"Neltė" neigia kaltinimus

Ryšių operatoriaus - bendrovės "Neltė" vadovai neigia Susisiekimo ministerijos (SM) Ryšių departamento direktoriaus Jono Ūso kaltinimus dėl telekomunikacijų įstatymo pažeidimo.
"Jonas Ūsas apkaltino mus telekomunikacijų įstatymo pažeidimu, net nepradėjus tyrimo", spaudos konferencijoje antradienį sakė "Neltės" generalinis direktorius Mindaugas Kirkliauskas.

Pasak jo, šis incidentas parodė SM Ryšių departamento nesugebėjimą spręsti krizinių situacijų.

"Turi būti sudaryta ekspertų komisija, kuri įvertintų ryšių reguliavimo aplinką ir internetinės telefonijos buvimo galimybę", mano "Neltės" plėtros direktorius Regimantas Liepa.

Praėjusį ketvirtadienį tarptautinius skambučius priešgaisrinės tarnybos telefonu "01" peradresavo "Neltė". Įmonės vadovo teigimu, gaisrinės telefonu buvo nukreipti pokalbiai internetu (internetinė telefonija).

"Lietuvos telekomas" penktadienį 10.30 val. nutraukė skambučių iš "Neltės" tinklo priėmimą, tačiau po pietų, "Neltei" pašalinus gedimo priežastį, skambučių priėmimas buvo atnaujintas.

"Mes nenorime komplikuoti santykių su "Lietuvos telekomu", nes jis, kaip monopolistas, gali turėti įtakos mūsų veiklai, todėl norime bendradarbiauti", tvirtino R. Liepa.

"Neltės" vadovai mano, kad dabar susiklosčiusią situaciją dėl pokalbių internetu paslaugos užprogramavo ydinga praktika, kai valstybės institucijos, atsakingos už Lietuvos ryšių rinkos priežiūrą, vadovas taip pat yra privačios ryšių įmonės "Lietuvos telekomas" valdybos narys.

"Keletas telekomunikacijų paslaugas teikiančių įmonių ketina kreiptis į Konkurencijos tarnybą dėl to, kad yra pažeidžiama konkurencija, kai viena ryšių įmonė turi savo atstovą priežiūros institucijoje, atsakingoje už tos pačios rinkos reguliavimą", sakė M. Kirkliauskas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas (2)

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Kanados užsienio reikalų ministras pasveikino susitarimą dėl sutarties su ES (2)

Kanados užsienio reikalų ministras Stephane'as Dionas ketvirtadienį pasveikino Belgijos politinių lyderių pasiektą susitarimą, pralaužiantį kelią istorinei Europos Sąjungos ir jo šalies laisvosios prekybos sutarčiai.

Žemės savininkai jau gali sužinoti, kiek mokės žemės mokesčio (7)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nors žemės mokesčio deklaracijas mokėtojams VMI turi pateikti iki lapkričio 2 d., žemės savininkai VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS) (http://deklaravimas.vmi.lt), taip pat „Mano VMI" sistemoje jau gali susipažinti su deklaracijų duomenimis, rašoma pranešime spaudai.

„Twitter“ panaikins 9 proc. darbo vietų

Paskelbusi apie lėtą pajamų augimą, „Twitter“ nusprendė panaikinti 9 proc. darbo vietų – atleisti apie 300 darbuotojų, praneša BBC.