Rungtynes spurtu 7:0 pradėjo „Lietkabelio“ ekipa. „Lietuvos ryto“ pirmuosius taškus po beveik 3 tuščių minučių pelnė Gediminas Orelikas, taip pat pasižymėjo Adas Juškevičius (7:4). Tuomet tritaškį smeigė Dainius Šalenga ir panevėžiečiai pirmavo 6 taškų persvara (10:6). Įpūsėjus kėliniui „Lietuvos rytas“ jau buvo priekyje (10:12), o po A.Juškevičiaus tritaškio, sostinės ekipa įgijo didžiausią pranašumą pirmame ketvirtyje (10:15). Visgi, kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkams pavyko vėl pasivyti varžovus, bet po 10 žaidimo minučių, „Lietkabelis“ turėjo minimalų pranašumą – 25:24.

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliu Vytenio Čižausko tritaškiu. Netrukus dar kartą pasižymėjo Martynas Gecevičius ir „Lietuvos rytas“ vėl persvėrė rezultatą savo naudai (28:29). Vaizdas aikštelėje ir toliau nesikeitė, o įpūsėjus kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas (32:32). Iki ilgosios pertraukos likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, vilniečiams pavyko šiek tiek atsiplėšti (36:41), bet „Lietkabelis“ netruko vėl išlyginti rezultatą (41:41) ir komandoms žengiant į rūbines, pastarieji jau pirmavo – 43:41.

Trečiąjį kėlinį dėjimu atidarė Travisas Leslie, taip pat pasižymėjo Antanas Kavaliauskas ir vilniečiai vėl įsiveržė į priekį (45:43). „Lietkabelio“ ekipai pirmuosius taškus antroje rungtynių pusėje pelnė Jurica Zuza, o po Dainiaus Šalengos taiklios baudos, panevėžiečiai dar kartą persvėrė rezultatą (46:45). Visgi, tada „Lietuvos rytas“ surengė spurtą 9:0 ir įgijo didžiausią persvarą šiose rungtynėse (54:46). Per likusias šio kėlinio minutes vilniečiai dar labiau pabėgo ir po 30 žaidimo minučių buvo priekyje – 72:53.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aikštelės šeimininkų taikliu tolimu metimu, bet jau kitoje atakoje pasižymėjo Billy Baronas (74:56). „Lietuvos rytas“ ir toliau užtikrintai pirmavo, o iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms, turėjo jau 21 taško pranašumą (82:61). Nepaisant solidžios persvaros vilniečiai nemažino apsukų ir skirtumą padidino dar labiau (95:65), o finalinė rungtynių sirena skelbė Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergalę rezultatu – 97:69.

„Lietkabelis“: Jurica Zuza 12 tšk. (5 at. kam.), Evaldas Žabas 8 tšk., Ivanas Nelyubovas 8 tšk. (4 at. kam.).

„Lietuvos rytas“: Mike’as Moseris 20 tšk., Gediminas Orelikas 18 tšk., Adas Juškevičius 15 tšk. (6 rez. perd.), Martynas Gecevičius 15 tšk. (9 rez. perd., 5 at. kam.).