IPRA priėmė pirmąjį narį iš Lietuvos

Londone įsikūrusi Tarptautinė ryšių su visuomene asociacija (IPRA) patvirtino pirmojo ryšių su visuomene specialisto iš Lietuvos narystę šioje organizacijoje. Juo tapo ryšių su visuomene ir vadybos konsultacijų bendrovės "Jonkus ir partneriai" vadovas Artūras Jonkus.
"Manau, kad narystė šioje pasaulyje garsioje asociacijoje padės greičiau pritaikyti tarptautinius ryšių su visuomene standartus Lietuvoje, kelti mūsų kompanijos darbuotojų kvalifikaciją", BNS sakė A. Jonkus.

IPRA - tarptautinė asociacija, jungianti ryšių su visuomene praktikus ir teoretikus - buvo įkurta 1955 metais gegužės 1 dieną Londone. Tai žinoma tarptautinė nevyriausybinė organizacija, turinti C kategorijos patarėjo statusą Jungtinėse Tautose bei B kategorijos patarėjo statusą UNESCO. IPRA turi savo atstovų UNESCO, Europos Sąjungoje, JT agentūrose bei kitose tarptautinėse organizacijose.

"Jonkus ir partneriai" įgyvendina "Microsoft" korporacijos, "Merrild Kaffe A/S", "Bristol Myers Squibb", "Klaipėdos maisto" ir kitų bendrovių ryšių su visuomene projektus. Prieš ateidamas į ryšių su visuomene verslą, A. Jonkus 7 metus dirbo diplomatinį darbą Užsienio reikalų ministerijoje bei Lietuvos Respublikos ambasadoje Estijoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (2)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (39)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (41)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.