Vyriausybė vėluoja patvirtinti biudžeto rodiklius

Dokumentai turėjo būti pateikti Vyriausybei iki balandžio 28-osios, tačiau nei praėjusią, nei šią savaitę Vyriausybė jų negavo ir nesvarsto.

Pasak finansų viceministro Edmundo Žilevičiaus, projektai turėtų būti pateikti kitą savaitę arba dar vėliau. E. Žilevičius BNS sakė, kad Finansų ministerija vėluoja, nes Ūkio ministerija laiku nepateikė pagrindinių makroekonomikos rodiklių prognozių.

Galutinis 2001 metų biudžeto projektas bei valstybės investicijų programa turėtų būti parengta ir pateikta Vyriausybei iki šių metų rugsėjo 25 dienos, o Seimui - iki spalio 17-osios.

Vyriausybė norėtų kitų metų biudžetą patvirtinti be deficito, tačiau neaišku, ar jai pavyks pasiekti šio tikslo.

Rengiant 2001-2003 metų biudžetą, Vyriausybė laikysis šių strateginių tikslų: verslo sąlygų gerinimas, nacionalinio biudžeto subalansavimas, pasirengimas narystei ES, integracijos į NATO tęsimas bei valdymo biurokratizmo mažinimas.

Į 2001 metų biudžetą ketinama įtraukti visus nebiudžetinius fondus, išskyrus "Sodros", Privalomojo sveikatos draudimo ir Ignalinos eksploatavimo nutraukimo fondus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanados premjeras atšaukė kelionę į Briuselį

Paskutinę minutę žlugo ketvirtadienį numatytas Europos Sąjungos (ES) ir Kanados viršūnių susitikimas. Kanados vyriausybinė delegacija trečiadienio vakarą (vietos laiku) atšaukė savo kelionę į Briuselį, praneša agentūra dpa.

„Deutsche Bank“ pranešė apie netikėtą pelną (1)

Vokietijos bankas „Deutsche Bank“ pranešė apie trečiąjį ketvirtį išaugusį pelną, praneša BBC.

Lietuviai suvalgo vis daugiau paukštienos (12)

Viena stabiliausių šalies žemės ūkio šakų, net ir rinkos pokyčių veikiama, plečiasi ir didina apimtis. Pernai Lietuvoje paukštienos pagaminta dešimtadaliu daugiau nei 2014-aisiais, o jos suvartojimas išaugo 12 proc.

L. Galdikienė. Netikėti JAV prezidento rinkimų rezultatai sukeltų atgarsių ir Lietuvoje (2)

JAV prezidento rinkimų kampanija jau eina į pabaigą – lapkričio 8 d. JAV piliečiai nuspręs, kam toliau patikėti valdyti galingiausią pasaulio ekonomiką.

„Ikea“ atšaukia iš prekybos stulpelius (1)

„Ikea“ atšaukia iš prekybos stulpelius ELVARLI, nes jų netinkamai įtaisytos žiedinės veržlės trukdo arba neleidžia tinkamai pritvirtinti stulpelių prie lubų bei grindų. Manoma, kad šis daiktų laikymo derinys gali atsikabinti ir nukristi. Stulpeliai ELVARLI yra viena iš daiktų laikymo sistemos ELVARLI dalių. „Ikea“ ragina pirkėjus grąžinti stulpelius ELVARLI į parduotuvę ir atgauti pinigus.