Rungtynes dvitaškiu su pražanga pradėjo Alexanderis Oriakhi, tritaškiu atsakė Jamesas Andersonas (3:3). Artūro Gudaičio keturi taškai iš eilės kiek atitolino svečius (10:16). A.Gudaitis tęsė sėkmingą savo pasirodymą (14:20). Kėlinį sėkmingiau baigė aikštės šeimininkai, po pirmųjų dešimties minučių neleidę „Žalgiriui“ pabėgti – 21:21.

Antrąjį kėlinį spurtu 7:0 pradėjo „Pieno žvaigždės“ (28:21). Po taiklių baudų metimų, šeimininkai pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (33:23). Visas kauniečių pastangas pasivyti pasvaliečius, pastarieji vertė niekais (39:29). Ketvirtį keturiais taškais iš eilės baigė Michaelas Dixonas – 43:30.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai įjungė aukštesnę pavarą – spurtavo 11:0 ir prie varžovų priartėjo per vieną metimą (43:41). Pirmuosius taškus „Pieno žvaigždėms“, po beveik šešių minučių bado pelnė M.Dixonas (45:41). Po Artūro Milaknio tritaškio –„Žalgiris“ vėl pirmaujančios komandos vaidmenyje (45:46). Paskutines dvi ketvirčio minutes nei vienai komandai nepavyko pelnyti taškų, o lemiamą kėlinį, turėdami keturių taškų pranašumą pasitiko žalgiriečiai – 49:53.

Ketvirtasis kėlinys taip pat buvo sėkmingesnis „Žalgiriui“ – po A.Milaknio ir Vytenio Lipkevičiaus tritaškių kauniečiai įgijo 13 taškų pranašumą (52:65). A.Oriakhi dėjimu grąžino vienženklį deficitą, tačiau dviem dėjimais atsakė Artūras Gudaitis (56:70). Rungtynės keturiais taškais iš eilės baigė Vaidas Kariniauskas – 56:74.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 14 tšk., Alexas Oriakhi 11 tšk. 10 atk. kam., Aidas Viskontas ir Gytis Sirutavičius po 8 tšk., Tauras Jogėla 7 tšk.

„Žalgiris“: Artūras Gudaitis ir Jamesas Andersonas po 14 tšk., Artūras Milaknis 13 tšk., Willas Cherry, Lukas Lekavičius ir Vytenis Lipkevičius po 6 tšk.