Barbė

Gyva lėlė B. Bennet tūkstančius leidžia plastinėms operacijoms ir intelekto mažinimo kursams  (105)
2015 m. lapkričio 19 d. 18:32
39-erių Blondie Bennett siekdama savo svajonės jau išleido daugiau nei 27 tūkstančius eurų. Moteris nenumaldomai troško įkūnyti Barbę ir savo krūtinę tobulino tol, kol sulaukė bauginančio daktarų įspėjimo.
Paris Hilton išvaizdos pokyčiai nustebins ir visko mačiusius (FOTO)  (4)
2015 m. lapkričio 17 d. 11:30
Praeities stiliaus klaidos tarsi šmėklos persekioja ne vieną pramogų pasaulio žvaigždutę. Tačiau tai, kokia gausybė stiliaus kalidų seka turtingąją viešbučių tinklo paveldėtoją Paris Hilton , tiesiog stebina.
Šiuolaikinių vaikų žaislai: ar lėlę Barbę pakeis iPAD?
2015 m. lapkričio 3 d. 00:00
Prieš daugelį metų karaliavusią skudurinę Onutę nukonkuravo lėlė Barbė, kuri nesikeisdama taip pat praranda šiuolaikinių vaikų susidomėjimą. Kokie žaislai šiandien yra populiarūs ir traukia vaikų dėmesį, paaiškės jau lapkričio 6-8 dienomis parodoje „Vaikų šalis", kurioje bus pristatomos karščiausios naujienos.
47-erių moteris savo 20 kilogramų sveriančius apvalumus gniuždė delnuose  (19)
2015 m. spalio 29 d. 02:18
Už Atlanto ir kai kuriose Vakarų Europos valstybėse itin populiari rudens šventė Helovinas - tai puiki proga daugeliui žinomų (ir nebūtinai) pramogų pasaulio personų iš savęs padaryti parodiją. Įvairiuose ta proga organizuojamuose renginiuose ir susibūrimuose pasirodančios žvaigždės ar jau gerokai ataušusios žvaigždutės stengiasi kaip išmanydamos atkreipti dėmesį į save.
Vienišės dienoraštis: tavo mergaitė jau nebe mergaitė
2015 m. spalio 29 d. 00:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Siaubo filmo „Purpurinė kalva“ recenzija: dėmesio vertas reginys  (5)
2015 m. spalio 28 d. 16:08
Meksikietis kino kūrėjas Guillermo del Toro, dar 2006 m. režisavęs tamsią fantastinę dramą „Pano labirintas“ (isp. „El laberinto del Fauno“), laimėjusią tris Oskarus (ir dar tokiam pačiam skaičiui nominuotą), pademonstravo, kad siaubo filme nebūtinai turi taškytis kraujas ir jis gali būti, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų, vizualiai estetiškas.
15 metų be sekso gyvenančių moterų išpažintys : ar dėl to tikrai kalti vyrai?  (380)
2015 m. spalio 22 d. 22:48
Sakoma, kad susilaikymas yra dorybė. Bet koks jausmas nesimylėti daugiau nei dešimtmetį? Daug metų celibatą kenčiančios straipsnio herojės prisipažino, kad dėl to yra kalti vyrai. Todėl jos jau prarado viltį, kad kada nors vėl patirs intymų ryšį. Bet ar dėl to kalti vyrai? Paklausykite jų istorijų.
Barbės ir Keno įvaizdžiu apsėsta pora plastinėms operacijoms leidžia tėvų uždirbtus šimtus tūkstančių  (41)
2015 m. spalio 21 d. 21:13
Viena pora plastinėms operacijoms išleido daugiau kaip 200 tūkst. svarų, kad atrodytų kaip jų dievinamos lėlės – Barbė ir Kenas. 20 metų Anastasia Reskoss ir 23 metų Quentinas Deharas pripažįsta, kad abu nuo pat vaikystės yra apsėsti šiomis lėlėmis, ir nuo 2013 metų, kai jie pradėjo draugauti, pasidarė daugiau kaip 15 operacijų, kurias daugiausia apmokėjo jų tėvai, rašo dailymail.co.uk.
Sh. O'Nealo istorija: kaip per dieną iššvaistyti pirmąjį milijoną  (9)
2015 m. spalio 21 d. 14:06
Shaquille'as O'Nealas – viena spalvingiausių asmenybių krepšinio istorijoje. Nors 43-ejų metų 216 cm ūgio milžinas jau baigė profesionalo karjerą, jo vardas neišnyksta iš plačiausiai aptarinėjamų NBA žvaigždžių sąrašų. CBS televizijos žurnalistą Grahamą Bensingerį Shaqas įsileido ten, kur koją įkelti gali tik patys artimiausi milžino draugai – 6500 kvadratinių metrų ploto savo vilą, esančią Orlando mieste, Floridos valstijoje.
SPALIO horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui
2015 m. spalio 7 d. 10:58
Nežioplinėk, dažniau pasikliauk savo galva ir patirtimi vykstant spalio pertvarkoms, virsmams, pasidalijimams. Jie palies įvairias sritis: keisis šeimos tvarkaraščiai, bendros taisyklės, mokymosi programos.
Gyvoji barbė skelbia naują etapą: džiugins netradicinėmis vibracijomis  (5)
2015 m. rugsėjo 27 d. 18:58
Gyva barbė Valeria Lukyanova - ne tik modelis ir savitos filosofijos reiškėja, bet nuo šiol dar ir profesionali didžėja. Anot pranešimo jos tinklapyje, netrukus ji pradės pasaulinį turą, kurio metu aplankys Europą, Jungtines Amerikos Valstijas, Kiniją, Japoniją, Australiją ir Lotynų Ameriką.
Įžymybės atskleidė paauglystės dievaičius: ir juokiasi, ir gėdijasi  (6)
2015 m. rugsėjo 27 d. 10:48
Vaikystėje ir paauglystėje visi žavimės vienais ar kitais atlikėjais, renkame jų autografus ar plakatus, domimės muzika, gal net kopijuojame stilių. Ne išimtis ir garsenybės. Kokiomis žvaigždėmis žavėjosi jos, kai buvo visai mažos, ir kokių iššūkių dėl to teko patirti?
Garsiausios pasaulio moterys Barbės: gyvena be kelių šonkaulių, nuo gimimo laikosi dietų  (53)
2015 m. rugsėjo 23 d. 16:32
“Turbūt vaikystėje jos per daug su lėlėmis žaidė”. “Neįtikėtina, kad tokios moterys išvis egzistuoja”. “ Tokioms reikėtų pastatyti paminklą už drąsą”. Tai keli komentarai iš milijonų, kurie nusidriekia po moterų, vadinamų “gyvomis lėlėmis Barbėmis”, nuotraukomis. Pastarosios tikrai šokiruoja: kartais sunku suprasti, ar tai gyva moteris, ar didžiulė lėlė. Tad susipažinkite su garsiausiomis pasaulyje gyvomis Barbėmis!
Keisčiausi milijonierių žvaigždžių pirkiniai: nuo deimantais puoštos lėlės iki tikro tanko  (14)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 09:57
Milijonus ar net milijardus susikrovusios pasaulio garsenybės pinigus gali mėtyti į kairę ir į dešinę. Jau tapo įprasta, kad savo uždarbį jos investuoja į prabangias vilas, tviskančias jachtas, asmeninius lėktuvus bei naujausius automobilių modelius. Tačiau kaip leidžiant pinigus nepamesti galvos?
Milžiniškų krūtų savininkė mėgavosi paparacių dėmesiu  (13)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 00:29
Keturiasdešimt plastinių operacijų , per du šimtus grožio procedūrų – štai tokia 47 metų amerikietės Lacey Wild „statistika“. Šešis vaikus auginanti „ekstremali barbė“ liko ištikima savo tradicijai – besibaigiant vasarai „sudrebinti“ žvaigždžių pamėgtą Majamį.
Iš prigimties juoda it varna K. Jenner pasirodė baltais plaukais  (9)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 08:01
Ar Kendall Jenner tapo blondine? Štai sakinys, kurį niekada nemanėme ištarsiantys: Kendall Jenner yra blondinė. Iš prigimties juoda it varnas supermodelis pasirodė Barbės baltumo plaukais. Nuotrauka ketvirtadienį, rugpjūčio 20 dieną, pasirodė „Instagram“ su prierašu „Ken-doll“ (angl. Ken-lėlytė), praneša peoplestylewatch.com.
Žmonės-lėlės: kokias problemas jie slepia?  (14)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 00:02
„Gyvos lėlės“ šiandien madingos pasaulyje, tačiau džiaugtis čia nėra kuo, teigia Jungtinių Amerikos Valstijų psichologai. Juolab kad norinčiųjų virsti lėlėmis amžius jaunėja.
Gyva barbė atskleidė labai netikėtų faktų apie save  (5)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 12:44
Ukrainietė Valerija Lukjanova, tituluojama gyva barbe, savo gerbėjams feisbuke prisipažino kai ką labai netikėto. Anksčiau apie bendravimą su kosmosu, savo misiją žemėje ir energijos pasikrovimą be maisto pasakojusi mergina šį kartą atskleidė tai, ką žinojo vos keli žmonės.
„Facebooko“ žvaigždė, natūralaus grožio ambasadorė lietuvė Patricija garsi ne vien grožiu (FOTO)  (32)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 17:01
Iš Varėnos kilusi Patricija Mickutė socialiniame tinkle Facebook išgarsėjo tikrai ne akį traukiančiomis fotografijomis. Taip, mergina yra graži, tačiau jos koziris neapsiriboja vien natūraliu grožiu.
Žiauriai apjuodino gyvą barbę, kilo karas  (16)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 14:53
Lietuvoje viešėjusi ir visame pasaulyje žinoma Valeria Lukyanova , arba tiesiog gyva barbė, sulaukė griežtos kritikos iš kone didžiausio Amerikos gandų skleidėjo Perezo Hiltono . Šis savo portale ir socialiniuose tinklapiuose pasišaipė iš šviesiaplaukės ir tikino, kad jos sukurtas personažas neva net neegzistuoja, o reto kūdumo gyvos barbės nuotraukos yra sufabrikuotos.
Ukrainos sekso bomba sprogo: nuodėmingą grožį parodė gamtoje  (17)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 02:35
Įstabioji ukrainietė Valerija Lukjanova nusimetė drabužėlius ir liko tik su baltu maudymosi kostiumėliu.
Užminė mįslę: kokias plastines operacijas pasidariusi moteris  (67)
2015 m. liepos 22 d. 21:18
Antrus metus po socialinį tinklą „Facebook“ klajoja vieno plastinės chirurgijos centro užminta mįslė – kokios plastinės operacijos atliktos nuotraukoje parodytoje nuotraukoje ir kokios ji yra profesijos.
Leido užmesti akį į ieškomiausio bėglio kamerą  (16)
2015 m. liepos 18 d. 15:58
Septyniolika plieninių durų, kurios atsidaro tik atrakinus elektronines spynas, skiria nuo išorinio pasaulio 20-uoju numeriu pažymėtą kalėjimo kamerą, kurioje liūdnai pagarsėjęs Meksikos narkotikų kontrabandos baronas Joaquinas Guzmanas , pravarde El Chapo (Neūžauga), gyveno 17 mėnesių.
Didžiausi šalies žaidimų kūrėjai Lietuvoje nebeišsitenka – plėsis Lenkijoje  (36)
2015 m. liepos 14 d. 14:57
Bendrovė „ Nordcurrent “ gali būti pelnytai vadinama didžiausia ir sėkmingiausia Lietuvoje kompiuterinių žaidimų kūrėja. Jų produktų portfelyje jau dabar yra daugiau nei dešimtis žaidimų pačioms įvairiausioms mobilioms ir nemobilioms platformoms. Jų žaidimus žaidžia milijonai žmonių visame pasaulyje.
Neįtikėtinos plastinės operacijos: nuo krūtis pasididinusio vyro iki cemento vietoj silikono  (24)
2015 m. liepos 11 d. 11:56
Plastinė chirurgija tobulėja ne dienomis, o valandomis, tačiau ir žmonių pageidavimai tampa vis originalesni. Kiti vieną kartą paragavę „lengvų“ pasikeitimų, tiesiog nebesugeba sustoti. Tretiems nepasiseka, kuomet jie renkasi chirurgą. Šįkart surinkome pačias neįtikėčiausius plastinės chirurgijos pavyzdžius. Nuo tūkstančio injekcijų į sėdmenis iki išoperuotų šonkaulių ar „ištempto“ vyro ūgio.
Mirė į lėlę Keną norėjęs būti panašus brazilas  (73)
2015 m. birželio 6 d. 17:49
Po penkių mėnesių kovos su leukemija, mirė į lėlę Keną norėjęs būti panašus brazilas Celso Santebanesas. Aktoriui ir modeliui buvo 20 metų.
Merginą - lėlę tėvai nuo mažumės verčia daryti keistus dalykus (FOTO)  (17)
2015 m. gegužės 28 d. 12:44
Merginų, panašių į lėles barbės kultas šiuo metu yra toks didžiulis, jog žmonėms jau akyse dvejinasi nuo internetą drebinančių barbių nuotraukų.
Pamirškite V. Lukjanovą: pasaulyje atsirado nauja gyva barbė  (60)
2015 m. gegužės 26 d. 17:41
26 metų modelis Angelica Kenova iš Maskvos vis dar gyvena su itin ją kontroliuojančiais tėvais, kurie drastišką savo dukters išvaizdą puoselėja visą jos gyvenimą. Siekdami, kad jų dukra išsaugotų savo miniatiūrinę figūrą, tėvai diktuoja, ką jai valgyti ir kaip sportuoti, rašo dailymail.co.uk.
Gyva barbė parodė, ką turi iškęsti dėl grožio  (21)
2015 m. gegužės 25 d. 07:31
Ukrainietė Valeria Lukyanova, tituluojama gyva barbe, parodė, kaip atrodo jos grožio procedūros, kurios kai kuriuos gali net šokiruoti. Prieš kurį laiką ji paviešino procedūros vaizdo įrašą, kurio metu klykia nesavu balsu, o dabar – viską, ką daro prieš tai.