"Conceptor" Vilniuje investuos daugiau kaip 500 mln. litų

 (3)
Vien į sostinės automobilių aikštelių sistemos sukūrimą per 5 metus "Conceptor" dukterinė įmonė "Parkerings-Compagniet" investuos apie 145 mln. litų.

Pirmąsias tris automobilių stovėjimo aikšteles planuojama pradėti statyti dar šiais metais, vieną jų - prie Operos ir baleto teatro.

"Į automobilių aikštelių projektą žiūrime kaip į prestižinį projektą, mūsų sugebėjimų įrodymą", penktadienį susitikime su Vilniaus meru sakė "Conceptor" prezidentas Vidaras Lyhusas.

Norvegai kartu su kitais vietos partneriais ketina statyti ir du prekybos centrus, vieną iš jų - 15 hektarų sklype Ozo gatvėje. Jį planuojama statyti kartu su bendrove "Vilniaus prekyba".

"Reikia iki galo aptarti partnerystės struktūrą, o tada bus galima kalbėti apie prekybos centro statybos terminus. Akivaizdu, kad tai daryti reikia kuo greičiau", žurnalistams po susitikimo teigė "Conceptor" atstovas Lietuvoje Jonas Tamulis.

Pasak jo, maždaug po dviejų trijų savaičių abi bendrovės turėtų priimti galutinį sprendimą dėl prekybos centro statybos Ozo gatvėje.

Šalia nebaigto statyti stadiono planuojama statyti komercijos centrą, kuriame būtų įrengta ne tik parduotuvių, restoranų, bet ir kino teatrų, vaikų darželių.

Panašaus dydžio prekybos centrą ketinama pastatyti ir prie Vingio parko, bendrovės "Velga" teritorijoje. "Conceptor" numatomo statyti komercijos centro projekto kol kas neturi.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (21)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (13)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (150)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.