„Amazon“ vadovas priartėjo prie milijardierių reitingo viršūnės

 (2)
Prekybos internetu bendrovės „Amazon“ vadovas Jeffas Bezos turi realų šansą tapti turtingiausiu žmogumi pasaulyje. Jo bendrovės vertė smarkiai šoktelėjo, įsigijus prekybos centrų tinklą „Whole Foods Market“ už 13,7 mlrd. dolerių, skelbia „CNN Money“.
Jeffas Bezosas
© AFP/Scanpix

Leidinio duomenimis, Jeffo Bezoso turtas pastarosiomis dienomis išaugo 1,8 mlrd. dolerių ir dabar siekia 84,6 mlrd. dolerių, tad nuo „Microsoft“ steigėjo Billo Gateso, šiuo metu užimančio pirmąją „Forbes“ milijardierių reitingo poziciją, jį dabar skiria vos 5 mlrd. dolerių.

2017 m. birželio pradžioje britų bendrovė „Kantar Millward Brown“ publikavo brangiausių pasaulio prekės ženklų šimtuką. Reitinge pirmavo penkios informacinių technologijų sektoriaus bendrovės: „Google“, „Apple“, „Microsoft“, „Amazon“ ir „Facebook“. Tuo tarpu reitingo lyderio „Google“ vertė buvo 7 proc. didesnė nei prieš metus ir siekė 245,6 mlrd. dolerių. „Apple“ vertė išaugo 3 proc., iki 234,7 mlrd. dolerių, o „Microsoft“ - 18 proc., iki 143,2 mlrd. dolerių. Labiausiai išaugo „Amazon“ prekės ženklo vertė: per metus ji išaugo 41 proc. „Facebook“ prekės ženklas pabrango 27 proc.

„Amazon“ yra JAV bendrovė, sukurta 1994 metais. Ji yra didžiausia pasaulyje pagal apyvartą tarp platformų, parduodančių masinės paklausos prekes ir paslaugas internetu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

ES ir Kanados prekybos sutarties ratifikavimas nukeliamas rudeniui (68)

Europos Sąjungos (ES) ir Kanados prekybos susitarimo ratifikavimas gali būti nukeltas į rudenį, nors Lietuvos diplomatai tikėjosi, kad tai galėtų įvykti dar pavasario sesijoje.

Garso inžinierius iš Estijos: ne parduodame kolonėlės, o jūsų namuose rengiame koncertus (5)

Garso inžinierius iš Estijos Alfredas Vasilkovas daugiau nei 30 metų bando sukurti pačią geriausią garso sistemą visame pasaulyje. Dabar vyras sako, kad jo svajonė pradėjo pildytis.

Du trečdalius Baltarusijos išleistų obligacijų nupirko amerikiečių investuotojai (31)

Didelę dalį euroobligacijų, kurių Baltarusija išplatino po daugiametės pertraukos, nupirko amerikiečių investuotojai.

„JPMorgan Chase“ perspėja: po ilgos tylos laikotarpio laukia dideli svyravimai (5)

Pasaulinėse finansų rinkose neįprastai ilgą laiką buvo fiksuojama santykinė ramybė, ir tai reiškia, kad investuotojai turėtų ruoštis svyravimų laikotarpiui, mano amerikiečių banko „JPMorgan Chase“ ekspertai.

Šią savaitę biržoje didesnio dėmesio sulaukė Šiaulių banko akcijos

„Nasdaq“ Vilniaus biržoje šią savaitę vyravo ramios nuotaikos, aktyviau prekiauta Šiaulių banko akcijomis, kurių perleista daugiau kaip už 750 tūkst. eurų. Iš kitų įmonių tik „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) vertybinių popierių apyvarta buvo didesnė kaip 100 tūkst. eurų.