Į Lietuvą atėjo stiprus bankas

 (6)
“Nordic Baltic Holding” (NBH), kurį sudaro didžiausias Suomijos ir Švedijos bankas “MeritaNordbanken” ir danų “Unidanmark” bankas, atidarė pirmąjį skyrių Lietuvoje ir rengiasi per 5 m. įkurti dar 4 padalinius kituose miestuose.
Ši finansinė grupė, kurios tikslas Skandinavijos, Baltijos šalių, Lenkijos ir Danijos rinkas paversti savo “namų” rinka, teiks visas tradicines bankines paslaugas, kokias siūlo klientams Skandinavijoje – dirbs ir su bendrovėmis, ir su fiziniais asmenims, teiks būsto, vartojamąsias paskolas ir kt.

Pasak Petri Loikaneno (Petri Loikkanen), “Merita Bank” Vilniaus skyriaus generalinio direktoriaus, bankas daug dėmesio skirs elektroninės ir telefoninės bankininkystės paslaugoms.

“Mes stiprūs, ateiname su pigesniu kapitalu. Tokiam dideliam bankui kaip mūsų pigesnis kapitalas labiau prieinamas nei mažesniems vietiniams bankams”, - sako p. Loikanenas. Tačiau, pasak jo, bus atsakingai dirbama su visais klientais, kad bankas atgautų kiekvieną paskolintą litą.

Ponas Loikanenas pabrėžė, kad ir bendrovių, ir privačių asmenų indėliai (maždaug 100.000 Lt) Vilniaus skyriuje yra apdrausti pagal Suomijos teisinę bazę.

UAB “MeritaNordbanken Finance Lit” generalinis direktorius Vilmantas Midvikis teigė, kad jų padalinys teikia išperkamosios nuomos paslaugas – specializuojasi naujų technologijų ir įrengimų lizingo srityje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (3)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (118)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.

ES spaudžia Valoniją dėl ES ir Kanados prekybos sutarties (4)

Europos Sąjunga (ES) griebėsi šiaudo, mėgindama išgelbėti Išsamų ekonomikos ir prekybos susitarimą (CETA) su Kanada po to, kai Belgijos Valonijos regionas atmetė galutinį sprendimo priėmimo terminą. Apie tai praneša BBC.