„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.
Lidl
Foto: Bendrovės nuotr.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (144)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Nekilnojamasis turtas

Nenorintiems prabangaus biuro siūlys naują alternatyvą (3)

Įmonėms atidžiai skaičiuojant išlaidas dideliu galvos skausmu gali tapti biuro nuomos ir išlaikymo kaštai. Nekilnojamojo turto vystytojai šiuo metu daug dėmesio skiria aukštos kokybės biurų statyboms, tačiau neužmiršta ir išlaidas padedančių sutaupyti biurų projektų.

Vilniaus pramogų arena – parduodama (36)

Balandį iš varžytinių bus mėginama parduoti Vilniuje esančius ledo rūmus su dengta ledo aikštele.

Nusprendė būti sąžiningu piliečiu – pasigailėjo (241)

„Tokia sistema yra labai demotyvuojanti. Žinant, kaip žmonės vengia mokėti mokesčius valstybei, turėtų būti tvarka, viliojanti mokėti mokesčius, o ne atgrasanti“, – piktinosi vilnietė Eglė, nusprendusi sąžiningai deklaruoti savo pajamas.

Pastatys 270 butų (17)

Statybų bendrovė „YIT Kausta“ šiemet gyventojams Vilniuje ir Kaune pasiūlys 270 naujų butų.

Gyventojai pasibaisėję: nupjovė balkonus ir paliko (178)

Senesnės statybos daugiabučių gyventojai turėtų suklusti – jie gali netekti savo balkonų. Bent taip nutiko sostinėje A. Vienuolio g. 6 name gyvenantiems vilniečiams.