„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
144
Registruoti (0) Anonimiški (144)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Nekilnojamasis turtas

Planuojama atnaujinti Neries krantines (31)

2015 sausio mėn. 24 d. 22:14
Planuojama atnaujinti Neries krantines
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Sostinės savivaldybė visuomenei pristatė Neries krantinių modernizavimo projektą. Senąsias krantines planuojama atnaujinti keliais etapais iki 2018 metų.

Ukrainiečių šeima skubiai perka butą: ar tai jau tendencija? (231)

2015 sausio mėn. 23 d. 19:00
„Ukrainiečių šeima skubiai perka butą jūsų name. Kaina – iki 100 tūkst. eurų“, – tokį skelbimą savo pašto dėžutėje rado vienas portalo LRT.lt skaitytojų vilnietis Saulius. Nekilnojamo turto ekspertai teigia, kad pirma kregždė – dar ne pavasaris, tačiau ekonomistas Žygimantas Mauricas aiškina, kad jei situacija Ukrainoje liks įtempta, emigrantų iš šios šalies į Lietuvą gali daugėti.

Sklypų savininkai pateko į mokesčių spąstus (117)

2015 sausio mėn. 23 d. 11:05
Nuosavos žemės turintys žmonės jaučiasi apgauti valstybės, nes realiai negali pasinaudoti jiems suteikta galimybe mokėti mažesnius mokesčius. Ir tik dėl to, jog nekilnojamojo turto vertintojai bijo turėti reikalų su valstybinėmis institucijomis.

Aktyviau domisi vienos rūšies NT: kas tai lemia? (97)

2015 sausio mėn. 22 d. 05:30
Nekilnojamojo turto (NT) bendrovės pastebi rinkos suaktyvėjimą centrinėje Vilniaus dalyje.

Už 125 tūkst. eurų užsimojo pastatyti tualetą su geoterminiu šildymu (62)

2015 sausio mėn. 21 d. 08:37
Šiau­lių ra­jo­no valdžia užsimojo statyti Kuršėnuose vie­šąjį­ tua­le­tą už daugiau nei 431,5 tūkst. litų arba be­veik už 125 tūks­tan­čius eu­rų. Viešasis tualetas būtų buvęs net su rūsiu, pakabinamomis lubomis, vandalų smūgiams atspariomis plautuvėmis, geo­ter­mi­niu šil­dy­mu, saugomas sargo. Ki­lus triukš­mui visuomenėje, paaiškėjo, kad kainą gali būti perpus mažesnė – tualetas gali kainuoti ir vos per 200 tūkst. litų.