„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
144
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Šiaulių arena: praėjo 7-eri metai ir vidus supuvo (5)

2014 spalio mėn. 1 d. 08:24
Šiaulių arena: praėjo 7-eri metai ir vidus supuvo
R.Parafinavičiaus nuotr.
Šiaulių miesto savivaldybėje vėl sukamos galvos dėl Šiaulių arenos. Sprendžiama, ar dėl pasikeitusios teisinės bazės arenos pastatas koncesininkui turėtų būti nuomojamas.

Vietoj Nacionalinio stadiono – daugiafunkcis kompleksas (71)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 20:57
Vilniaus savivaldybė nebaigto Nacionalinio stadiono vietoje ant Šeškinės kalvos ketina statyti sveikatinimo, švietimo ir užimtumo kompleksą.

Keičiasi Baltijos šalyje NT perkančių rusų elgesys (85)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 14:10
Rusijos ekonomikai grimztant į recesiją, šalies gyventojai bandys išsaugoti kapitalą, investuodami jį į nekilnojamąjį turtą. Bet dėl Rusijos ir Europos Sąjungos konflikto rusai nebe taip aktyviai perka būstą Baltijos šalyse.

Estijoje – šimtamilijoninė „Maximos“ investicija (17)

2014 rugsėjo mėn. 29 d. 13:30
Maximos logistikos centras Estijoje
Bendrovės nuotr.
„Maxima grupei“ priklausanti bendrovė „Maxima Eesti“ oficialiai pradėjo naujo logistikos centro Estijos Harjumma apskrityje statybas.

Užupyje kyla naujas namų kvartalas (20)

2014 rugsėjo mėn. 27 d. 11:51
Užupyje kyla naujas namų kvartalas
Bendrovės nuotr.
Vilniaus Užupyje kyla naujas gyvenamųjų namų kvartalas.