„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
144
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Ieškantiems buto nuomai – iš karto dvi blogos naujienos (6)

2014 liepos mėn. 31 d. 14:31
Ieškantiems buto nuomai – iš karto dvi blogos naujienos
D.Lauručio nuotr.
Įprasta, kad didžiuosiuose šalies miestuose vasarą išauga nuomojamo nekilnojamojo turto paklausa. Ieškantys buto nuomai susiduria iš karto su dviem problemomis.

Poilsiautojai, kurių Lietuvos pajūris nelaukia (15)

2014 liepos mėn. 29 d. 14:54
Kambarių nuoma Palangoje
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Šią vasarą atliktos pajūrio nuomotojų apklausos duomenimis, nuomos paslaugų teikėjai tvirtina, jog per 5-10 metų Lietuvos pajūryje poilsiaujančių žmonių kultūringumas išaugo. Net ir jaunimo kompanijos, kurių vengia daugelis apklaustųjų, vis dažniau nustebina tvarkingumu ir ramumu.

Ant prekystalio – beveik 3 mlrd. Lt vertės dangoraižis (8)

2014 liepos mėn. 29 d. 13:52
Ant prekystalio – beveik 3 mlrd. Lt vertės dangoraižis
AOP nuotr.
Parduodamas garsusis Londono dangoraižis "30 St Mary Axe" ("Gherkin", arba žinomas kaip "Agurkėlis"). Šiuo unikaliu statiniu susidomėjo pirkėjai iš Kinijos, kitų Azijos šalių, taip pat Jungtinių Valstijų. Apie tai praneša BBC remdamasi nekilnojamojo turto agentūra "Savills".

Kauno meras mintyse jau pastatė naujus kongreso rūmus (47)

2014 liepos mėn. 29 d. 12:42
Kauno meras Andrius Kupčinskas jau tiksliai žino, kad Kaune, Nemuno pakrantėje stovės nauji kongresų ir sporto rūmai – 2018 metų vasario 16-ąją. Tiesa, milijonai objekto statyboms dar negauti, nesanaudžia ir konkurentai. Kauno vadovai negaili kritikos sostinės konkurenciniam Vilniaus objektui, o į pagalbą pasitelkiami ir scenos žmonės. Vienas iš jų – operos solistas Edgaras Montvidas.

Tuščias butas – problemų garantas (24)

2014 liepos mėn. 25 d. 07:39
Istorijos, kai žmonės kenčia nuo kaimynų - gana dažnos, bet neretai nutinka ir taip, kad tenka kentėti, kai kaimyno bute - nė gyvos dvasios.