„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
144
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

EK vėl užkliuvo Klaipėdos uosto žemė (5)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 20:43
EK vėl užkliuvo Klaipėdos uosto žemė
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Europos Komisija dar kartą pareiškė, kad Lietuva sudaro nevienodas sąlygas vietos ir užsienio investuotojams nuomotis žemę Klaipėdos jūrų uoste.

Tūkstančiams gyventojų – pranešimas apie mokestį atnaujinta (119)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 13:35
Tūkstančiams gyventojų – pranešimas apie mokestį
A.Stackevič nuotr.
Senos statybos daugiabutyje ne vienerius metus gyvenantys kauniečiai šiemet pašto dėžutėje rado laišką iš miesto savivaldybės, kuriame paskaičiuotas valstybinės žemės nuomos mokestis.

Kaune centre – mirtina grėsmė iš viršaus (48)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 12:13
Iki nelaimės vienas žingsnis – šimtai avarinės būklės Kauno centro ir senamiesčio balkonų gali bet kada nukristi praeiviams ant galvos, tvirtina specialistai. Tvirtina jau metai iš metų, tačiau situacija iš esmės nesikeičia. Valdžia ir daugiabučių administratoriai pirštais bado į gyventojus, kurie esą tiesiog nesutaria ar net nebando spręsti situacijos.

Paskutinis Mokesčių inspekcijos perspėjimas tūkstančiams (24)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 11:51
Paskutinis Mokesčių inspekcijos perspėjimas tūkstančiams
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Gyventojai ir įmonės, laiku nesumokėję žemės mokesčio, jau penktadienį gaus priminimus apie būtinybę kuo skubiau tai padaryti.

Būsto pirkėjai metėsi prie naujo susižavėjimo objekto (68)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 05:30
Nekilnojamojo turto specialistai įžvelgia naujus vėjus nekilnojamojo turto rinkoje – naujos statybos butai vis dažniau pralaimi naujiems individualiems namams. Tuo metu kiti srities ekspertai siūlo nepamiršti, kad nekilnojamojo turto klausimais egzistuoja dvi Lietuvos, o individualaus namo patrauklumą gali mažinti žemės kaina.