Rungtynes Raseiniuose „Palangos“ krepšininkai pradėjo spurtu 7:0, o Adomo Drungilo ir Povilo Šakinio vedami palangiškiai pirmąjį ketvirtį baigė pirmaudami 25:19.

Antrajame kėlinyje „Palangos“ klubas nesustojo, o sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes, įgijo dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki pat kėlinio pabaigos (49:39).

Sugrįžę po ilgosios pertraukos „Rasų“ krepšininkai dar bandė vytis varžovus, bet Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai ir vėl sužaidė puikią atkarpą bei nutolo nuo raseiniškių 75:61.

Paskutinįjį ketvirtį tritaškiu atidarė Deividas Keburys (78:61), pajūrio ekipa visą ketvirtį išlaikė saugų dviženklį pranašumą ir iš Raseinių išsivežė pergalę rezultatu 97:85.

Karjeros rungtynes NKL pirmenybėse sužaidė Adomas Drungilas. Puolėjas per 35 minutes pelnė 34 (14/21 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/5 baudos) taškus, atkovojo 15 (6 puolime) kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 47 naudingumo balus.

„Palangos“ klubui taškus pelnė - Deividas Keburys 22 (5 atk.kam), Erikas Kubilius 12 (5 atk.kam), po traumos grįžęs Deividas Anužis pasižymėjo dvigubu dubliu (12 taškų ir 10 rez.perd), Povilas Šakinis 10 (6 atk.kam), Simonas Kymantas 4, Ernestas Bružas pridėjo 3. Benas Vaitulionis taškų nepelnė. Deividas Petravičius, Rokas Mažionis ir Aivaras Galdikas aikštėje nepasirodė.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė: Valdemaras Savostjanovas 26 (12 atk.kam), Giedrius Kurtinaitis ir Darius Gricius po 14.