Reklamos milijonai išnyko it dūmas

 (1)
Kol Seimas svarsto, ar leisti legaliai reklamuoti legalius produktus, lauko reklamos agentūros skaičiuoja nuostolius.
Lorein Stevenin (Lorraine Stevenin), UAB "Unicom Baltic" prezidentė, tvirtina, kad nuo sausio mėnesio, pradėjus kalbėti apie ketinimus uždrausti tabako reklamą, užsakovai nesireklamuoja, o laukia, kol padėtis išaiškės.

"Rezervavome vietas tabako reklamos kampanijoms ir, ko gero, taip praradome naujų potencialių klientų",– neapibrėžta padėtimi piktinasi p. Stevenin ir tikina, jog nuo sausio iki birželio 15 d. bendrovė neteks apie 1 mln. Lt.

Be to, nuogąstaujama, jog tabako reklamos užsakovai šiemet sumažins reklamai skirtą biudžetą.

"Per porą metų tabako reklamos savaime sumažėtų iki 10%, nes atsigaunant ekonomikai lauke po truputį reklamuojami nauji gaminiai",– sako p. Stevenin, tikėdamasi, kad Seimo nariai neuždraus reklamuoti to, ką leidžia pardavinėti.

Reklamos agentūrų "Archartelė" ir "Dvynių ratas Leo Burnett" vadovai tai pat tvirtino, jog kabėdami tarp žemės ir dangaus, negali planuoti ateities.

Estijoje bei Latvijoje, pasak p. Stevenin, jau kelerius metus uždrausta reklamuoti tabako gaminius, tačiau visur gali puikuotis tabako gamintojų prekiniai ženklai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (21)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (13)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (150)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.