Pinigų už telekomą pastoviai mažėja

 (2)
Dėl tarptautinių telekomunikacijų akcijų rinkų smukimo Vyriausybei gali nepavykti gauti prognozuotos sumos už privatizuojamą AB "Lietuvos telekomas" akcijų dalį.
Peteris Lovasas, privatizavimo patarėjo “Dresdner Kleinwort Benson" atstovas, pripažino, kad per kelias pastarąsias savaites telekomunikacijų įmonių akcijų kainos pasaulio rinkoje kritimas gali neigiamai atsiliepti parduodamų telekomo akcijų kainai.

“Nustatant telekomo akcijos kainą bus atsižvelgta, kaip šiuo metu vertinamos Vidurio ir Rytų Europos telekomunikacijų bendrovių akcijos”,– teigė p. Lovasas. Pasak jo, dėl šio smukimo Vyriausybė turėtų nustatyti gana platų akcijos kainos intervalą.

Kainos intervalą, kurio ribose bus galima įsigyti telekomo akcijų, planuojama paskelbti šiandien.

Analitikai prognozuoja, jog esant dabartiniai padėčiai už vieną telekomo akciją valstybė galėtų gauti iki 4 Lt, o už 35% akcijų – apie 1,1 mlrd. Lt.

Tačiau kiti ekspertai mano, kad rinkos svyravimai turės ribotą poveikį akcijų pardavimui, kadangi bus parduodamas palyginti nedidelis akcijų kiekis. Todėl jie prognozuoja, kad pasiūlytos akcijos bus sėkmingai “prarytos”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Mažėjo nedarbo lygis Lietuvoje

Lietuvos darbo biržos duomenimis, 2016 m. spalio 1 d. darbo biržoje registruoti neturintys darbo asmenys sudarė 7,2 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų, ir tai yra 0,9 proc. punkto mažiau nei prieš metus.

Nakvynė Alytaus miesto centre – už 10 eurų (3)

Į Alytų atvykę svečiai miesto centre nakvynę parai galės užsisakyti tik už 10 eurų.

„Tele2“ ir „Bitė Lietuva“ prašo Vyriausybės kompensuoti 9 mln. eurų SIM kortelių registravimo išlaidų (11)

Mobiliojo ryšio operatorės bendrovės „Tele2“ ir „Bitė Lietuva“ prašo Vyriausybės numatyti lėšų, kurios būtų skirtos padengti jų išlaidas ir investicijas, susijusias su išankstinio mokėjimo SIM kortelių registravimu.

„Eurostat“: antrąjį 2016 m. ketvirtį pakilo realiosios namų ūkių pajamos vienam asmeniui euro zonoje (2)

Europos Sąjungos (ES) statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, atsižvelgus į sezoninius svyravimus, antrąjį 2016 metų ketvirtį, palyginti su ankstesniais trimis mėnesiais, euro zonoje namų ūkių realiosios pajamos vienam asmeniui pakilo 0,2 proc. Ankstesnį ketvirtį šis rodiklis augo 1,0 proc. tempais. Viso regiono realusis vartojimas vienam asmeniui pirmąjį šių metų ketvirtį išaugo 0,9 proc., o antrąjį ketvirtį šis rodiklis išliko stabilus.

Pirmą šių metų pusmetį įmonių bankrotų pradėta trečdaliu daugiau nei pernai (7)

Pirmą šių metų pusmetį, palyginti su 2015-ųjų pirmu pusmečiu, pradėtų įmonių bankroto procesų skaičius padidėjo 33,4 proc.