Už "Daewoo" pasiūlyta 6,9 mlrd. dolerių

 (1)
Už Pietų Korėjos automobilių bendrovę "Daewoo Motor" ir jos dukterinę bendrovę "Ssangyong Motor" JAV automobilių gamintojas "Ford" pasiūlė 6,9 mlrd. dolerių, ketvirtadienį pranešė Pietų Korėjos finansų priežiūros komisijos pirmininkas Lee Yong-Keunas.
"Ford" buvo pasirinkta išskirtinėms deryboms dėl "Daewoo Motor". "Daewoo" restruktūrizavimo komitetas tokį sprendimą motyvavo tuo, kad "Ford" pasiūlymas beveik atitiko komiteto nustatytus kriterijus.

Vertindamas pasiūlymus komitetas atsižvelgė į kandidato sugebėjimus padidinti "Daewoo Motor" vertę, norą paslūlyti naujų technologijų, išsaugoti darbo vietas ir remti automobilių detalių gamintojus.

Visų kandidatų pasiūlymai pagal darbo vietų išsaugojimo, technologijų tobulinimo ir automobilių detalių gamintojų rėmimo kriterijus buvo panašūs, sakė komiteto pirmininkas Oh Ho-Genas, leisdamas spėti, jog "Ford" pergalę lėmė pasiūlyta didesnė kaina, nors nei kaina, nei kitos "Ford" pasiūlymo detalės tada nebuvo atskleistos.

Tuo tarpu Lee Yong-Keunas pabrėžė, kad ir kiti "Ford" pasiūlymo aspektai buvo pranašesni nei konkurentų.

Jo teigimu, "Ford" pasiūlymo detalės gali keistis, tačiau jis nemanąs, kad galutinis susitarimas galėtų itin pastebimai skirtis nuo pirminio pasiūlymo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Darbdaviai tikisi greito Darbo kodekso priėmimo (2)

Darbdavių atstovai norėtų, kad naujasis Darbo kodeksas Seime būtų patvirtintas balandį, nes tai leistų verslui iki liepos pradžios prisitaikyti prie naujų darbo santykių. Darbdaviai taip pat tikisi, kad parlamentarai nekeis Trišalėje taryboje sutartų nuostatų.

„Twitter“ svarsto galimybę įvesti mokestį už paslaugas

„Twitter“ svarsto galimybę pristatyti naują populiarios programėlės „Tweetdeck“ versiją, skirtą profesionalams, ir pirmą kartą pradėti imti mokestį už paslaugas iš kai kurių vartotojų, ketvirtadienį informuoja „Reuters“, remdamasi bendrovės duomenimis.

„Startup Lithuania“ įvardytas kaip sektinas ekosistemos skatinimo pavyzdys

Pasaulio ekonomikos forumo ir Europos investicijų banko šią savaitę išleistoje ataskaitoje „Verslios Lietuvos“ startuolių ekosistemos platforma „Startup Lithuania“ buvo įtraukta tarp 25 pavyzdinių verslumo ir inovacijų skatinimo iniciatyvų.

Vengrija siekia uždrausti „komunistinę“ „Heineken“ žvaigždę (9)

Garsi raudona žvaigždė Nyderlandų alaus milžinės „Heineken“ logotipe Vengrijoje gali būti uždrausta, jeigu bus priimtas vyriausybės pasiūlymas, kuriuo siekiama uždrausti „totalitarinių“ simbolių naudojimą komerciniais tikslais.

ES kreipėsi į Braziliją dėl mėsos importo

Europos Sąjunga (ES) kreipėsi į Braziliją su prašymu savo noru pristabdyti mėsos importą, tam, kad nebūtų įvedamas oficialus draudimas, bet Lotynų Amerikos šalies vyriausybė tokį prašymą atmetė, praneša naujienų agentūra „Reuters“ remdamasi ES diplomatijos šaltiniais.