"Snoro garantas" plečia draudimo paslaugų tinklą

 (1)
"Vilokta" Vilniuje turi dvi degalines ir vieną autoservisą. Per dieną bendrovės tinklas aptarnauja apie 2 tūkst. klientų.

Pasak "Snoro garanto" Pardavimų departamento direktorės Aleksandros Tarasenko, naujieji "Snoro garanto" draudimo polisai degalinėse parduodami vaistus nuo streso imituojančioje pakuotėje, kuri atspindi naują požiūrį į draudimo paslaugas.

Perkant naujoviškai įpakuotą polisą tereikia pateikti duomenis apie pirkėją ir pasirenkamą draudimo porūšį. Procedūra trunka tik kelias minutes.

"Laikai, kada draudžiantis reikėjo vykti iki biuro ir pildyti krūveles dokumentų, praėjo. Apsidrausti dabar taip pat lengva kaip nusipirkti vaistų be recepto pakelį", sakė A. Tarasenko.

"Snoro garantas" taip pat sukūrė informacinę sistemą, leisiančią operatyviai įsigyti draudimo polisų banko "Snoras" taupomuosiuose skyriuose.

Dėl naujo pardavimo tinklo ir naujų paslaugų "Snoro garantas" tikisi padidinti mažmeninę draudimo paslaugų prekybą apie 150 procentų. Bendrovė pirmąjį šių metų ketvirtį pasirašė draudimo įmokų už 1,5 mln. litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (15)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (13)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (71)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.