Anot vyrų, mėlyna, oranžinė, geltona spalva yra skirtos „energetiškai aktyviam kambariui“, balta simbolizuoja ramybę ir t. t.

Vyrai kuriamo interjero atžvilgiu dažniausiai būna konservatoriai arba yra linkę į kitą kraštutinumą – tampa „neformaliais modernistais“. Pavyzdžiui, ima agituoti už individualios gamybos baldus, kad „būtų ne taip, kaip pas visus“.

Dėl bendro interjero stiliaus geresnius patarimus gali duoti moteris, nes dėl turtingos savo fantazijos ji gali „matyti“, kaip atrodys visas „paveikslas“.

Renkantis baldus neretai pasitaiko situacija, kaip, pavyzdžiui, vyras negali išsiskirti su supamuoju krėslu, o jo žmona išsirenka paprastos formos baltą lovą, apie kurią svajojo jau daugelį metų. Išeitis iš šio „baldų konflikto“ gali būti šiuolaikiškas toršeras šalia krėslo, derantis prie lovos ir pledas ant lovos, derantis prie supamosios kėdės.

Renkantis aksesuarus dažniausiai tenka stabdyti moteris.

Prieš nenugalimą aistrą įvairiems niekučiams gali atsilaikyti tik praktiškas vyro požiūris į daiktus: „O kur tu tai padėsi?“, „O kam mums trys skirtingos pagalvės ant lovos?“, „Tu gi praėjusį mėnesį pirkai beveik tokią pačią statulėlę“ ir t.t.

Dėl to ieškodamos aksesuarų naujam būstui moterys turėtų į parduotuves keliauti kartu su savo vyru – jis sugebės laiku „atšaldyti“ ir duos vertingą patarimą.

Parduotuvėse geriausiai lankytis kartu, nes moters vaizduotė „nupiešia“ gražiausias ir geriausias idėjas, o vyriška logika visada padeda jas realizuoti geriausiu kainos ir kokybės santykiu.