mamos, močiutės ir „iš laimės švytinčios“ mažos mergaitės.