„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (144)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Nekilnojamasis turtas

Nuomojosi butą per agentus: jaučiasi apgautas (112)

Artėjant mokslo metams didmiesčiuose vėl sujudo būsto nuomos rinka: Kaune būstą mėginęs išsinuomoti jaunuolis pasakoja nukentėjęs nuo tarpininkavimo paslaugas teikiančios bendrovės „NT Aurus“. Tačiau agentūros atstovas atkerta, kad pasiūla rinkoje ne visada atitinka klientų lūkesčius ir žmonės pyksta.

Daugiabučio gyventojams – šokas: buhalterė vėjais paleido mūsų pinigus (103)

Vilniaus Gerosios Vilties g. esančio daugiabučio, kuriame gyvena apie 100 šeimų, dabar jau buvusi buhalterė nežinia kam iššvaistė gyventojų pinigus, tačiau už tai turės atsakyti. Ir ne viena – baudžiamoji atsakomybė gresia ir jos darbą tikrinusiai bei, įtariama, prieš daromus pažeidimus užsimerkusiai kitai buhalterei.

Bandė viešbutį paversti daugiabučiu - viskas baigėsi skausmingai (14)

Vieš­bu­tis „Sig­na­las“ Aly­tu­je, San­tai­kos gat­vė­je, pa­sta­ty­tas maž­daug prieš ke­tu­ris de­šimt­me­čius. Be­veik prieš aš­tuo­ne­rius me­tus iš jo bu­vo li­kę tik griau­čiai. Kau­no ben­dro­vė In­ves­ti­ci­nių pro­jek­tų vyk­dy­mo gru­pė, iš­grio­vu­si pa­se­nu­sias kon­struk­ci­jas, ėmė­si šį sta­ti­nį re­konst­ruo­ti į dau­gia­bu­tį. Da­bar jau ku­ris lai­kas bu­vęs vieš­bu­tis ap­au­ga žo­lė­mis ir krū­mokš­niais, nors į pa­sta­to te­ri­to­ri­ją ne­pa­tek­si, jį ser­gi vie­nos ap­sau­gos tar­ny­bos dar­buo­to­jai.

Leido pažiūrėti, kaip atrodys namas už 500 mln. (35)

Filmų prodiuseris ir nekilnojamojo turto vystytojas Nile‘as Niami ant kalvos Pietų Kalifornijoje pasišovė pastatyti vieną iš didžiausių namų Jungtinių Valstijų istorijoje, skelbia „Business Insider“.

V. Vasiliauskas pratrūko apie bankus (272)

Bankams metas pradėti iš tiesų skolinti ir prisiimti didesnes rizikas, nes būsto paskolos visą laiką, išskyrus ekonominį sunkmetį, buvo „teigiamoje zonoje“.