Nauji klientai masinami "Tangomanijos" vardu

 (2)
Žinomos Lietuvos komercinės bendrovės naujų klientų bando prisivilioti ir populiarios TV laidos vardu.
Šį savaitgalį vietoje buvusio restorano "Ponių laimė" atidaromas naujas naktinis klubas "Stiklių tangomanija".

Nebetransliuojamos televizijos laidos "Tangomanija" rengėjai "tangomanai" praėjusiais metais savo vardą pardavė ir Lietuvos tekstilės sektoriaus lyderiui "Utenos trikotažui".

Dar vienas bendradarbiavimo rezultatas - "Tangomanijos" ir "Snoro" banko mokėjimo kortelė, priklausanti "Snoro" banko platinamų "ElitoCard" mokėjimo kortelių šeimai.

Kol kas nėra aišku, ar populiarios laidos vardas tikrai pateisina gamintojų ir paslaugų teikėjų viltis populiariu vardu padidinti savo apyvartą.

Tiek "Snoro", tiek "Utenos trikotažo" atstovai netiesiogiai paneigė tokių akcijų greitą efektą.

Pasak "Utenos trikotažo" rinkodaros direktoriaus Nerijaus Vilūno, bendrovė priekaištų "tangomanams" neturi, bet artimiausiu metu neketina tęsti tokių akcijų.

"Snoro" banko atstovas ryšiams su visuomene Sigitas Zakrauskas BNS sakė, kad iki šiol išduota daugiau kaip 1,5 tūkst. vienetų "Tangomanijos" mokėjimo kortelių.

Pasak banko darbuotojo, bendradarbiavimas toks, kokio ir tikėtasi - kortelė orientuota į tam tikrą rinkos segmentą.

Anot S. Zakrausko, bankas tikisi, kad "Stiklių tangomanija" turės įtakos šios kortelės vartotojų skaičiaus didėjimui, be to, šiame klube kortelės savininkams bus taikomos įvairios nuolaidos.

Tuo tarpu "Stikliai" kol kas viliasi nauju vardu atverti savo restoranus jaunimui, tiesa, jokios informacijos apie finansinę projekto pusę jie neskelbia.

"Tangomanijos" projekto patrauklumą, ekspertų nuomone, padidintų ir laidos atgaivinimas eteryje.

Nepatikrintais duomenimis, "tangomanai" jau yra pasirašę sutartį su vienu Lietuvos televizijos kanalu, ir nuo rudens "Tangomanija" vėl bus transliuojama Lietuvos žiūrovams.

"Tangomanija" nėra vienintelis jaunimo tarpe populiarus vardas, pardavinėjamas rinkai plėsti.

Tokiu keliu eina ir populiaraus jaunimo žurnalo "Panelė" redakcija, savo prekės ženklą pardavusi Biržų akcinės pieno bendrovės jogurtui ir A. Gricevičiaus lietuvių saldainių fabriko "Rūta" saldainiams tokiu pat pavadinimu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nedarbas Ispanijoje pirmą kartą per šešerius metus nesiekia 20 proc.

Nedarbas Ispanijoje pirmą kartą per šešerius metus smuko žemiau 20 proc. ribos. Trečiąjį ketvirtį jis siekė 18,9 proc., ketvirtadienį pranešė statistikos departamentas, kuriuo remiasi agentūra AFP.

Aptiko nelegalų mėsos cechą (1)

Vilkaviškio rajono Matlaukio kaime išaiškinta ir sustabdyta nelegalaus mėsos perdirbimo cecho veikla, rašoma VMVT pranešime spaudai.

Rakauskų šeima su „Žabolis ir partneriais" įsigijo prekybos centrą Rygoje (5)

„KS Holding” už 12,5 mln. eurų įsigijo SIA MD Galerija Azur, kontroliuojančią „Atrium Azur” prekybos centrą Rygoje, iš „Atrium European Real Estate Limited” kompanijos. Į prekybos centro vystymą papildomai planuojama investuoti 16 mln. eurų, rašoma išplatintame pranešime spaudai.

Belgija pasiekė bendrą sutarimą dėl ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (2)

Belgijos politiniai lyderiai pasiekė bendrą susitarimą, kad šalis pritars Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarčiai, ketvirtadienį pranešė premjeras Charles'is Michelis, todėl stiprėja viltys, kad šis paktas bus greitai pasirašytas.

Per tris mėnesius po „Brexit“ Didžiosios Britanijos ekonomika augo kiek greičau, nei tikėtasi (4)

Per tris mėnesius po „Brexit“ balsavimo Didžiosios Britanijos ekonomika augo greičiau nei tikėtasi, rodo oficiali statistika, praneša BBC.