Didžiąją rungtynių dalį sąlygas diktavę Raseinių komandos žaidėjai lemiamą persvarą susikrovė ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kuomet po Valdemaro Savostjanovo tritaškio įgijo 11 taškų persvarą (75:64). Nors per likusias tris minutes molėtiškiai sužaidė sėkmingesnę atkarpą, tačiau paskutinę minutę netikslus metimas iš po krepšio neleido šeimininkams priartėti arčiau nei per 5 taškus. „Rasai“ triumfavo 75:70.

Rezultatyviausiai „Rasų“ komandoje žaidė Valdemaras Savostjanovas, surinkęs 17 taškų. Po ligos pasveikęs Giedrius Kurtinaitis pelnė 16 taškų, Gedimino Butkaus sąskaitoje – 15, Dariaus Griciaus – 10 taškų.

Pralaimėjusiems Saulius Kuzminskas (12 atk. kam.) ir Gintautas Matulis įmetė po 19 taškų, Evaldas Baniulis pridėjo 16, Eimantas Narušis – 6 taškus.

Ketvirtasis serijos mačas vyks ketvirtadienį Raseiniuose.