Tomo Purlio treniruojami vilniečiai į Palangą atvyko tik 7-iese, tačiau tai jiems nesutrukdė pademonstruoti gero krepšinio. „Marčiulioniukai“ 79:68 (16:13, 24:17, 18:19, 21:19) įveikė pajūrio krepšininkus.

Mačą geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau vilniečiai kėlinio viduryje „pabudo“, suaktyvino žaidimą puolime ir po dešimties minučių jau pirmavo trimis taškais. Antrame ketvirtyje situacija klostėsi panašiai. „Marčiulioniukai“ buvo viena koja priekyje, o Palangos sporto centro auklėtiniai vis nerasdavo kelių varžovų gynyboje. Po dviejų kėlinių – 10 taškų sostinės atstovų persvara.

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino ir nei vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros. Vienu tašku savo atsilikimą sumažinę palangiškiai, po pusvalandžio kovos, atsilikinėjo devyniais taškais. Viskas turėjo spręstis paskutiniame kėlinyje, tačiau nuo pat ketvirčio pradžios Š.Marčiulionio KA komanda paėmė žaidimą į savo rankas ir didino pranašumą. 37-ąją mačo minutę skirtumas pasiekė 18 taškų ir niekas neabejojo vilniečių pergale. Paskutinėmis minutėmis aikštės šeimininkai šiek tiek sumažino deficitą (68:79).

Prieš rungtynes abiejų komandų treneriai akcentavo Š.Marčiulionio komandos priekinę liniją, kuri šiame mače ir atkovojo daugiau kamuolių nei varžovai (51/39). Nors Palangos SC auklėtiniai padarė mažiau klaidų (13/22), tačiau prasčiau metė tiek dvitaškius (41%/64%), tiek tritaškius (23%/38%).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Jokūbas Švambaris, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tomas Zdanavičius pridėjo 14 taškų ir 8 atkovotus kamuolius, o Mantas Pigaga surinko 13 taškų.

Palangos SC komandoje Ernestas Bružas įmetė 19 taškų ir sugriebė 8 atšokusius kamuolius, Rokas Mažionis pridėjo 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, o Gytis Šleinius pridėjo 16 taškų.

Įdomu, kad net 67 taškus iš 68 Palangos sporto centro komandoje pelnė starto penketuko žaidėjai.

Antrą pergalę „Olimpinės Taurės“ turnyre iškovoję vilniečiai turnyro lentelės lyderiai. Pirmą nesėkmę per du mačus patyrę palangiškiai rikiuojasi penktoje pozicijoje aštuonių komandų turnyre.