„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Nekilnojamasis turtas

Naujas namas virto košmaru: gali subyrėti bet kurią dieną (233)

Svajonė įsikelti į nuosavą namą tapo dideliu išbandymu, kuris veikiausiai baigsis teismuose.

Kopenhaga turi naują traukos centrą – „Circle Brigde“ tiltą (4)

Tūkstančiai žmonių dalyvavo naujausio Kopenhagos traukos centro – įspūdingo „Circle Brigde“ tilto – pristatyme, kuris vyko šeštadienį. Tiltas sudarytas penkių skirtingo dydžio apskritų platformų.

Majamyje kyla įspūdingas futuristinio dizaino dangoraižis (2)

Dešimtys darbininkų ir beveik 200 betonvežių rinkosi į Majamio centre esančią statybų aikštelę. Skelbiama, kad statomo dangoraižio pamatams buvo išlieta daugiau nei 6,8 mln. litrų betono.

Pradeda dalyti valstybės remiamus būsto kreditus (10)

SEB bankas pasirašė sutartį su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dėl valstybės iš dalies kompensuojamų būsto kreditų teikimo 2015-2017 metais.

Užupiečiai kyla: didžiulis projektas gali atverti Pandoros skrynią? (145)

Sostinėje Vilnelės krantinėje, Polocko g., vykstantys darbai, apimantys daugiau nei 1 ha plotą, audrina Užupio gyventojus.