Atsakomasis ir lemiamas pusfinalio serijos mačas Kaune vyks kovo 30 dieną.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje „Sūduva“ diktavo savo žaidimo sąlygas. Įpusėjus ketvirčiui marijampolietės pirmavo – 14:7. Per likusią kėlinio dalį „Sūduva“ sužaidė sėkmingą atkarpą 10:2 ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 24:9.

Antrajame kėlinyje, po Elos Briedytės taiklaus tolimo metimo, „Sūduvos“ persvara šoktelėjo jau iki 21 taško – 32:11. Nors „Aistėms-LSU-Paradis“ pavyko spurtuoti 8:0 ir sumažinti deficitą iki 13 taškų – 27:40, tačiau 6 taškais be atsako kėlinį baigusios šeimininkės prieš ilgąją pertrauką ir vėl atstatė įtikinamą persvarą – 46:27.

Po ilgosios pertraukos „Sūduva“ ir toliau rungtynių tempo nemažino. Ketvirčio viduryje, po Dovilės Saurazaitės tritaškio metimo, marijampolietės pirmavo jau 56:30. Kėlinio pabaigoje šeimininkių puolimas dar labiau pagyvėjo, o varžovės nesugebėjo rasti jokių priešnuodžių. Kelinį 21:9 laimėjusi „Sūduva“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 31 taško skirtumu – 67:36.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. Apsukų nemažindamos „Sūduvos“ krepšininkės išlaikė labiau nei įtikinamą pranašumą ir ženkliai varžovėms sumažinti atsiliko neleido. Rungtynių sirena skelbė įtikinamą marijampoliečių pergalę rezultatu 87:53.

„Sūduva“: S.Baliutavičiūtė (8/9 dvitaškiai, 6 atk. kam.) 21, S.Okockytė (5 rez. perd.) 21, I.Šalkauskė (11 atk. kam.) 11, D.Saurazaitė 10.

„Aistės-LSU-Paradis“: L.Svarytė (7/7 dvitaškiai, 8 atk. kam.) 14, H.Vyšniauskaitė 11, G.Vašurenkaitė 8.