Barbė

Keisčiausi daiktai, kuriuos rado... analinėje angoje  (30)
2015 m. sausio 26 d. 10:39
Vienas Floridos kalinys į kalėjimą sugebėjo įsinešti 17 tablečių nuo skausmo, 1 cigaretę, 6 degtukus, 1 žiebtuvėlį, 1 tuščią švirkštą (su adata, įbesta į trintuką), 1 lūpų balzamą, 1 prezervatyvą, 1 vaistų receptą ir kuponą. Visa tai jis sėkmingai pargabeno... analinėje angoje. Į ją, pasirodo, oi kiek daug gali tilpti.
Karšta porelė: „Holivudo Barbė“ Paris Hilton laiką leidžia su 15 metų jaunesniu gražuoliuku(FOTO)  (7)
2015 m. sausio 22 d. 17:13
Koks amžiaus skirtumas poroje idealus? Metai, dveji, o gal geriausiai sutaria bendraamžiai? Panašu, kad Holivudo Barbe tituluojama 33 metų vakarėlių liūtė ir milijonų paveldėtoja Paris Hilton jokių prietarų nepaiso: naujausias jos aistros objektas – 15 metų jaunesnis 18-metis australas modelis Jordanas Barrettas.
Ineta Stasiulytė – graži lyg Barbė  (106)
2015 m. sausio 19 d. 02:07
TV3 projektas „Šok su manimi“ džiugina ir profesionaliais šokiais, ir gražiais dalyviais, ir aštrialiežuviais komisijos nariais. Be abejo, ne visi komisijos nariai yra tokie, kaip Jurijus Smoriginas. Tai buvo galima įsitikinti šeštadienio vakarą, kai į komisijos kėdę atsisėdo aktorė Ineta Stasiulytė - nuo jos nebuvo įmanoma atitraukti akių.
Našlė – sėkmės simbolis Šampanėje
2015 m. sausio 3 d. 00:10
Šampanė ir našlės. Nors skamba keistokai, tačiau šiame vyno regione su gedulingo statuso moterimis siejama sėkmė – ir net labai didelė.
Venesuelos gražuolių kančios: dėl liekno kūno šalinamas žarnynas, hormonų injekcijos ir gipso diržai  (67)
2014 m. gruodžio 27 d. 11:09
12-metėms paauglėms Venesueloje atliekamos plastinės operacijos – dedami sėdmenų implantai, koreguojama nosis. Visa tai daroma su atidžia mergaičių mamų priežiūra, siekiant grožio karalienių titulo.
Vaikas nori daikto iš reklamos : pirkti ar ne?
2014 m. gruodžio 26 d. 00:05
Reda PONELIENĖ, Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto doktorantė, keletą metų tyrė reklamos poveikį ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Tyrimas atskleidė, kad tik 5 proc. ikimokyklinukų tėvų teigė nesusidūrę su vaikų prašymais nupirkti reklamoje matytą daiktą.
Iš įsimylėto vaikino gauta dovana sukėlė gėdą  (134)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:37
„Kai pamačiau, ką gavau, tiesiog norėjau skradžiai žemę prasmegti“, – prisimena DELFI skaitytoja Raminta, kai būdama 16-os metų gavo keistą dovaną iš tuo metu mylėto 23-ejų metų vaikino.
Išprotėję dėl plastinių operacijų  (3)
2014 m. gruodžio 15 d. 12:41
Dailinti savo kūną plastinės chirurgijos pagalba ar ne - kiekvieno asmeninis reikalas, tačiau statistika rodo, kad esant galimybei, kažką savyje pakoreguotų didžioji dauguma moterų.
Žiemą mados viršūnėje - Barbės stilius (FOTO)
2014 m. gruodžio 13 d. 00:00
Mažos mergaitės su lėlmis žaidžia, o paūgėjusios dairosi įkvėpimo. Bent jau taip nusprendė dizaineriai šį sezoną išpopuliarinę rausvą spalvą.
Ryškus bikinis atidengė liekną taliją ir sultingus ukrainietės apvalumus  (11)
2014 m. lapkričio 27 d. 14:13
Garsioji Ukrainos lėlė Barbė Valerija Lukjanova – viena įsimintiniausios išvaizdos moterų pasaulyje. Laibas kūnas ir putlios krūtys – išties retas reiškinys, na, bet kuo toliau, tuo ši tendencija yra ir bus dažnesnė.
Iššūkį Barbei meta Lammily - nauja lėlė su celiulitu ir strijomis  (3)
2014 m. lapkričio 24 d. 16:35
Jau galima įsigyti statistinės moters proporcijų lėlę, kuri netgi turi celiulito. Rudaplaukė Lammily yra tokių proporcijų, kaip statistinė 19 m. moteris, teigia JAV ligų kontrolės ir prevencijos centras.
Nauja Barbė: su celiulitu, strijomis ir spuogais  (7)
2014 m. lapkričio 20 d. 12:54
„Eilinė barbė“ keičia savo išvaizdą. Ir ji anaiptol nebeprimena glamūrinės ilgakojės ryškiu makiažu. Bet būten to ir siekė lėlės Lammily kūrėjas Nickolay‘us Lammas. Viskas prasidėjo nuo idėjos nuotraukos, kuri taip išpopuliarėjo, kad vaizdas tapo kūnu ir jau šį penktadienį pirmieji pirkėjai gaus naująsias „barbes“. Su visais strijų, spuogų ir celiulito lipdukais.
Vilma Javtokienė – graži lyg Barbė  (35)
2014 m. lapkričio 14 d. 04:32
Jei reiktų išrinkti, kurių profesijų vyrų žmonos yra gražiausios, neabejotinai, tai būtų krepšininkai! Akivaizdu, kad jie turi puikų skonį renkantis antrąsias puses.
Lėlėms Barbėms padarė tokią akciją, kad puolė pirkti masiškai  (2)
2014 m. lapkričio 12 d. 18:47
Venesueloje prasidėjo lėlių Barbių pirkimo įkarštis, nes šalies valdžia nurodė didesniems prekybos tinklams sumažinti šių lėlių kainas per prieššventinį sezoną, informuoja „ Associated Press “. Pastebima, kad Karakaso parduotuvėse lėles masiškai perka mamos, močiutės ir „iš laimės švytinčios“ mažos mergaitės.
Tėvų dovanos vaikams: tapo portretus, perka keliones, gėrimus užkasa po žeme  (12)
2014 m. lapkričio 11 d. 17:45
Žinomi tėvai savo ką tik gimusioms atžaloms perka ne tik kalnus minkštų žaislų, bet ir paruošia ypatingų dovanų, kuriomis jie galbūt galės džiaugtis po keliolikos metų. Garsenybės savo vaikams dovanoja keliones, iš kartos į kartą perduodamus papuošalus ir užsako dailininkų nutapyti paveikslus.
Gyva barbe vadinamai V. Lukjanovai sužalotas veidas  (44)
2014 m. lapkričio 1 d. 18:08
Gyva barbe vadinama ukrainietė Valerija Lukjanova buvo sumušta. Amatue slapyvardžiu prisistatanti moteris „ Instagram “ paskyroje paviešino video, kuriuose kalba apie patirtus kūno sužalojimus.
Lapkričio mėnesio HOROSKOPAS tau
2014 m. spalio 27 d. 10:43
Su gimtadieniu sveikiname Skorpiones ir Šaules! Pažvelk, ką lapkričio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.
6 gudrybės norinčioms efektyviau pasiruošti atsiskaitymams
2014 m. spalio 12 d. 00:00
Prasidėjus naujiems mokslo metams pirmieji mėnesiai kupini kažkokios motyvacijos. Per vasarą gerai pailsėjai, atgavai jėgas, esi kupina energijos ir visiškai pasirengusi nuversti kalnus, kol... sulauki žinutės iš draugės arba „YouTube“ pasirodo naujausias mylimos žvaigždės interviu, arba bet kas kito įdomaus atitraukia tavo dėmesį nuo produktyvios veiklos, kuria turėtum užsiimti.
Mokslininkė: grožį sutapatinus su seksualumu, moterys tapo nebyliomis dekoracijomis  (87)
2014 m. spalio 4 d. 21:58
Pagrindinė šių laikų nuostata ta – iškreiptas moteriškumo ir vyriškumo vaizdavimas, kai moterys tėra nebylios dekoracijos, sekso objektai, o vyrai – vartotojai, sako Santuokos ir šeimos studijų centro mokslo darbuotoja Birutė Obelenienė.
Etiketės garsenybes ir džiugina, ir siutina  (4)
2014 m. spalio 4 d. 11:03
Neretai vos kartą barbe, seksualiausiu vyru ar sekso simboliu pavadinti asmenys tokie lieka ne vienus metus. Kai kurios etiketės taip įstringa į atmintį, kad pasidaro nebeaišku, kur tik etiketė, o kur – profesija ar nuopelnai. Ryškiausios Lietuvos garsenybės su etiketėmis – Jūsų teismui. Apie tai rašo žurnalas MIESTE.lt.
Kultinės lėlės Barbės menininkų paverstos religijos ikonomis  (4)
2014 m. rugsėjo 25 d. 17:50
Menininkai Marianela Perelli ir Emiliano Paolini Argentinos Rosarijaus mieste dešimtis garsiųjų lėlių Barbių, pagamintų amerikiečių žaislų bendrovės „Matell“, transformavo į religinio meno kūrinius.
Gyvoji ukrainiečių lėlytė: moku kosmoso kalbą  (17)
2014 m. rugsėjo 25 d. 17:01
LNK laidos „KK2 Penktadienis“ kvietimu Lietuvoje neseniai viešėjo legendinė ukrainietė Valerija Lukjanova, dar vadinama gyva barbe arba Amatuja. Nors visas pasaulis apstulbęs nuo jos panašumo į plastikinę lėlę, jau šį penktadienį paaiškės, kad Amatuja nori atsiriboti nuo bet kokių jos lyginimų su lėle ir yra susikūrusi naują gyvenimo bei tobulėjimo programą.
Kvantinį virsmą planuojanti gyva lėlė: esu buvusi ir Veneroje, ir Marse  (52)
2014 m. rugsėjo 25 d. 16:47
LNK laidos „KK2 Penktadienis“ kvietimu Lietuvoje neseniai viešėjo legendinė ukrainietė Valerija Lukjanova, dar vadinama gyva barbe arba Amatuja. Nors visas pasaulis apstulbęs nuo jos panašumo į plastikinę lėlę, jau šį penktadienį 19.30 paaiškės, kad Amatuja nori atsiriboti nuo bet kokių jos lyginimų su lėle ir yra susikūrusi naują gyvenimo bei tobulėjimo programą.
Monika Šalčiūtė: mano širdis yra užimta, bet antros pusės neturiu  (70)
2014 m. rugsėjo 24 d. 13:47
Interneto sensacija vadinama dvidešimtmetė šokėja Monika Šalčiūtė bent kol kas ramiu gyvenimu pasidžiaugti negali. Tikina, kad vyrai gatvėje į ją spokso, o kompleksų turinčios moterys klausia patarimų, kaip sportuoti bei prižiūrėti figūrą.
Su gyva barbe V. Lukjanova susipažinusi I. Burlinskaitė: ji gyvena kitame pasaulyje  (32)
2014 m. rugsėjo 9 d. 17:19
Grupės „Projektas Kitokios “ narė Indrė Burlinskaitė , filmuodamasi LNK laidoje „KK2 penktadienis“, susipažino su gyva barbe vadinama Valerija Lukjanova. Dainininkė naujienų portalui DELFI pasakojo, kad iš Ukrainos kilusi moteris jai pasirodė labai draugiška, miela ir paprasta.
Vaikas nori daikto iš reklamos: kaip elgtis?  (10)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:01
Reda Ponelienė, Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto doktorantė, keletą metų tyrė reklamos poveikį ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Tyrimas atskleidė, kad tik 5 proc. ikimokyklinukų tėvų teigė nesusidūrę su vaikų prašymais nupirkti reklamoje matytą daiktą. Pasaulinė praktika rodo, kad vaikų norai lemia daugiau nei pusę šeimos pirkinių. Ar reklama augina mažuosius vartotojus? Kaip elgtis, kai vaikas reikalauja reklamuojamų daiktų?
Amžiaus susitikimas: Kenas ir ekstremalioji Barbė vaišinosi kava  (26)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 15:20
Paplūdimiais garsėjančiame Floridos mieste Fort Loderdeile šmirinėjantys paparaciai turėjo nemenkai nustebti, vienoje miesto centre esančioje kavinėje išvydę dvi gyvas lėlės – ekstremalia Barbe save vadinančia Lacey Wildd ir Justiną Jedlicą, plastinių operacijų dėka susikūrusio Barbės širdies draugo Keno išvaizdą.
Ukrainos gražuolė demonstruoja vapsvos figūrą  (31)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 18:27
Vasara – bikinių metas, o juk taip smagu išvysti jais vilkint pramogų pasaulio moteris, Holivudo gražuoles ar tas divas, apie kurias kalba visas pasaulis.