Varganas "Sodros" biudžetas toliau grimzta

 (1)
Negalutiniais duomenimis, Valstybinio socialinio draudimo fondo ("Sodros") biudžeto deficitas gegužės 25-ją buvo 170 mln. litų.
Gegužės 1 dieną deficitas siekė 160 mln. litų.

Įplaukų į biudžetą nuo mėnesio vidurio labai sumažėjo. Per keturias praėjusios savaitės dienas vidutiniškai per dieną gauta tik 5,1 mln. litų.

Vidutiniškai per dieną į biudžetą turėtų įplaukti 18,8 mln. litų.

Negalutiniais duomenimis, nuo metų pradžios iki gegužės 25 dienos į "Sodros" biudžetą gauta 1,676 mlrd. litų įplaukų, o išlaidos siekė 1,811 mlrd. litų. Fondo išlaidos viršijo pajamas 135 mln. litų.

"Nors skirtumas tarp gautų įplaukų ir padarytų išlaidų kas mėnesį po truputį mažėja, tačiau jis kaupiasi, ir situacija tampa sudėtinga", BNS sakė laikinai einanti "Sodros" direktoriaus pareigas Česlava Zabulėnienė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Vilniuje vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas

Antradienį Vilniuje, „Crowne Plaza“ viešbučio konferencijų salėje, vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas, kuriame rengiasi dalyvauti iki 200 Lietuvos oro transporto politikos ir priežiūros institucijų, šalies bei užsienio transporto ir logistikos, verslo bei finansų konsultacijų ir paslaugų įmonių vadovų ir atstovų. Forumo dalyvius sveikins susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

D. Tuskas: ES ir Kanada tebemano, kad susitikimas dėl prekybos tebėra įmanomas (2)

Europos Sąjungos prezidentas Donaldas Tuskas pareiškė, kad jo ir Kanados premjero Justino Trudeau susitikimas, per kurį turi būti pasirašyta istorinė Bendrijos ir Otavos prekybos sutartis, gali įvykti kaip planuota - ketvirtadienį, nors šio pakto dar nėra pasirašiusi Belgija.

T.Povilauskas: derybose dėl koalicijos „valstiečiai“ turės švelninti pozicijas (1)

Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga derėdamasi dėl koalicijos su kitomis partijomis turės sušvelninti savo poziciją dėl valstybės kišimosi į privatų verslą, sako SEB banko vyriausiasis analitikas Tadas Povilauskas, rašo „Verslo žinios“.

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai (1)

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (26)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.