"Kalnapilis" pradeda eksportą į JAV

 (7)
Pasak Rasos Jocienės, "Kalnapilio" importo-eksporto vadybininkės, tai pirmasis užsakymas.

Sutartį su "Stawski Distributing" panevėžiečiai pasirašė penkeriems metams. Birželio 5 d. "Kalnapilis" išsiųs į Čikagą 1.800 dėžių "Export" alaus su angliškomis etiketėmis.

Arūnas Jarmolavičius, UAB "Jungtinis alaus centras" generalinis direktorius, VŽ aiškina, kad lietuviškas alus sunkiai konkuruoja JAV rinkoje.

"Kai kuriose Valstijose UAB "Utenos alus" produkcija, kurią keleri metai pardavinėja taip pat "Stawski Distributing", kainuoja iki 5–6 USD/but.",– pasakoja p. Jarmolavičius. Jo duomenimis, amerikiečiai per mėnesį iš "Utenos alaus" perka 1–2 jūreiviškus konteinerius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (32)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (3)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (31)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.