Latvijos ir Estijos energetikai susimokė prieš lietuvius

 (7)
"Eesti energia" valdybos pirmininko Gunnaro Okko (Gunaro Oko) teigimu, sujungti Estijos ir Latvijos energetikos įmones jis yra siūlęs dar ankstesniam "Latvenergo" vadovui Valdžiui Ginterui, kuris šių metų pradžioje išėjo į pensiją.

Estijos laikraštis tvirtina, jog Latvijos ekspremjeras Andris Škėlė į Taline vasario mėnesį vykusį Baltijos šalių vyriausybių vadovų susitikimą atvyko viena diena anksčiau, kad neoficialioje aplinkoje susitiktų su Estijos premjeru ir abiejų šalių energetikos įmonių atstovais.

"Eesti Ekspress" žiniomis, dėl konkretaus veiksmų plano Estijos ir Latvijos premjerai susitarė kovą 29-ąją susitikę Piarnu.

Latvijos vyriausybė šį klausimą uždarame posėdyje svarstė balandžio 4-ąją, o Estijos vyriausybė - balandžio 11 dieną. Oficialiai sprendimą abi pusės turėjo priimti balandžio 18-ąją, tačiau tai nebuvo padaryta dėl balandžio 12 dieną Latvijoje įsiplieskusios vyriausybės krizės bei A. Škelės atsistatydinimo.

Kaip tvirtina "Eesti Ekspress", suinteresuotiems asmenims per gana trumpą laikotarpį pavyko įtikinti naujosios Latvijos vyriausybės vadovus šio projekto naudingumu.

Estijos savaitraščio vertinimu, žinia apie galimą Estijos ir Latvijos energetikos įmonių sujungimą yra bene labiausiai nemaloni Skandinavijos energetikos koncernams "Fortum" ir "Vattenfall", kurie į Baltijos šalių energetikos rinką žvelgia kaip į savo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai (2)

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (15)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (27)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (9)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.