„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
144
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Žemės savininkams – Mokesčių inspekcijos dėmesys (4)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 07:46
Dėl galimo mokesčių slėpimo Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šiemet didesnį dėmesį skiria gyventojams, turintiems 20 ir daugiau ha nuosavos žemės ūkio paskirties žemės ir nedeklaravusiems žemės nuomos pajamų.

Kontrabandininko sūnaus biuras – be paklausos (10)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 18:00
Iki penktadienio iš varžytinių pardavinėtas dėl neteisėto praturtėjimo teisiamo Edgaro Karaliaus biuras nesudomino pirkėjų.

Prie Vilniaus „Ikea“ kyla naujas prekybos centras (82)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 07:12
Prie Vilniaus „Ikea“ kyla naujas prekybos centras
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Šalia Švedijos baldų milžinės „Ikea“ parduotuvės Vilniuje kyla dar vienas statinys.

Už naują butą Vilniaus centre studentei gali tekti sumokėti dar kartą (41)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 12:40
Ar vos 20 metų sulaukusi studentė galėjo teisėtai įsigyti daugiau kaip puse milijono litų įvertintą naują butą Vilniaus centre? Prokurorai įsitikinę, kad ne.

Šiaulių meras: ruso įsteigtai įmonei sklypas prie NATO bazės skirtas atsitiktinai (154)

2014 rugsėjo mėn. 11 d. 20:05
Tai, kad Šiaulių miesto savivaldybė nutarė išnuomoti sklypą verslininkams netoli NATO oro policijos misijai naudojamo Zoknių oro uosto - atsitiktinumas, sako Šiaulių meras socialdemokratas Justinas Sartauskas.