Rungtynes spurtu 8:0 pradėjo „Nevėžis“ (0:8). Sėkminga atkarpa atsakė „Žalgiris“ ir išsiveržė į priekį (14:12). Pirmą kėlinį baigė 9 tašką pelnęs Willas Cherry – 22:16.

Po Artūro Milaknio tritaškio kauniečių persvarą pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklės (29:17). Tomas Dimša pelnė 10 savo tašką ir „Žalgiris“ pradėjo triuškinti varžovus (37:21). „Nevėžį“ bandė gelbėti legionieriai, tačiau skirtumas vis didėjo (51:29). Antrąjį kėlinį dėjimu su sirena baigė Donatas Tarolis – 54:32.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštėje nepasikeitė: šeimininkai toliau didino persvarą, o po T. Dimšos ir A. Milaknio tolimų metimų skirtumas išaugo iki 30 taškų (69:39). „Nevėžis“ pelnė šešis taškus be atsako, tačiau ketvirčio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidęs „Žalgiris“ prieš ketvirtą kėlinį turėjo triuškinamą pranašumą – 75:47.

Per pirmąsias penkias ketvirtojo kėlinio minutes žaidimas buvo itin nerezultatyvus – abi komandos kartu pelnė vos 5 taškus (78:49). „Žalgiris“ surengė dar vieną spurtą (88:49). Rungtynių pabaiga tebuvo formalumas ir pergalę šventė aikštės šeimininkai – 92:53.

„Žalgiris“: Tomas Dimša 23 tšk., Willas Cherry, Siimas Sanderis-Vene ir Vaidas Kariniauskas po 9 tšk., Darius Songaila ir Vytenis Lipkevičius po 8 tšk.

„Nevėžis“: Thomas Davisas 15 tšk., Roderickas Camphoras, Vaidotas Volkus ir Marcusas Monroe po 10 tšk.