Siūloma reglamentuoti pokalbius internetu

 (13)
Radijo ieškos bendrovės “Neltė” vadovai teigia, Lietuvoje nėra reglamentuotas pokalbių internetu paslaugų teikimas, todėl tai gali sukelti problemų šiuo verslu užsiimančioms bendrovėms.
“Turi būti sudaryta ekspertų komisija, kuri įvertintų ryšių reguliavimo aplinką ir internetinės telefonijos buvimo galimybę”,– teigė Regimantas Liepa, “Neltės” verslo plėtros direktorius.

"Neltė" tvirtina, jog ji neteikė pokalbių internetu paslaugos, o tik prižiūrėjo vienos tuo verslu užsiimančios įmonės techninę įrangą. Nenorėdama gadinti santykių su "Lietuvos telekomu" "Neltė" atsisakė teikti interneto įrangos priežiūros paslaugas.

Praėjusį ketvirtadienį įvykus techniniam gedimui priešgaisrinės tarnybos telefonu “Neltė” persiuntė tarptautinius skambučius. Įmonės vadovo teigimu, gaisrinės telefonu buvo nukreipti pokalbiai internetu. Dėl to "Lietuvos telekomas" laikinai nepriėmė skambučių iš "Neltės" tinklo.

Pasak "Neltės" vadovų, dabartinę padėtį dėl pokalbių internetu paslaugos užprogramavo ydinga praktika, kai valstybės institucijos, atsakingos už Lietuvos ryšių rinkos priežiūrą, vadovas yra ir privačios ryšių įmonės "Lietuvos telekomas" valdybos narys.

"Keletas telekomunikacijų paslaugas teikiančių įmonių ketina kreiptis į Konkurencijos tarybą dėl to, kad yra pažeidžiama konkurencija, kai viena ryšių įmonė turi savo atstovą priežiūros institucijoje, atsakingoje už tos pačios rinkos reguliavimą",– teigė Mindaugas Kirkliauskas, “Neltės” generalinis direktorius.

Jonas Ūsas, Susisiekimo ministerijos Ryšių departamento vadovas, yra ir “Lietuvos telekomo” valdybos narys. Jis tokius “Neltės” veiksmus pavadino “griebimusi šiaudo”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (11)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (18)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (9)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.