„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
144
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Sukilo prieš planus statyti naują pastatą prie „Vilniaus vartų“ tįsta J. Borisovo šeimos šleifas (27)

2014 spalio mėn. 31 d. 13:24
Sostinės centre įsikūrusio biurų ir butų pastato savininkai nerimsta. Jų žiniomis, šalia jų pastato planuojami darbai, apie kurios nekilnojamojo turto bendrasavininkiams niekaip nepavyksta gauti reikiamos informacijos.

Nuomos praktika, kuri tik pakeliui į Lietuvą (64)

2014 spalio mėn. 31 d. 08:35
Nuomojantis būstą Vakarų Europos šalyse tenka pasirašyti ir finansiškai įsipareigoti dėl ten esančių daiktų, pavyzdžiui, knygų, nudėvėjimo ir sugadinimo. Nekilnojamo turto (NT) ekspertai teigia, kad tokia praktika – dar tik pakeliui į Lietuvą, tačiau tautiečiai bent jau apie natūralų nusidėvėjimą pagalvoja ir nustato didesnę nuomos kainą.

KT: nuosavybės teisės į žemę nebūtinai turi būti atkuriamos tik natūra (7)

2014 spalio mėn. 30 d. 18:41
Konstitucinis Teismas išnagrinėjo, ar Piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo įstatymas atitinka Konstituciją. Teismas paskelbė, kad nuosavybės teisės į žemę nebūtinai turi būti atkuriamos tik natūra.

Griauna gamyklą, kad iškiltų naujas kvartalas (62)

2014 spalio mėn. 30 d. 13:07
Ketvirtadienį Vilniuje, Aukštaičių g. 7 pradėti buvusios elektros matavimo technikos gamyklos „Skaiteks“ griovimo ir teritorijos valymo darbai. Šioje vietoje bus įgyvendintas projektas „Paupys“.

Kino teatras Gargžduose atnaujintas, bet žiūrovams teks palaukti nuotraukos PRIEŠ ir PO (19)

2014 spalio mėn. 29 d. 17:58
Gargždų kino teatras Minija. J. Mikučio ir A. Daukantienės nuotr.
Savivaldybės nuotr.
Gargždų kino teatro „Minija“ atidarymo po rekonstrukcijos darbų dar teks lukterėti, nes rengiami ir derinami dokumentai Statybos užbaigimo komisijai. Tačiau ir išorė, ir vidus jau sutvarkyti.