„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
144
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Nori atimti žemę iš per daug jos turinčių (32)

2014 balandžio mėn. 16 d. 11:06
Seime užregistruotos pataisos numato, kad jei asmuo įsigyja ar yra anksčiau įgijęs daugiau kaip 500 hektarų žemės, viešąjį interesą ginantis prokuroras turi kreiptis į teismą dėl viršpločio paėmimo ir perdavimo valstybei.

Būsto pirkimo vajus: o kaip elgiasi NT įmonių savininkai ir vadovai? (84)

2014 balandžio mėn. 16 d. 05:35
Bankų ekonomistai skaičiuoja, kad šiuo metu dėl žemų palūkanų pirkti būstą yra naudingiau nei nuomotis, tačiau ne visuomet su tokia pozicija sutinka nekilnojamojo turto (NT) bendrovių savininkai ir padalinių vadovai. Jie sako nesigailėję, kad pasirinko būsto nuomą ir vardija tokio sprendimo privalumus.

Būstų rinkoje tikisi proveržio (20)

2014 balandžio mėn. 15 d. 10:20
Būstų rinkoje tikisi proveržio
R.Juozapaitytės nuotr.
Lietuvoje daugėja gyventojų, kurie perka gyvenamąjį būstą tam, kad jį nuomotų. Prognozuojama, kad tai suteiks teigiamą impulsą būsto nuomos rinkai.

Nekilnojamojo turto kainos Britanijoje pasiekė naujas aukštumas (4)

2014 balandžio mėn. 14 d. 10:01
Didžiojoje Britanijoje nekilnojamojo turto kainos balandį kyla jau antrąjį mėnesį iš eilės. Hipotekos paskolą šalyje šiuo metu gauti gana lengva, o pasiūla menkesnė už paklausą. Tiesa, analitikai bijo, kad tokia situacija ateityje kainas sukels dar aukščiau. Apie tai praneša "Dow Jones".

Venesuelos dangoraižis tapo rojumi varguoliams (33)

2014 balandžio mėn. 13 d. 12:45
Venesuelos dangoraižis tapo rojumi varguoliams
Šis dangoraižis turi sraigtasparnių nutūpimo aikštelę, įspūdingą vaizdą į Avilos kalnus ir didžiulius balkonus savaitgalio kepsniams ant žarijų. Tačiau šis 45 aukštų pastatas, stūksantis Venesuelos sostinės Karakaso centre, nėra penkių žvaigždučių viešbutis ar prašmatnus daugiabutis: tai lūšnynas, tik veikiausiai pats aukščiausias pasaulyje.