Stebėdama ji pasirinkdavo potencialų nukentėjusįjį, jį sekdavo ir pasitaikius progai, slapčia pagrobdavo jo turtą, dažniausiai – piniginę. Tokia pat schema turgavietėse ir prekybos centruose „dirba“ ir kiti kišenvagiai. Šį kartą įtariamoji net nenutuokė, kad ir pati stebima „nematomų“ Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnų, nors visada stengiasi būti labai atsargi ir kontroliuojanti aplinkinį judėjimą.

Sulaikyta su įkalčiais L. Orlovskaja pristatyta į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, vėliau uždaryta į areštinę. Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kišenvagystės. Sekmadienį bus kreipiamasi į teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo, o kitą savaitę planuojama tyrimą baigti pagreitinto proceso tvarka.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai įtaria, kad ši moteris yra padariusi ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų, todėl piliečius, nukentėjusius ar turinčius kitokios informacijos apie jos nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonais (8 5) 271 6053 arba (8 5) 271 6132.

Lietuvos Respublikos Baudžiamasis kodeksas už svetimo turto pagrobimą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimo bausmę iki šešerių metų.