Po paskutiniojo „Vrooam Oil Trophy 2016“ etapo nugalėtojų titulus iškovojo lenkas Karolis Kucharczykas, rungtyniavęs „600cc“ klasėje, ir Rimvydas Petravičius, važiavęs „1000 cc“ klasėje. Jie surinko daugiausia taškų per visus 10 čempionato etapų, vykusių net penkiose Europos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Slovakijoje.

Paskutinįjį čempionato etapą Estijoje 600 cc klasės motociklais greičiausiai įveikė minėtasis K. Kucharczykas, antrasis liko perspektyvus Lietuvos sportininkas Gediminas Čeplaitis. Bendrojoje įskaitoje trečią vietą užėmęs Pawelas Muranovskis „Auto24 Ring“ trasoje griuvo, bet net tokia nesėkmė nesukliudė lenkui pelnyti taurės.

Nors galingesnių motociklų klasėje Estijoje greičiau važiavo Mariuszas Kirszynskis, to nepakako ir bendroje įskaitoje laimėjo R. Petravičius. Lenkas liko antras, trečias – Tadas Paulikas.

„Buvo įdomu stebėti apylygę šių dalyvių kovą. Kaip ir kasmet, aršiausia kova vyko tarp lietuvių ir lenkų motociklininkų, iki pat pabaigos nebuvo aišku, kas taps nugalėtojais“, – sakė čempionatą organizuojančio klubo „Coffee Racers“ prezidentas Adomas Dautartas.

„Vrooam Oil Trophy“ čempionate varžėsi šimtas motociklininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos. Tai didžiausios plentinių motociklų varžybos Baltijos šalyse. Šiemet čempionatas išsiveržė iš Baltijos šalių rėmų – pirmą kartą varžybų dalyviai rungtyniavo ir nepriekaištingo lygumo „Tor Poznan“ trasoje Lenkijoje bei Slovakijos „Slovakia Ring“, kur vyksta tarptautiniai motociklų čempionatai.

Vakar, sekmadienį, Estijos „Auto24 Ring“ trasoje vyko ir Estijos čempionato etapas. Šį čempionatą estų pavedimu taip pat organizuoja lietuviai „Coffee Racers“.

Lietuviai dalyviai turėjo gerokai paerzinti estus, mat jų gimtojoje trasoje pradedančiųjų klasėje G. Čeplaitis užėmė pirmą vietą, antrą Justinas Kontrauskas, o estas Gunnaras Ilmas liko trečias.