Barbė

Su gyva barbe V. Lukjanova susipažinusi I. Burlinskaitė: ji gyvena kitame pasaulyje  (32)
2014 m. rugsėjo 9 d. 17:19
Grupės „Projektas Kitokios “ narė Indrė Burlinskaitė , filmuodamasi LNK laidoje „KK2 penktadienis“, susipažino su gyva barbe vadinama Valerija Lukjanova. Dainininkė naujienų portalui DELFI pasakojo, kad iš Ukrainos kilusi moteris jai pasirodė labai draugiška, miela ir paprasta.
Vaikas nori daikto iš reklamos: kaip elgtis?  (10)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:01
Reda Ponelienė, Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto doktorantė, keletą metų tyrė reklamos poveikį ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Tyrimas atskleidė, kad tik 5 proc. ikimokyklinukų tėvų teigė nesusidūrę su vaikų prašymais nupirkti reklamoje matytą daiktą. Pasaulinė praktika rodo, kad vaikų norai lemia daugiau nei pusę šeimos pirkinių. Ar reklama augina mažuosius vartotojus? Kaip elgtis, kai vaikas reikalauja reklamuojamų daiktų?
Amžiaus susitikimas: Kenas ir ekstremalioji Barbė vaišinosi kava  (26)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 15:20
Paplūdimiais garsėjančiame Floridos mieste Fort Loderdeile šmirinėjantys paparaciai turėjo nemenkai nustebti, vienoje miesto centre esančioje kavinėje išvydę dvi gyvas lėlės – ekstremalia Barbe save vadinančia Lacey Wildd ir Justiną Jedlicą, plastinių operacijų dėka susikūrusio Barbės širdies draugo Keno išvaizdą.
Ukrainos gražuolė demonstruoja vapsvos figūrą  (31)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 18:27
Vasara – bikinių metas, o juk taip smagu išvysti jais vilkint pramogų pasaulio moteris, Holivudo gražuoles ar tas divas, apie kurias kalba visas pasaulis.
Megakrūtės vizitas į paplūdimį – lyg saulės smūgis  (15)
2014 m. rugpjūčio 2 d. 17:54
Praėjus kelioms savaitėms po jau 36-os plastinės operacijos, amerikietė Lacey Wildd, kaip jai jau tapo įprasta, patobulintą kūną (šį kartą plastikos chirurgai pasirūpino jos užpakaliuku) pristatė Majamio paplūdimyje.
„Gyva lėlė“ Valeria Lukyanova pristatė savo mamą: „Mūsų šeimoje geri genai !“ + VIDEO  (5)
2014 m. liepos 23 d. 00:00
28 metų ukrainietė Valeria Lukyanova - ta, kur nepaprastai panaši į lėlę Barbę, pagaliau atskleidė paslapties šydą. Pasirodo, viskas paprasčiau nei paprasta - genai ir paveldimumas - štai jos grožio paslaptis!
Beatos Nicholson patarimai: kaip švęsti vaikų gimtadienius  (12)
2014 m. liepos 17 d. 11:59
Gimtadienis yra svarbiausias metų įvykis nuo tada kai pradedi juos skaičiuoti. Vaikams - tai jų svajonių išpildymo laikas, o tėvams...
Beata Nicholson atskleidžia, kaip surengti geriausią gimtadienį +vaflių receptas  (8)
2014 m. liepos 17 d. 11:59
Gimtadienis yra svarbiausias metų įvykis nuo tada, kai pradedi juos skaičiuoti. Vaikams - tai jų svajonių išpildymo laikas, o tėvams...
Savo lėlę turinti dizainerė E. Monginienė: ji turi vieną dalyką, ko neturiu aš  (19)
2014 m. liepos 9 d. 12:18
Garsenybių pamėgta papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė džiaugiasi draugės dovana. „Ji išpildė mano svajonę. Visada norėjau pamatyti, kaip Barbė atrodytų realybėje, o dabar turiu savo lėlę. Tiesa, ji turi vieną dalyką, ko neturiu aš – ilgas kojas“, - juokėsi dizainerė.
36 plastines operacijas pasidariusios moters bikini kūnas sukrėtė paparacius  (76)
2014 m. liepos 8 d. 13:41
46 metai, šeši vaikai ir 36 plastinės operacijos – štai tokie skaičiai trumpai, bet efektingai apibūdina amerikietės Lacey Wildd gyvenimą.
„Gyva lėle“ tituluojama ukrainietė sulaukė rimtos konkurentės(FOTO+VIDEO)  (10)
2014 m. liepos 4 d. 09:51
28 metų ukrainietė Valeria Lukyanova dėl savo neįprastos išvaizdos jau seniai tapo interneto sensacija. Internautai praminė ją „gyva lėle“, nes mergina stengiasi tapti kuo panašesne į lėlę Barbę. Itin didelės akys, siaura nosis, dietologams siaubą keliantis itin lieknas liemuo - sunku patikėti, kad tai - gyvas žmogus, o ne plastikinė žmogaus dydžio lėlė.
Ukrainietės figūra – ideali kaip smėlio laikrodis  (50)
2014 m. birželio 30 d. 18:08
Gyvoji lėlė Barbė Valerija Lukjanova vis labiau tobulėja. Atrodo, kad ukrainietės kūnas jau tikrai pasiekė idealių kūno proporcijų ribą.
Psichiatras Linas Slušnys - apie nusikaltimą vaiko raidai, kurį daro vis daugiau tėvų  (35)
2014 m. birželio 26 d. 08:05
„Ką veikti, kai klausau pasakos?" - klausia penkiametis knygelę prieš miegą jam skaitančios mamos. Mama suglumsta. Vaikų auklėjimo specialistai taip pat sunerimę. Auga karta, kuri neturi... vaizduotės.
Dizainerė atskleidžia, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis išleistuvių suknelę(FOTO)  (1)
2014 m. birželio 20 d. 09:43
Nenumaldomai artėja išleistuvės . Šventė, vykstanti tik vieną kartą gyvenime. Šventė, dėl kurios daugelis merginų pameta galvas ieškodamos idėjų ir minčių renkantis suknelę . Kokia ji turi būti? Kokios spalvos? Medžiagos? Geriau rinktis madingą suknelę ar tiesiog tą, kuri labiau tinka?
Kaip išsirinkti išleistuvių suknelę: dizainerės I. Žitkuvienės patarimai  (14)
2014 m. birželio 20 d. 09:37
Nenumaldomai artėja išleistuvės . Šventė, vykstanti tik vieną kartą gyvenime. Šventė, dėl kurios daugelis merginų pameta galvas ieškodamos idėjų ir minčių renkantis suknelę. Kokia ji turi būti? Kokios spalvos? Medžiagos? Geriau rinktis madingą suknelę ar tiesiog tą, kuri labiau tinka?
Kokią suknelę rinktis išleistuvėms. Pataria dizainerė  (4)
2014 m. birželio 20 d. 00:00
Nenumaldomai artėja išleistuvės . Šventė, vykstanti tik vieną kartą gyvenime. Šventė, dėl kurios daugelis merginų pameta galvas ieškodamos idėjų ir minčių renkantis suknelę . Kokia ji turi būti? Kokios spalvos? Rinktis madingą suknelę ar tiesiog tą, kuri labiau tinka?
Kristina Tarasevičiūtė ir Ukrainos gyvoji lėlė Barbė - lyg du vandens lašai  (26)
2014 m. birželio 13 d. 17:15
Kas nežino gyvos lėlės Barbės - Valerijos Lukjanovos iš Ukrainos? Išskirtinės išvaizdos mergina keri įspūdingomis kūno formomis, idealiu lėlės veidu ir neapsakomo grožio plaukais. Atrodo, kad Lietuva taip pat turi savo gyvąją lėlę Barbę. Ir tikrai ne ką mažiau įspūdingą!
18 žmonių, kuriuos plastinės operacijos pavertė monstrais  (75)
2014 m. birželio 7 d. 10:16
Jie ryžosi gultis po skalpelio peiliu ir išdarkyti savo kūną tam, kad būtų panašūs į lėles, kates ar roplius. Kai kurie jų dėl savo maniakiško noro darytis plastines operacijas išgarsėjo visame pasaulyje. Deja, bet išgarsėjo liūdnai.
Rožiniais drabužėliais pasipuošusi balerina Kristina Tarasevičiūtė - graži lyg Barbė  (29)
2014 m. gegužės 30 d. 19:36
Ketvirtadienio vakarą automobilių salone „Tokvila“ įvyko stilingas renginys „Toyota Style Show“. Renginį vedė Agnė Byčiūtė-Jankauskienė ir Dangis Cholinas. Susirinkę svečiai galėjo susipažinti su vakaro metu pristatytu automobiliu, išvysti įspūdingą salono „Fresh by Yuri“ šukuosenų šou, taip pat buvo pristatoma ekskliuzyvinė „Pietro Filipi“ kolekcija, kurią demonstravo net tituluotos Lietuvos gražuolės Simona Burbaitė ir Gritė Maruškevičiūtė.
A. Jagelavičiūtės patarimai išleistuvėms: abituriente, ar tu kurtizanė, išsinuoginusi iki begalybės?  (125)
2014 m. gegužės 29 d. 15:27
Mano išleistuvių suknelė buvo tokia, kad tik dabar, praėjus daugeliui metų (jei konkrečiai, tai penkiolikai), aš galiu žvelgti į ją su nemaža humoro doze. Tos nuotraukos buvo paslėptos giliausiuose stalčiuose, nes protas prašviesėjo gana greitai – po pirmų dvejų drabužių dizaino studijų metų. O tada apėmė didžioji gėda.
A. Jasaitytė-Čeburiak atskleidė, kaip užmezgė romaną su dabartiniu vyru  (18)
2014 m. gegužės 26 d. 11:41
„Dirbant modeliu jaučiau, kad esu objektas, kurį keičia, bet kas yra mano? Tada pasirinkau psichologijos studijas ir atradau savo stabilumą. Nesu vien modelis, tai yra mano praeitis, kuriai esu dėkinga už tai, kuo šiuo metu esu. Tačiau aš jau norėčiau uždaryti savo modelio karjerą spintoje“, – prisipažįsta laidos „Viskas bus gerai“ viešnia Aistė Jasaitytė-Čeburiak.
Odesos lėlytė Barbė pasidalino provokuojančiais „selfie“  (22)
2014 m. gegužės 6 d. 11:55
Valerija Lukjanova, garsioji Odesos (Ukraina) gyvoji lėlytė Barbė, sukėlė tikrą audrą virtualioje erdvėje, kai savo paskyroje socialiniame tinkle pasidalino provokuojančiais „selfie“.
Pigiausias ir lengviausias kelias į diplomą  (162)
2014 m. balandžio 24 d. 05:30
Švietimo politikai bei verslininkai jau keletą metų moksleivius bergždžiai bando atbaidyti nuo socialinių mokslų.
Neregiams skirtame spektaklyje blogietis kvepia kitaip nei gerietis  (3)
2014 m. balandžio 20 d. 00:00
Aktorė ir režisierė Karolina Žernytė (27 m.) į teatro istoriją drąsiai žengia su nauju scenos žanru – ji stato spektaklius neregiams . Lietuvoje režisuotos „Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams“ sudomino Maskvos lėlių teatro vadovus. Jų pakviesta, jaunoji menininkė pastatė spektaklį akliesiems „Gegužės naktis“ ir sulaukė puikaus kritikų įvertinimo. Negana to, K. Žernytė dėl bendradarbiavimo susitarė dar su dviem Rusijos teatrais.
Gyvoji Barbė pasidalino šokiruojančiu įdegio „selfie“ (foto - straipsnyje)  (22)
2014 m. balandžio 18 d. 16:24
Atrodė, kad žiniasklaida jau bus pamiršusi Odesos (Ukraina) gyvąją Barbę – Valeriją Lukjanovą. Tačiau su kosmosu bendraujanti mergina nesunkiai vėl susigrąžino leidinių ir portalų dėmesį.
Gyvoji lėlė Barbė šokiruoja ir interviu, ir naujomis nuotraukomis (foto - straipsnyje)  (69)
2014 m. balandžio 11 d. 16:43
Odesoje (Ukraina) gyvenanti Valerija Lukjanova, geriau žinoma kaip gyvoji lėlė Barbė, vėl atsidūrė žiniasklaidos akiratyje. Mergina pateko į prestižinio žurnalo GQ puslapius ir savo interviu sukėlė nemenką skandalą.
Naujas pribloškiantis Vitos Jakutienės „selfie“: lyg lėlė Barbė (foto - straipsnyje)  (87)
2014 m. balandžio 7 d. 13:46
„Naujųjų pupyčių“ dainininkė Vita Jakutienė, savaitgalį priėmusi iššūkį ir savo paskyroje socialiniame tinkle publikavusi savo nuotrauką be lašo makiažo, savo gerbėjus nustebo dar vienu pribloškiančiu „selfie“.
Britney Spears ant raudono kilimo ir gatvėje – lyg du skirtingi žmonės  (31)
2014 m. kovo 9 d. 13:21
Prieš keliolika metų Britney Spears buvo vadinama Amerikos popmuzikos sensacija ir amerikiečių popkultūros Barbe. Šiandien jai – jau 32 metai, ir vargu, ar kas ryžtųsi pavadinti Barbe, išvydęs moterį gatvėje.
Fantastiško grožio ukrainietės kūną atidengė atviras bikinis  (123)
2014 m. vasario 25 d. 18:15
Iš Ukrainos kilusi gyvoji lėlė Barbė Valerija Lukjanova ir vėl pažėrė pikantiškų vaizdelių, kuriais mėgautis gali visi jos draugai ir gerbėjai iš viso pasaulio. Socialinio tinklapio „Facebook“ asmeninėje paskyroje V. Lukjanova pasidalino nuotraukomis tiesiai iš jachtos.