„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
144
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Vėl skolinasi būstui: sako, kad šįkart daug kas kitaip (19)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:53
Pirmojo šių metų pusmečio „Swedbank“ būsto paskolų sandorių vertė siekė beveik 330 mln. litų, tai sudarė 19 proc. daugiau lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2013 m., rašoma pranešime spaudai.

Pagreitino statybų procedūros užbaigimą (11)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 16:14
Pagreitino statybų procedūros užbaigimą
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas patvirtino statybos techninį reglamentą „Statybos užbaigimas“ ir supaprastino bei pagreitino visų statinių statybos ir renovacijos užbaigimo procedūras.

Pardavė visą kaimą (9)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 07:47
Didžiojoje Britanijoje, Devono grafystėje, visas kaimas su paplūdimiu, parduotuve, istoriniais kotedžais, net golfo klubu parduotas už mažesnę kainą, negu kainuotų kai kurie namai Londone, – maždaug už 14 mln. svarų (60 mln. Lt).

Palanga laimėjo prieš Krymą (45)

2014 rugpjūčio mėn. 14 d. 13:07
Kambarių nuoma Palangoje
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Įsigytas nekilnojamasis turtas Lietuvos pajūryje pirkėjams tampa ir antruoju būstu, ir galimybe užsidirbti. Nekilnojamojo turto agentūrų atstovai pastebi, kad antrąjį būstą įsigyja vis daugiau žmonių. Daugiausia pirkėjų – lietuviai, tačiau šią vasarą suaktyvėjo baltarusiai.

2016 metais britai džiaugsis unikalia apžvalgos aikštele (3)

2014 rugpjūčio mėn. 13 d. 18:08
2016 metais britai džiaugsis unikalia apžvalgos aikštele
Per pastaruosius du dešimtmečius Braitono paplūdimys tapo viena iš tų vietų, kur vyksta smagiausi ir didžiausi vakarėliai. Panašu, kad jau labai greitai šio šalies pietinės pakrantės miesto laukia dar didesnis populiarumas – dizaineriai kalba apie pirmąją pasaulyje vertikaliai pakeliamą apžvalgos aikštelę.