Barbė

Naujas Barbės įvaizdis augina „Mattel“ pardavimus  (6)
2016 m. vasario 2 d. 14:47
Jungtinių Valstijų žaislų gamintoja " Mattel " netikėtai pagerino ketvirtinius pardavimus - pirmą kartą per dvejus metus. Tam daugiausia įtakos turėjo atsigavę lėlės Barbės ("Barbie") pardavimai ir padidėjusi žaislo "Hot Wheels" paklausa. Apie tai informuoja "Reuters".
Nuo šiol bus galima įsigyti trijų dydžių Barbių
2016 m. sausio 29 d. 16:02
Žaislų gamintojas „ Mattel “ ir toliau plečia visame pasaulyje populiarų lėlių Barbių asortimentą – nuo šiol bus galima įsigyti net trijų dydžių lėlių.
Lėlės Barbės nuo šiol bus kitokios  (4)
2016 m. sausio 29 d. 05:03
Lėlių Barbių gamintojai, greičiausiai, jau pripratę prie jiems metamų kaltinimų: tai gražuolė yra nepanaši į realią moterį, tai gali avėti tik aukštakulnius, tai lėlės krūtinė per didelė, o talija - per maža. Tačiau viskas keičiasi, net ir Barbės . Šis pokytis sulaukė didžiulio dėmesio: naujoji lėlė papuošė "Times" viršelį.
Kaip mirė gražiausia Lietuvos moteris (I)  (309)
2016 m. sausio 23 d. 09:21
Barbora Radvilaitė – neblėstantis nuostabaus grožio ir tragiškos meilės pavyzdys. Tačiau ne ką įdomesnė ne tik jos gyvenimo ir meilės tema, tačiau ir begalė mitų, supančių šios istorinės asmenybės sveikatą ir mirtį. 7 šalies medikų bei istorikės komanda parengė itin išsamų ir profesionalų straipsnį - „Mitai ir klausimai apie karalienės Barboros Radvilaitės (apie 1522–1551 m.) sveikatą. Istorinės žinios“.
Gražuolė studentė kenčia nuo to, kas kitiems yra neįprasta (FOTO)  (14)
2016 m. sausio 19 d. 12:04
Dažnai teigiama, jog gražios merginos yra kvailokos. Juk jos visą savo laiką skiria ne knygų skaitymui, o staipymuisi prieš veidrodį. Tačiau ar iš tiesų visos dirbtinės mergaičiukės nepasižymi intelektu?
Norite daugiau mylėtis? Nesikvieskite per Kalėdas svečių!  (6)
2015 m. gruodžio 22 d. 13:18
Atlikta apklausa parodė, kad per didžiąsias metų šventes daugumai lietuvių mylėtis trukdo per didelis užimtumas ir namuose zujantys svečiai, o labiausiai geismą žadina šventinė nuotaika ir intymios dovanos.
KOKIOS EROTINĖS FANTAZIJOS užklumpa žmones per šventes?
2015 m. gruodžio 22 d. 13:10
Prieš šventes atlikta apklausa parodė, kad per didžiąsias metų šventes daugumai lietuvių mylėtis trukdo per didelis užimtumas ir namuose zujantys svečiai, o labiausiai geismą žadina šventinė nuotaika ir intymios dovanos.
Mergina - lėlė stebina savo... natūralumu ? (FOTO)  (7)
2015 m. gruodžio 21 d. 13:17
Gyvų lėlių barbių kultas, prasidėjęs prieš keletą metų, įgauna pagreitį. Pasaulyje jau žinomos garsiausios merginos - lėlės, tačiau vis atsiranda ir naujų į lėlės panašių merginų.
Kaip lėlė Elsa atrodanti brazilė: mane pamatę žmonės bėga į kitą gatvės pusę  (8)
2015 m. gruodžio 19 d. 12:33
23 metų veterinarė iš Brazilijos Andressa Damiani didžiuojasi primindama lėlę Barbę ir Elsą iš Disnėjaus filmuko „ Ledo šalis “. Nepaisant to, mergina pripažįsta, kad jos išskirtinė išvaizda neretai gąsdina žmones, skelbia mirror.co.uk.
Vienišės dienoraštis: intymios išpažintys, kurių geriau nebūtų buvę
2015 m. gruodžio 9 d. 00:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Gyva barbė – apie santykius su vyru ir savo pasirodymus, kuriuos vadina visuotine meditacija  (13)
2015 m. gruodžio 6 d. 11:55
Per pastaruosius kelerius metus kone garsiausia gyva lėlė pasaulyje Valeria Lukyanova (30) apkeliavo ne vieną kontinentą ir susirado milijonus gerbėjų. Apie savo sėkmės istoriją, netradicinį požiūrį į gyvenimą ir apie santykius su vyru, apie kurį ne daug kas žinojo, Valeria papasakojo specialiai žurnalui MIESTE.lt . Jūsų dėmesiui – gražuolės, sveriančios vos 42 kilogramus, interviu Lietuvai.
Gyva lėlė B. Bennet tūkstančius leidžia plastinėms operacijoms ir intelekto mažinimo kursams  (106)
2015 m. lapkričio 19 d. 18:32
39-erių Blondie Bennett siekdama savo svajonės jau išleido daugiau nei 27 tūkstančius eurų. Moteris nenumaldomai troško įkūnyti Barbę ir savo krūtinę tobulino tol, kol sulaukė bauginančio daktarų įspėjimo.
Paris Hilton išvaizdos pokyčiai nustebins ir visko mačiusius (FOTO)  (4)
2015 m. lapkričio 17 d. 11:30
Praeities stiliaus klaidos tarsi šmėklos persekioja ne vieną pramogų pasaulio žvaigždutę. Tačiau tai, kokia gausybė stiliaus kalidų seka turtingąją viešbučių tinklo paveldėtoją Paris Hilton , tiesiog stebina.
Šiuolaikinių vaikų žaislai: ar lėlę Barbę pakeis iPAD?
2015 m. lapkričio 3 d. 00:00
Prieš daugelį metų karaliavusią skudurinę Onutę nukonkuravo lėlė Barbė, kuri nesikeisdama taip pat praranda šiuolaikinių vaikų susidomėjimą. Kokie žaislai šiandien yra populiarūs ir traukia vaikų dėmesį, paaiškės jau lapkričio 6-8 dienomis parodoje „Vaikų šalis", kurioje bus pristatomos karščiausios naujienos.
47-erių moteris savo 20 kilogramų sveriančius apvalumus gniuždė delnuose  (19)
2015 m. spalio 29 d. 02:18
Už Atlanto ir kai kuriose Vakarų Europos valstybėse itin populiari rudens šventė Helovinas - tai puiki proga daugeliui žinomų (ir nebūtinai) pramogų pasaulio personų iš savęs padaryti parodiją. Įvairiuose ta proga organizuojamuose renginiuose ir susibūrimuose pasirodančios žvaigždės ar jau gerokai ataušusios žvaigždutės stengiasi kaip išmanydamos atkreipti dėmesį į save.
Siaubo filmo „Purpurinė kalva“ recenzija: dėmesio vertas reginys  (5)
2015 m. spalio 28 d. 16:08
Meksikietis kino kūrėjas Guillermo del Toro, dar 2006 m. režisavęs tamsią fantastinę dramą „Pano labirintas“ (isp. „El laberinto del Fauno“), laimėjusią tris Oskarus (ir dar tokiam pačiam skaičiui nominuotą), pademonstravo, kad siaubo filme nebūtinai turi taškytis kraujas ir jis gali būti, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų, vizualiai estetiškas.
15 metų be sekso gyvenančių moterų išpažintys : ar dėl to tikrai kalti vyrai?  (384)
2015 m. spalio 22 d. 22:48
Sakoma, kad susilaikymas yra dorybė. Bet koks jausmas nesimylėti daugiau nei dešimtmetį? Daug metų celibatą kenčiančios straipsnio herojės prisipažino, kad dėl to yra kalti vyrai. Todėl jos jau prarado viltį, kad kada nors vėl patirs intymų ryšį. Bet ar dėl to kalti vyrai? Paklausykite jų istorijų.
Barbės ir Keno įvaizdžiu apsėsta pora plastinėms operacijoms leidžia tėvų uždirbtus šimtus tūkstančių  (41)
2015 m. spalio 21 d. 21:13
Viena pora plastinėms operacijoms išleido daugiau kaip 200 tūkst. svarų, kad atrodytų kaip jų dievinamos lėlės – Barbė ir Kenas. 20 metų Anastasia Reskoss ir 23 metų Quentinas Deharas pripažįsta, kad abu nuo pat vaikystės yra apsėsti šiomis lėlėmis, ir nuo 2013 metų, kai jie pradėjo draugauti, pasidarė daugiau kaip 15 operacijų, kurias daugiausia apmokėjo jų tėvai, rašo dailymail.co.uk.
Sh. O'Nealo istorija: kaip per dieną iššvaistyti pirmąjį milijoną  (9)
2015 m. spalio 21 d. 14:06
Shaquille'as O'Nealas – viena spalvingiausių asmenybių krepšinio istorijoje. Nors 43-ejų metų 216 cm ūgio milžinas jau baigė profesionalo karjerą, jo vardas neišnyksta iš plačiausiai aptarinėjamų NBA žvaigždžių sąrašų. CBS televizijos žurnalistą Grahamą Bensingerį Shaqas įsileido ten, kur koją įkelti gali tik patys artimiausi milžino draugai – 6500 kvadratinių metrų ploto savo vilą, esančią Orlando mieste, Floridos valstijoje.
SPALIO horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui
2015 m. spalio 7 d. 10:58
Nežioplinėk, dažniau pasikliauk savo galva ir patirtimi vykstant spalio pertvarkoms, virsmams, pasidalijimams. Jie palies įvairias sritis: keisis šeimos tvarkaraščiai, bendros taisyklės, mokymosi programos.
Gyvoji barbė skelbia naują etapą: džiugins netradicinėmis vibracijomis  (5)
2015 m. rugsėjo 27 d. 18:58
Gyva barbė Valeria Lukyanova - ne tik modelis ir savitos filosofijos reiškėja, bet nuo šiol dar ir profesionali didžėja. Anot pranešimo jos tinklapyje, netrukus ji pradės pasaulinį turą, kurio metu aplankys Europą, Jungtines Amerikos Valstijas, Kiniją, Japoniją, Australiją ir Lotynų Ameriką.
Įžymybės atskleidė paauglystės dievaičius: ir juokiasi, ir gėdijasi  (6)
2015 m. rugsėjo 27 d. 10:48
Vaikystėje ir paauglystėje visi žavimės vienais ar kitais atlikėjais, renkame jų autografus ar plakatus, domimės muzika, gal net kopijuojame stilių. Ne išimtis ir garsenybės. Kokiomis žvaigždėmis žavėjosi jos, kai buvo visai mažos, ir kokių iššūkių dėl to teko patirti?
Garsiausios pasaulio moterys Barbės: gyvena be kelių šonkaulių, nuo gimimo laikosi dietų  (53)
2015 m. rugsėjo 23 d. 16:32
“Turbūt vaikystėje jos per daug su lėlėmis žaidė”. “Neįtikėtina, kad tokios moterys išvis egzistuoja”. “ Tokioms reikėtų pastatyti paminklą už drąsą”. Tai keli komentarai iš milijonų, kurie nusidriekia po moterų, vadinamų “gyvomis lėlėmis Barbėmis”, nuotraukomis. Pastarosios tikrai šokiruoja: kartais sunku suprasti, ar tai gyva moteris, ar didžiulė lėlė. Tad susipažinkite su garsiausiomis pasaulyje gyvomis Barbėmis!
Keisčiausi milijonierių žvaigždžių pirkiniai: nuo deimantais puoštos lėlės iki tikro tanko  (14)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 09:57
Milijonus ar net milijardus susikrovusios pasaulio garsenybės pinigus gali mėtyti į kairę ir į dešinę. Jau tapo įprasta, kad savo uždarbį jos investuoja į prabangias vilas, tviskančias jachtas, asmeninius lėktuvus bei naujausius automobilių modelius. Tačiau kaip leidžiant pinigus nepamesti galvos?
Milžiniškų krūtų savininkė mėgavosi paparacių dėmesiu  (13)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 00:29
Keturiasdešimt plastinių operacijų , per du šimtus grožio procedūrų – štai tokia 47 metų amerikietės Lacey Wild „statistika“. Šešis vaikus auginanti „ekstremali barbė“ liko ištikima savo tradicijai – besibaigiant vasarai „sudrebinti“ žvaigždžių pamėgtą Majamį.
Iš prigimties juoda it varna K. Jenner pasirodė baltais plaukais  (9)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 08:01
Ar Kendall Jenner tapo blondine? Štai sakinys, kurį niekada nemanėme ištarsiantys: Kendall Jenner yra blondinė. Iš prigimties juoda it varnas supermodelis pasirodė Barbės baltumo plaukais. Nuotrauka ketvirtadienį, rugpjūčio 20 dieną, pasirodė „Instagram“ su prierašu „Ken-doll“ (angl. Ken-lėlytė), praneša peoplestylewatch.com.
Žmonės-lėlės: kokias problemas jie slepia?  (14)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 00:02
„Gyvos lėlės“ šiandien madingos pasaulyje, tačiau džiaugtis čia nėra kuo, teigia Jungtinių Amerikos Valstijų psichologai. Juolab kad norinčiųjų virsti lėlėmis amžius jaunėja.
Gyva barbė atskleidė labai netikėtų faktų apie save  (5)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 12:44
Ukrainietė Valerija Lukjanova, tituluojama gyva barbe, savo gerbėjams feisbuke prisipažino kai ką labai netikėto. Anksčiau apie bendravimą su kosmosu, savo misiją žemėje ir energijos pasikrovimą be maisto pasakojusi mergina šį kartą atskleidė tai, ką žinojo vos keli žmonės.
„Facebooko“ žvaigždė, natūralaus grožio ambasadorė lietuvė Patricija garsi ne vien grožiu (FOTO)  (32)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 17:01
Iš Varėnos kilusi Patricija Mickutė socialiniame tinkle Facebook išgarsėjo tikrai ne akį traukiančiomis fotografijomis. Taip, mergina yra graži, tačiau jos koziris neapsiriboja vien natūraliu grožiu.