Palangoje - nauja tvarka, naujos ir kainos

 (3)
Ketvirtadienį, pirmą vasaros dieną, Palangoje įsigalioja naujos rinkliavos. Poilsiautojai, vasarą atvykę į kurortą automobiliu, už jo stovėjimą miesto gatvėse mokės mokesčius.
Praėjusią savaitę Palangos taryba patvirtino naują rinkliavą, įvedamą nuo birželio 1 d.

Poilsiautojai, atvykę į Palangą automobiliu, galės savo transporto priemones laikyti miesto gatvėse, tačiau už tai turės mokėti.

Darbo dienomis paros mokestis už mašinos stovėjimą kurorto gatvėse - 5 Lt, savaitgaliais - 10 Lt.

Automobilininkams bus išduodami specialūs talonai, o jų galiojimo laikas skaičiuojamas ne nuo pirkimo momento, bet nuo 00 iki 24 val.

Talonus Palangos svečiai galės įsigyti specialiuose punktuose, įrengtuose prie įvažiavimo į miestą, kioskuose, viešbučiuose bei kavinėse.

Palangoje talonais bus prekiaujama 5 punktuose, iventojoje, kur rinkliavos už automobilių stovėjimą įsigalios nuo liepos 1 d., - viename.

Nenorintys mokėti teisėtų rinkliavų poilsiautojai, išdrįsę palikti mašinas gatvėse, gali sulaukti siurprizų - bus blokuojamos automobilių važiuoklės arba mašinos priverstinai nuvelkamos į atokias aikšteles.

Blokavimo įrenginio nuėmimas kainuos 40 Lt, priverstinai nutemptosios išpirkimas - apie 100 Lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Rekordinių santaupų prikaupę verslai dairosi, kur investuoti (8)

Verslo įmonių santaupos pasiekė rekordą – sąskaitose turimų indėlių suma perkopė daugiau nei 4 mlrd. eurų.

Lietuva smuktelėjo Pasaulio banko reitinge (17)

Pasaulio banko reitinge „Doing Business 2017“ Lietuva užėmė 21-ąją poziciją tarp 190 šalių - tai viena vieta žemiau, nei pernai.

Valonai pyksta ir grasina nutraukti ES ir Kanados derybas (21)

Belgijoje Valonijos regionas nutrauks derybas, kuriomis stengiamasi išgelbėti ES ir Kanados prekybos sutartį, jeigu jis gaus daugiau ultimatumų, pareiškė antradienį Valonijos lyderis Paulis Magnette.

Briuselyje ruošiamas susitarimas su „Gazprom“, kuris nepatiks Lietuvai (255)

Briuselis neilgai trukus gali pasirašyti su Rusijos gamtinių dujų milžine „Gazprom“ susitarimo projektą, kuris užbaigs penkerių metų trukmės antimonopolinį patikrinimą dėl per didelių kainų nustatymo. Ši žinia gali sulaukti nepalankaus įvertinimo iš Rytų Europos valstybių, pykstančių dėl galimybės „Gazprom“ išsisukti nuo baudos.

G. Žiemelis atidarė farmacijos fabriką Baltarusijoje (99)

Baltarusijoje atidarytas lietuvių valdomas farmacijos fabrikas „Nativita“ kartu su naujai įrengtomis tyrimų laboratorijomis, rašoma bendrovės pranešime spaudai.