Benzino kainos nekris

 (7)
Dabartinius degalų kainų rekordus VŽ prognozavo prieš savaitę, kai benzino 95E kainos šalies degalinėse padidėjo 5–6 ct/l, iki 2,65 Lt. Dar labiau, iki 2,72 Lt/l, benzinas pabrango šį antradienį. "Kiek žinau, ne tik mūsų, bet ir kitų degalinių operatorių apyvarta gerokai sumažėjo.

Parduodame beveik tiek, kiek žiemą",– VŽ sakė Antanas Vaitkevičius, Lietuvos ir Didžiosios Britanijos UAB "Uotas" prekybos direktorius.

Virginija Kristinaitienė, AB "Mažeikių nafta" (MN) atstovė, VŽ teigė, jog labai sumažėjo degalų paklausa visose kaimyninėse rinkose, į kurias Lietuvos naftos koncernas neeksportuoja naftos produktų jūra.

Pasak jos, anksčiau vien Lietuvoje būdavo sunaudojama 33% įmonėje gaminamų automobilių degalų, o dabar 40% Mažeikių produkcijos tenka Lietuvai kartu su visomis kaimyninėmis rinkomis – Latvija, Lenkija, Estija ir kt. Dabar daugiau degalų eksportuojama į Vakarų Europą.

Lietuvos naftos koncerno atstovė teigė, jog, šiek tiek stabilizavusis padėčiai tarptautinėje naftos rinkoje, šią savaitę degalų kainų iš esmės nekoregavo ir MN. Tačiau "bet kuriuo metu padėtis gali dar labiau nuliūdinti".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Nustatė, kiek bankai iš klientų galės imti už būtiniausias paslaugas (64)

Nuo 2017 m. vasario 1 d. bankai ir kredito unijos privalės suteikti galimybę visas būtiniausias mokėjimo paslaugas gauti už ne didesnę kainą kaip 1,5 Eur, nepasiturintiems gyventojams – 0,75 Eur per mėnesį, rašoma Lietuvos banko pranešime spaudai.

„Avesco AG“ Lietuvoje įsigijo 100 proc. „Witraktor“ akcijų paketą

Pasaulyje žinoma statybinių mašinų pardavimo, nuomos ir priežiūros įmonė „Avesco AG“ Lietuvoje įsigijo 100 proc. įmonės „Witraktor“ akcijų. Įmonė atstovauja pasauliniam statybinės technikos gamintojui „Caterpillar“ (Cat). Po sandorio įmonei toliau vadovaus dabartinis vadovas Rasantas Valaitis. Iki šiol „Witraktor“ priklausė Suomijos „Wihuri“ įmonių grupei. Po sandorio, „Witraktor“ keičia pavadinimą į UAB „Avesco Lithuania“. Sandorio suma neatskleidžiama.

Trečiąjį ketvirtį „Danske Bank“ pelnas mažėjo (2)

Didžiausios Danijoje ir antros pagal turtą Šiaurės Europoje finansinių paslaugų grupės „Danske Bank” A/S Lietuvos filialas per devynis šių metų mėnesius iš pagrindinės veiklos (verslo ir privačios bankininkystės) uždirbo 8,2 mln. Eur prieš pelno mokestį, rašoma pranešime spaudai.

Nesutarimai dėl CETA atspindi rimtas ES problemas (7)

Tarsi problemų dar būtų negana, Europos Sąjungai pagalį į ratus įkišo mažutė regioninė vyriausybė – Belgijos Valonijos regionas neseniai blokavo CETA susitarimą su Kanada. Ir tik šį ketvirtadienį, jau po to, kai jau buvo atšauktas ES ir Kanados viršūnių susitikimas sutarčiai pasirašyti, valonai nusileido ir sutarčiai pritarė. Pasak „Deutsche Welle“ korespondento Briuselyje Berndo Riegerto, priežasčių, kodėl viskas klostėsi būtent taip, yra įvairių.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui

Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.