Rungtynių scenarijus pirmajame ketvirtyje buvo labai panašus į pirmojo mačo pradžią. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus 8:8, bet „Perlas-MRU“ surengė mini spurtą ir išsiveržė į priekį (8:15). Erikas Kubilius paleido tolimą „bombą“ su kėlinio sirena ir sušvelnino svečių pranašumą iki 18:20.

Atkarpa 11:4 antrąjį kėlinį pradėjo Virginijaus Sirvydžio vadovaujama komanda, tačiau iniciatyvos neperėmė ir toliau liko besivejančiosios vaidmenyje. Komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 38:41 vilniečių naudai.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė. Rungtynių kontrolė jau priklausė „Palangai“, o po dviejų tritaškių iš eilės šeimininkai įgijo rekordinę persvarą (54:46). T.Garrisono vedama pajūrio ekipa trečiąjį kėlinį laimėjo 22:11 laimėjo prieš lemiamą kėlinį pirmavo 60:52.

Paskutinės 10 rungtynių minučių prasidėjo „tritaškių konkursu“: po tritaškį pataikė Povilas Šakinis,Dominykas Zupkauskas bei Domininkas Matutis (66:59). Panašus skirtumas tarp komandų išliko iki rungtynių pabaigos. Baudų metimus realizavę ir šaltakraujiškai rungtynių pabaigą sužaidę palangiškiai 84:78 šventė pirmąją pergalę ketvirtfinalyje.

„Palanga“: Travis Garrison 25 (8 atk. akm.), Domininkas Matutis 14 (4 rez. perd.), Adomas Drungilas 12 (9 atk. kam.), Povilas Šakinis 10 (8 atk. kam.), Erikas Kubilius 8 (5 atk. kam.).

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 22 (9 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 14, Domininkas Domarkas 11 (6 rez. perd.).