Mažmeninė prekyba šiemet išaugo 10,9 procento

Mažmeninės prekybos apimtys Lietuvoje per devynis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu 1999-ųjų laikotarpiu, išaugo 10,9 procento.
Mažmeninė prekyba rugsėjį, palyginti su rugpjūčiu, išliko tokia pati, o palyginti su 1999-ųjų rugsėju, - išaugo 18,2 procento.

Negalutiniais Statistikos departamento duomenimis, vien automobilių ir motociklų pardavimo, techninės priežiūros ir remonto paslaugų bei automobilių degalų pardavimai sausį-rugsėjį, palyginti su atitinkamu 1999-ųjų laikotarpiu, išaugo 8 proc., o rugsėjį, palyginti su rugpjūčiu, - sumažėjo 1 procentu.

Automobilių pardavimas per metus padidėjo 36,1 proc., o per mėnesį sumažėjo 11,3 procento.

Mažmeninės prekybos apyvarta (be prekybos automobiliais ir motociklais) per metus išaugo 12,1 proc., o per mėnesį sumažėjo 0,4 procento.

Nespecializuotose parduotuvėse, kuriose vyrauja maistas ir gėrimai, apyvarta per devynis šių metų mėnesius, palyginti su atitinkamu 1999-ųjų laikotarpiu, išaugo 24,8 proc. (per mėnesį sumažėjo 1,7 proc.).

Alkoholinių ir kitų gėrimų specializuota prekyba per sausio-rugsėjo mėnesius sumažėjo 38,2 proc. (per mėnesį išaugo 3,3 proc.), restoranų ir kitų maitinimo įmonių apyvarta - smuko 9 proc. (išaugo 3,6 proc.).

Prekybos ir maitinimo įmonių apyvartos pokyčiai pateikti be PVM.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Įspūdingas skirtumas: lietuviams nemokama banko paslauga užsienietei kainavo 200 eurų (68)

Į Lietuvą dirbti atvykusiai vietnamietei Minh Thuy Nguyen už sąskaitos atidarymą teko pakloti 200 eurų. Nors jai atstovaujantis advokatas Antantas Damulis dėl tokios didelės kainos piktinosi, „Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraskevičius išaiškino, kad jokios klaidos čia nėra.

S. Skvernelis: bandymas parodys, ar pašto pertvarka vyks visoje Lietuvoje (7)

Valstybės valdomo Lietuvos pašto bandymas, sumažinus pašto skyrių kai kuriuose rajonuose, parodys, ar pertvarka vyks visoje Lietuvoje, sako premjeras Saulius Skverelis.

Pristatė, ką žada keisti vasarą įsigaliosiančiame Darbo kodekse (40)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija susitarimų Trišalėje taryboje pagrindu parengė Darbo kodekso, Užimtumo įstatymo, Nedarbo socialinio draudimo įstatymo pakeitimo projektus ir teikia juos derinti suinteresuotoms institucijoms, socialiniams partneriams ir visuomenei, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

D. Mockaus milijonas – ne taip lengvai pasiekiamas (236)

Paaiškėjus, kad Vokietijoje galimai rastas originalus Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, prisimintas koncerno „MG Baltic“ pažadas sumokėti 1 mln. Eur už jo grąžinimą valstybei.

Apgaulė, kuria patikėjo turtingieji: suklaidino patikimo teisininko ir verslininko įvaizdis (28)

Metų metus verslininkus mulkinęs anksčiau advokato padėjėju dirbęs 35 metų teisininkas Paulius Putkis sugebėjo apgauti daugybę žmonių, kai iš jų įvairių projektų įgyvendinimui skolinosi dideles pinigų sumas, nors tuo metu jau ir žinojo, kad jų net negalės grąžinti.