Reklamos festivalyje – vertinimo metas

 (3)
Baltijos šalių reklamos festivalio "Golden Hammer" komisijai teks įvertinti 388 darbus, kuriuos pateikė 86 reklamos agentūros. 17 Lietuvos reklamos bendrovių konkursui pasiūlė 60 darbų.
Latviai festivaliui pateikė net 220 įvairių reklamos kūrinių, estai – 71, lietuviai – 60.

Pirmajame Baltijos reklamos konkurse taip pat dalyvauja reklamos autoriai iš Rusijos, Vengrijos, Ukrainos bei Baltarusijos.

Daugiausia darbų konkursui pateikė tarptautinio tinklo "Bates" atstovai – 65, "McCann Erickson" – 52 ir DDB – 35. Aktyviausios konkurencijos laukiama televizijos ir kino reklamos kategorijoje. Nugalėtojai paaiškės birželio 15–16 d. Rygoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (11)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (117)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.