Barbė

6 gudrybės norinčioms efektyviau pasiruošti atsiskaitymams
2014 m. spalio 12 d. 00:00
Prasidėjus naujiems mokslo metams pirmieji mėnesiai kupini kažkokios motyvacijos. Per vasarą gerai pailsėjai, atgavai jėgas, esi kupina energijos ir visiškai pasirengusi nuversti kalnus, kol... sulauki žinutės iš draugės arba „YouTube“ pasirodo naujausias mylimos žvaigždės interviu, arba bet kas kito įdomaus atitraukia tavo dėmesį nuo produktyvios veiklos, kuria turėtum užsiimti.
Mokslininkė: grožį sutapatinus su seksualumu, moterys tapo nebyliomis dekoracijomis  (87)
2014 m. spalio 4 d. 21:58
Pagrindinė šių laikų nuostata ta – iškreiptas moteriškumo ir vyriškumo vaizdavimas, kai moterys tėra nebylios dekoracijos, sekso objektai, o vyrai – vartotojai, sako Santuokos ir šeimos studijų centro mokslo darbuotoja Birutė Obelenienė.
Etiketės garsenybes ir džiugina, ir siutina  (4)
2014 m. spalio 4 d. 11:03
Neretai vos kartą barbe, seksualiausiu vyru ar sekso simboliu pavadinti asmenys tokie lieka ne vienus metus. Kai kurios etiketės taip įstringa į atmintį, kad pasidaro nebeaišku, kur tik etiketė, o kur – profesija ar nuopelnai. Ryškiausios Lietuvos garsenybės su etiketėmis – Jūsų teismui. Apie tai rašo žurnalas MIESTE.lt.
Kultinės lėlės Barbės menininkų paverstos religijos ikonomis  (4)
2014 m. rugsėjo 25 d. 17:50
Menininkai Marianela Perelli ir Emiliano Paolini Argentinos Rosarijaus mieste dešimtis garsiųjų lėlių Barbių, pagamintų amerikiečių žaislų bendrovės „Matell“, transformavo į religinio meno kūrinius.
Gyvoji ukrainiečių lėlytė: moku kosmoso kalbą  (17)
2014 m. rugsėjo 25 d. 17:01
LNK laidos „KK2 Penktadienis“ kvietimu Lietuvoje neseniai viešėjo legendinė ukrainietė Valerija Lukjanova, dar vadinama gyva barbe arba Amatuja. Nors visas pasaulis apstulbęs nuo jos panašumo į plastikinę lėlę, jau šį penktadienį paaiškės, kad Amatuja nori atsiriboti nuo bet kokių jos lyginimų su lėle ir yra susikūrusi naują gyvenimo bei tobulėjimo programą.
Kvantinį virsmą planuojanti gyva lėlė: esu buvusi ir Veneroje, ir Marse  (50)
2014 m. rugsėjo 25 d. 16:47
LNK laidos „KK2 Penktadienis“ kvietimu Lietuvoje neseniai viešėjo legendinė ukrainietė Valerija Lukjanova, dar vadinama gyva barbe arba Amatuja. Nors visas pasaulis apstulbęs nuo jos panašumo į plastikinę lėlę, jau šį penktadienį 19.30 paaiškės, kad Amatuja nori atsiriboti nuo bet kokių jos lyginimų su lėle ir yra susikūrusi naują gyvenimo bei tobulėjimo programą.
Monika Šalčiūtė: mano širdis yra užimta, bet antros pusės neturiu  (70)
2014 m. rugsėjo 24 d. 13:47
Interneto sensacija vadinama dvidešimtmetė šokėja Monika Šalčiūtė bent kol kas ramiu gyvenimu pasidžiaugti negali. Tikina, kad vyrai gatvėje į ją spokso, o kompleksų turinčios moterys klausia patarimų, kaip sportuoti bei prižiūrėti figūrą.
Su gyva barbe V. Lukjanova susipažinusi I. Burlinskaitė: ji gyvena kitame pasaulyje  (32)
2014 m. rugsėjo 9 d. 17:19
Grupės „Projektas Kitokios “ narė Indrė Burlinskaitė , filmuodamasi LNK laidoje „KK2 penktadienis“, susipažino su gyva barbe vadinama Valerija Lukjanova. Dainininkė naujienų portalui DELFI pasakojo, kad iš Ukrainos kilusi moteris jai pasirodė labai draugiška, miela ir paprasta.
Vaikas nori daikto iš reklamos: kaip elgtis?  (10)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:01
Reda Ponelienė, Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto doktorantė, keletą metų tyrė reklamos poveikį ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Tyrimas atskleidė, kad tik 5 proc. ikimokyklinukų tėvų teigė nesusidūrę su vaikų prašymais nupirkti reklamoje matytą daiktą. Pasaulinė praktika rodo, kad vaikų norai lemia daugiau nei pusę šeimos pirkinių. Ar reklama augina mažuosius vartotojus? Kaip elgtis, kai vaikas reikalauja reklamuojamų daiktų?
Amžiaus susitikimas: Kenas ir ekstremalioji Barbė vaišinosi kava  (26)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 15:20
Paplūdimiais garsėjančiame Floridos mieste Fort Loderdeile šmirinėjantys paparaciai turėjo nemenkai nustebti, vienoje miesto centre esančioje kavinėje išvydę dvi gyvas lėlės – ekstremalia Barbe save vadinančia Lacey Wildd ir Justiną Jedlicą, plastinių operacijų dėka susikūrusio Barbės širdies draugo Keno išvaizdą.
Ukrainos gražuolė demonstruoja vapsvos figūrą  (31)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 18:27
Vasara – bikinių metas, o juk taip smagu išvysti jais vilkint pramogų pasaulio moteris, Holivudo gražuoles ar tas divas, apie kurias kalba visas pasaulis.
Megakrūtės vizitas į paplūdimį – lyg saulės smūgis  (15)
2014 m. rugpjūčio 2 d. 17:54
Praėjus kelioms savaitėms po jau 36-os plastinės operacijos, amerikietė Lacey Wildd, kaip jai jau tapo įprasta, patobulintą kūną (šį kartą plastikos chirurgai pasirūpino jos užpakaliuku) pristatė Majamio paplūdimyje.
„Gyva lėlė“ Valeria Lukyanova pristatė savo mamą: „Mūsų šeimoje geri genai !“ + VIDEO  (5)
2014 m. liepos 23 d. 00:00
28 metų ukrainietė Valeria Lukyanova - ta, kur nepaprastai panaši į lėlę Barbę, pagaliau atskleidė paslapties šydą. Pasirodo, viskas paprasčiau nei paprasta - genai ir paveldimumas - štai jos grožio paslaptis!
Beatos Nicholson patarimai: kaip švęsti vaikų gimtadienius  (12)
2014 m. liepos 17 d. 11:59
Gimtadienis yra svarbiausias metų įvykis nuo tada kai pradedi juos skaičiuoti. Vaikams - tai jų svajonių išpildymo laikas, o tėvams...
Beata Nicholson atskleidžia, kaip surengti geriausią gimtadienį +vaflių receptas  (8)
2014 m. liepos 17 d. 11:59
Gimtadienis yra svarbiausias metų įvykis nuo tada, kai pradedi juos skaičiuoti. Vaikams - tai jų svajonių išpildymo laikas, o tėvams...
Savo lėlę turinti dizainerė E. Monginienė: ji turi vieną dalyką, ko neturiu aš  (19)
2014 m. liepos 9 d. 12:18
Garsenybių pamėgta papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė džiaugiasi draugės dovana. „Ji išpildė mano svajonę. Visada norėjau pamatyti, kaip Barbė atrodytų realybėje, o dabar turiu savo lėlę. Tiesa, ji turi vieną dalyką, ko neturiu aš – ilgas kojas“, - juokėsi dizainerė.
36 plastines operacijas pasidariusios moters bikini kūnas sukrėtė paparacius  (76)
2014 m. liepos 8 d. 13:41
46 metai, šeši vaikai ir 36 plastinės operacijos – štai tokie skaičiai trumpai, bet efektingai apibūdina amerikietės Lacey Wildd gyvenimą.
„Gyva lėle“ tituluojama ukrainietė sulaukė rimtos konkurentės(FOTO+VIDEO)  (10)
2014 m. liepos 4 d. 09:51
28 metų ukrainietė Valeria Lukyanova dėl savo neįprastos išvaizdos jau seniai tapo interneto sensacija. Internautai praminė ją „gyva lėle“, nes mergina stengiasi tapti kuo panašesne į lėlę Barbę. Itin didelės akys, siaura nosis, dietologams siaubą keliantis itin lieknas liemuo - sunku patikėti, kad tai - gyvas žmogus, o ne plastikinė žmogaus dydžio lėlė.
Ukrainietės figūra – ideali kaip smėlio laikrodis  (50)
2014 m. birželio 30 d. 18:08
Gyvoji lėlė Barbė Valerija Lukjanova vis labiau tobulėja. Atrodo, kad ukrainietės kūnas jau tikrai pasiekė idealių kūno proporcijų ribą.
Psichiatras Linas Slušnys - apie nusikaltimą vaiko raidai, kurį daro vis daugiau tėvų  (39)
2014 m. birželio 26 d. 08:05
„Ką veikti, kai klausau pasakos?" - klausia penkiametis knygelę prieš miegą jam skaitančios mamos. Mama suglumsta. Vaikų auklėjimo specialistai taip pat sunerimę. Auga karta, kuri neturi... vaizduotės.
Dizainerė atskleidžia, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis išleistuvių suknelę(FOTO)  (1)
2014 m. birželio 20 d. 09:43
Nenumaldomai artėja išleistuvės . Šventė, vykstanti tik vieną kartą gyvenime. Šventė, dėl kurios daugelis merginų pameta galvas ieškodamos idėjų ir minčių renkantis suknelę . Kokia ji turi būti? Kokios spalvos? Medžiagos? Geriau rinktis madingą suknelę ar tiesiog tą, kuri labiau tinka?
Kaip išsirinkti išleistuvių suknelę: dizainerės I. Žitkuvienės patarimai  (14)
2014 m. birželio 20 d. 09:37
Nenumaldomai artėja išleistuvės . Šventė, vykstanti tik vieną kartą gyvenime. Šventė, dėl kurios daugelis merginų pameta galvas ieškodamos idėjų ir minčių renkantis suknelę. Kokia ji turi būti? Kokios spalvos? Medžiagos? Geriau rinktis madingą suknelę ar tiesiog tą, kuri labiau tinka?
Kokią suknelę rinktis išleistuvėms. Pataria dizainerė  (4)
2014 m. birželio 20 d. 00:00
Nenumaldomai artėja išleistuvės . Šventė, vykstanti tik vieną kartą gyvenime. Šventė, dėl kurios daugelis merginų pameta galvas ieškodamos idėjų ir minčių renkantis suknelę . Kokia ji turi būti? Kokios spalvos? Rinktis madingą suknelę ar tiesiog tą, kuri labiau tinka?
Kristina Tarasevičiūtė ir Ukrainos gyvoji lėlė Barbė - lyg du vandens lašai  (26)
2014 m. birželio 13 d. 17:15
Kas nežino gyvos lėlės Barbės - Valerijos Lukjanovos iš Ukrainos? Išskirtinės išvaizdos mergina keri įspūdingomis kūno formomis, idealiu lėlės veidu ir neapsakomo grožio plaukais. Atrodo, kad Lietuva taip pat turi savo gyvąją lėlę Barbę. Ir tikrai ne ką mažiau įspūdingą!
18 žmonių, kuriuos plastinės operacijos pavertė monstrais  (75)
2014 m. birželio 7 d. 10:16
Jie ryžosi gultis po skalpelio peiliu ir išdarkyti savo kūną tam, kad būtų panašūs į lėles, kates ar roplius. Kai kurie jų dėl savo maniakiško noro darytis plastines operacijas išgarsėjo visame pasaulyje. Deja, bet išgarsėjo liūdnai.
Rožiniais drabužėliais pasipuošusi balerina Kristina Tarasevičiūtė - graži lyg Barbė  (29)
2014 m. gegužės 30 d. 19:36
Ketvirtadienio vakarą automobilių salone „Tokvila“ įvyko stilingas renginys „Toyota Style Show“. Renginį vedė Agnė Byčiūtė-Jankauskienė ir Dangis Cholinas. Susirinkę svečiai galėjo susipažinti su vakaro metu pristatytu automobiliu, išvysti įspūdingą salono „Fresh by Yuri“ šukuosenų šou, taip pat buvo pristatoma ekskliuzyvinė „Pietro Filipi“ kolekcija, kurią demonstravo net tituluotos Lietuvos gražuolės Simona Burbaitė ir Gritė Maruškevičiūtė.
A. Jagelavičiūtės patarimai išleistuvėms: abituriente, ar tu kurtizanė, išsinuoginusi iki begalybės?  (125)
2014 m. gegužės 29 d. 15:27
Mano išleistuvių suknelė buvo tokia, kad tik dabar, praėjus daugeliui metų (jei konkrečiai, tai penkiolikai), aš galiu žvelgti į ją su nemaža humoro doze. Tos nuotraukos buvo paslėptos giliausiuose stalčiuose, nes protas prašviesėjo gana greitai – po pirmų dvejų drabužių dizaino studijų metų. O tada apėmė didžioji gėda.
A. Jasaitytė-Čeburiak atskleidė, kaip užmezgė romaną su dabartiniu vyru  (18)
2014 m. gegužės 26 d. 11:41
„Dirbant modeliu jaučiau, kad esu objektas, kurį keičia, bet kas yra mano? Tada pasirinkau psichologijos studijas ir atradau savo stabilumą. Nesu vien modelis, tai yra mano praeitis, kuriai esu dėkinga už tai, kuo šiuo metu esu. Tačiau aš jau norėčiau uždaryti savo modelio karjerą spintoje“, – prisipažįsta laidos „Viskas bus gerai“ viešnia Aistė Jasaitytė-Čeburiak.
Odesos lėlytė Barbė pasidalino provokuojančiais „selfie“  (22)
2014 m. gegužės 6 d. 11:55
Valerija Lukjanova, garsioji Odesos (Ukraina) gyvoji lėlytė Barbė, sukėlė tikrą audrą virtualioje erdvėje, kai savo paskyroje socialiniame tinkle pasidalino provokuojančiais „selfie“.