Barbė

Gyvoji barbė skelbia naują etapą: džiugins netradicinėmis vibracijomis  (5)
2015 m. rugsėjo 27 d. 18:58
Gyva barbė Valeria Lukyanova - ne tik modelis ir savitos filosofijos reiškėja, bet nuo šiol dar ir profesionali didžėja. Anot pranešimo jos tinklapyje, netrukus ji pradės pasaulinį turą, kurio metu aplankys Europą, Jungtines Amerikos Valstijas, Kiniją, Japoniją, Australiją ir Lotynų Ameriką.
Įžymybės atskleidė paauglystės dievaičius: ir juokiasi, ir gėdijasi  (6)
2015 m. rugsėjo 27 d. 10:48
Vaikystėje ir paauglystėje visi žavimės vienais ar kitais atlikėjais, renkame jų autografus ar plakatus, domimės muzika, gal net kopijuojame stilių. Ne išimtis ir garsenybės. Kokiomis žvaigždėmis žavėjosi jos, kai buvo visai mažos, ir kokių iššūkių dėl to teko patirti?
Garsiausios pasaulio moterys Barbės: gyvena be kelių šonkaulių, nuo gimimo laikosi dietų  (52)
2015 m. rugsėjo 23 d. 16:32
“Turbūt vaikystėje jos per daug su lėlėmis žaidė”. “Neįtikėtina, kad tokios moterys išvis egzistuoja”. “ Tokioms reikėtų pastatyti paminklą už drąsą”. Tai keli komentarai iš milijonų, kurie nusidriekia po moterų, vadinamų “gyvomis lėlėmis Barbėmis”, nuotraukomis. Pastarosios tikrai šokiruoja: kartais sunku suprasti, ar tai gyva moteris, ar didžiulė lėlė. Tad susipažinkite su garsiausiomis pasaulyje gyvomis Barbėmis!
Keisčiausi milijonierių žvaigždžių pirkiniai: nuo deimantais puoštos lėlės iki tikro tanko  (14)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 09:57
Milijonus ar net milijardus susikrovusios pasaulio garsenybės pinigus gali mėtyti į kairę ir į dešinę. Jau tapo įprasta, kad savo uždarbį jos investuoja į prabangias vilas, tviskančias jachtas, asmeninius lėktuvus bei naujausius automobilių modelius. Tačiau kaip leidžiant pinigus nepamesti galvos?
Milžiniškų krūtų savininkė mėgavosi paparacių dėmesiu  (13)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 00:29
Keturiasdešimt plastinių operacijų , per du šimtus grožio procedūrų – štai tokia 47 metų amerikietės Lacey Wild „statistika“. Šešis vaikus auginanti „ekstremali barbė“ liko ištikima savo tradicijai – besibaigiant vasarai „sudrebinti“ žvaigždžių pamėgtą Majamį.
Iš prigimties juoda it varna K. Jenner pasirodė baltais plaukais  (9)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 08:01
Ar Kendall Jenner tapo blondine? Štai sakinys, kurį niekada nemanėme ištarsiantys: Kendall Jenner yra blondinė. Iš prigimties juoda it varnas supermodelis pasirodė Barbės baltumo plaukais. Nuotrauka ketvirtadienį, rugpjūčio 20 dieną, pasirodė „Instagram“ su prierašu „Ken-doll“ (angl. Ken-lėlytė), praneša peoplestylewatch.com.
Žmonės-lėlės: kokias problemas jie slepia?  (14)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 00:02
„Gyvos lėlės“ šiandien madingos pasaulyje, tačiau džiaugtis čia nėra kuo, teigia Jungtinių Amerikos Valstijų psichologai. Juolab kad norinčiųjų virsti lėlėmis amžius jaunėja.
Gyva barbė atskleidė labai netikėtų faktų apie save  (5)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 12:44
Ukrainietė Valerija Lukjanova, tituluojama gyva barbe, savo gerbėjams feisbuke prisipažino kai ką labai netikėto. Anksčiau apie bendravimą su kosmosu, savo misiją žemėje ir energijos pasikrovimą be maisto pasakojusi mergina šį kartą atskleidė tai, ką žinojo vos keli žmonės.
„Facebooko“ žvaigždė, natūralaus grožio ambasadorė lietuvė Patricija garsi ne vien grožiu (FOTO)  (31)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 17:01
Iš Varėnos kilusi Patricija Mickutė socialiniame tinkle Facebook išgarsėjo tikrai ne akį traukiančiomis fotografijomis. Taip, mergina yra graži, tačiau jos koziris neapsiriboja vien natūraliu grožiu.
Vienišės dienoraštis: dabar man net nerūpi, su kuo TAI darau
2015 m. rugpjūčio 12 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Žiauriai apjuodino gyvą barbę, kilo karas  (16)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 14:53
Lietuvoje viešėjusi ir visame pasaulyje žinoma Valeria Lukyanova , arba tiesiog gyva barbė, sulaukė griežtos kritikos iš kone didžiausio Amerikos gandų skleidėjo Perezo Hiltono . Šis savo portale ir socialiniuose tinklapiuose pasišaipė iš šviesiaplaukės ir tikino, kad jos sukurtas personažas neva net neegzistuoja, o reto kūdumo gyvos barbės nuotraukos yra sufabrikuotos.
Ukrainos sekso bomba sprogo: nuodėmingą grožį parodė gamtoje  (17)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 02:35
Įstabioji ukrainietė Valerija Lukjanova nusimetė drabužėlius ir liko tik su baltu maudymosi kostiumėliu.
Leido užmesti akį į ieškomiausio bėglio kamerą  (16)
2015 m. liepos 18 d. 15:58
Septyniolika plieninių durų, kurios atsidaro tik atrakinus elektronines spynas, skiria nuo išorinio pasaulio 20-uoju numeriu pažymėtą kalėjimo kamerą, kurioje liūdnai pagarsėjęs Meksikos narkotikų kontrabandos baronas Joaquinas Guzmanas , pravarde El Chapo (Neūžauga), gyveno 17 mėnesių.
Didžiausi šalies žaidimų kūrėjai Lietuvoje nebeišsitenka – plėsis Lenkijoje  (36)
2015 m. liepos 14 d. 14:57
Bendrovė „ Nordcurrent “ gali būti pelnytai vadinama didžiausia ir sėkmingiausia Lietuvoje kompiuterinių žaidimų kūrėja. Jų produktų portfelyje jau dabar yra daugiau nei dešimtis žaidimų pačioms įvairiausioms mobilioms ir nemobilioms platformoms. Jų žaidimus žaidžia milijonai žmonių visame pasaulyje.
Neįtikėtinos plastinės operacijos: nuo krūtis pasididinusio vyro iki cemento vietoj silikono  (24)
2015 m. liepos 11 d. 11:56
Plastinė chirurgija tobulėja ne dienomis, o valandomis, tačiau ir žmonių pageidavimai tampa vis originalesni. Kiti vieną kartą paragavę „lengvų“ pasikeitimų, tiesiog nebesugeba sustoti. Tretiems nepasiseka, kuomet jie renkasi chirurgą. Šįkart surinkome pačias neįtikėčiausius plastinės chirurgijos pavyzdžius. Nuo tūkstančio injekcijų į sėdmenis iki išoperuotų šonkaulių ar „ištempto“ vyro ūgio.
Mirė į lėlę Keną norėjęs būti panašus brazilas  (73)
2015 m. birželio 6 d. 17:49
Po penkių mėnesių kovos su leukemija, mirė į lėlę Keną norėjęs būti panašus brazilas Celso Santebanesas. Aktoriui ir modeliui buvo 20 metų.
Merginą - lėlę tėvai nuo mažumės verčia daryti keistus dalykus (FOTO)  (17)
2015 m. gegužės 28 d. 12:44
Merginų, panašių į lėles barbės kultas šiuo metu yra toks didžiulis, jog žmonėms jau akyse dvejinasi nuo internetą drebinančių barbių nuotraukų.
Pamirškite V. Lukjanovą: pasaulyje atsirado nauja gyva barbė  (60)
2015 m. gegužės 26 d. 17:41
26 metų modelis Angelica Kenova iš Maskvos vis dar gyvena su itin ją kontroliuojančiais tėvais, kurie drastišką savo dukters išvaizdą puoselėja visą jos gyvenimą. Siekdami, kad jų dukra išsaugotų savo miniatiūrinę figūrą, tėvai diktuoja, ką jai valgyti ir kaip sportuoti, rašo dailymail.co.uk.
Gyva barbė parodė, ką turi iškęsti dėl grožio  (21)
2015 m. gegužės 25 d. 07:31
Ukrainietė Valeria Lukyanova, tituluojama gyva barbe, parodė, kaip atrodo jos grožio procedūros, kurios kai kuriuos gali net šokiruoti. Prieš kurį laiką ji paviešino procedūros vaizdo įrašą, kurio metu klykia nesavu balsu, o dabar – viską, ką daro prieš tai.
Lenkijos prezidento rinkimai: kas tampo kokias virveles?  (6)
2015 m. gegužės 22 d. 22:39
Lenkijos prezidento rinkimai priartėjo finišo tiesiąją ir abu varžovai - perrinkimo siekiantis centristinių pažiūrų Bronislawas Komorowskis bei konservatorių kandidatas Andrzejus Duda - dabar susirems žūtbūtinėje kovoje per sekmadienį vyksiantį antrąjį balsavimo turą.
Psichikos sutrikimai, kurių nėra ligų klasifikacijoje: keliautojų sindromai  (32)
2015 m. gegužės 22 d. 06:49
Menas palieka pėdsakus ir medicinos terminologijoje. Tai – eponimai, asmens ar daikto vardas, pagal kurį kas nors pavadinama. Visi girdėjome Cezario pjūvį, Achilo kulną, Veneros ligas ir pan. Medicinos praktikoje pasitaiko psichikos sutrikimų, atsirandančių kelionėse, lankantis muziejuose ir žiūrint į meno kūrinius. Šie sindromai pavadinti literatūriniais, antikiniais, geografiniais eponimais.
Didžiakrūtė šiurpina savo eksperimentais su kūnu  (27)
2015 m. gegužės 21 d. 23:00
47 metų amerikietė Lacey Wildd (tikrasis vardas – Paula Thbert) glumina savo ekstremaliais pokyčiais. Šešis vaikus auginanti moteris ryžtingai juda savo tikslo – tapti ekstremalia Barbe – link, nors medikai jau ne kartą perspėjo, kad eksperimentai su savo kūnu jai gali liūdnai baigtis.
Nežemiško grožio gyva barbė viešina savo šeimos fotografijas  (17)
2015 m. gegužės 16 d. 16:45
Gyva barbe tituluojama Valeria Lukyanova vengia viešinti asmeninio gyvenimo detales, tačiau pastaruoju metu vis dažniau viešumoje pasirodo jos šeimos nuotraukos. Mamą bei močiutę pasauliui pristačiusi Valeria šį kartą paviešino senelių nuotrauką.
Gyvoji lėlė Barbė pademonstravo itin ekstremalias kūno proporcijas  (74)
2015 m. gegužės 12 d. 13:22
Valerijos Lukjanovos gyvenimo tikslas yra atrodyti kaip tikra lėlė Barbė . Naujoje pavasario fotosesijoje jos figūra tikrai yra įgavusi šios amerikiečių lėlės ekstremalias proporcijas.
Oficialu: Lenkijos prezidentas gavo į kailį pirmame ture  (27)
2015 m. gegužės 12 d. 07:06
Lenkijos prezidento rinkimų pirmąjį turą, kuris vyko sekmadienį, nežymia persvara laimėjo konservatyvios partijos „Įstatymas ir teisingumas“ (PiS) kandidatas Andrzejus Duda , už kurį balsavo 34,76 proc. rinkėjų, antradienį naktį pranešė Valstybės rinkimų komisija.
Vienintelė skurdžiosios Afrikos viltis – Didžioji žalioji siena  (33)
2015 m. gegužės 10 d. 18:30
Sahelis – geografinė zona į pietus nuo Sacharos dykumos - skurdžiausias pasaulio regionas, nors gyventojų jame nesustabdomai daugėja. Nesiliaujantis dykumėjimo procesas grasina regioną nualinti dar labiau. Skurdas, badas, švietimo trūkumas ir begalės kitų socioekonominių veiksnių lėmė ten išplitusius socialinius neramumus ir terorizmą. Jeigu nieko nebūtų daroma, Jungtinės Tautos prognozuoja, kad po 10 metų didelė dalis teritorijų taps tiesiog negyvenamos. Tokiose aplinkybėse rodosi stebuklas, kad visos 11 Sahelio zonos šalių sutarė, kad kažkas turi būti daroma. Taip gimė Didžiosios žaliosios Afrikos sienos projektas.
Lenkijos prezidento rinkimų pirmajame ture – netikėtumas  (39)
2015 m. gegužės 10 d. 10:31
Lenkijos prezidento rinkimų pirmąjį turą netikėtai laimėjo konservatyvios opozicijos kandidatas Andrzejus Duda, kuris dėl teisės vadovauti šaliai gegužės 24 dieną turės susiremti su dabartiniu valstybės vadovu Bronislawu Komorowskiu.
B. Komorowskiui prognozuoja pergalę
2015 m. gegužės 8 d. 16:29
Lenkai sekmadienį balsuos pirmajame prezidento rinkimų ture, vyksiančiame po blankios agitacinės kampanijos, kurioje dominavo gynybos ir socialiniai klausimai, o pergalė jame prognozuojama populiariam dabartiniam valstybės vadovui Bronislawui Komorowskiui .
Kai užaugsiu, būsiu lėlė: neįtikėtinos plastinių operacijų vergų gyvenimo istorijos  (3)
2015 m. balandžio 26 d. 09:56
Vieni svajoja tapti astronautais, kiti mokslininkais, o treti – gyvomis lėlėmis ar net superherojais! Tiesa, to nemoko jokiuose universitetuose, o svajonių įgyvendinimas daugeliui kainuoja milžiniškas sumas.