„Lidl“ Vilniuje pradeda bandomosios parduotuvės statybas

 (144)
Lidl
© Bendrovės nuotr.

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ Vilniuje, Šeškinės mikrorajono Dūkštų gatvėje, trečiadienį pradeda parduotuvės statybos darbus.

Įmonė statomą prekybos centrą įvardina kaip „bandomąjį”. „Šiuo projektu siekiama įvertinti statybos standartus ir procesus, kurie ateityje bus svarbūs atidarant parduotuvių tinklą šalyje”, rašoma įmonės pranešime.

Statybos ir infrastruktūros tvarkymo darbus planuojama baigti iki kitų metų pavasario, tačiau durų tuo metu neatvers – pasak įmonės, pirmąjį pirkėją bus galima pasveikinti tik tada, kai bus pastatytos ir įrengtos kitos parduotuvės bei logistikos centras.

Įgyvendinant projektą taip pat bus nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, praplatintos Dūkštų ir Buivydiškių gatvės bei rekonstruota šių gatvių sankryža.

Statybos darbus atlieka konkursą laimėjusi įmonė „Conresta“.

„Lidl“ veikia daugiau nei 20 Europos šalių ir valdo daugiau nei 100 logistikos centrų, aptarnaujančių apie 10 000 parduotuvių.

„Lidl“ įkurta 2002 m. Nuo 2011 m. bendrovė vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje.

www.DELFI.lt
 
144
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Nekilnojamasis turtas

Keičia kovos su apleistais sklypais taktiką (53)

2014 balandžio mėn. 23 d. 16:32
Keičia kovos su apleistais sklypais taktiką
Asmeninio archyvo nuotr.
Šiaulių miesto savivaldybė, jeigu praktika pasiteisins, parodys pavyzdį visai Lietuvai, kaip galima dirbti atsižvelgiant pirmiausia į žmogaus padėtį. Žemės savininkų, kurių sklypai apleisti arba nenaudojami, nebus skubama bausti.

G. Pruskus. Kas šiandien vyksta „antrųjų namų“ rinkoje? (5)

2014 balandžio mėn. 23 d. 13:43
Gediminas Pruskus
Asmeninio archyvo nuotr.
Nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai, dirbantys „antrųjų namų“ segmente, praėjusiais metais džiaugėsi kur kas geresniais rezultatais nei 2012-aisiais. Gerėjančios gyventojų ekonominės nuotaikos išaugino potencialių pirkėjų ratą ir padidino pardavimus.

Daugiabutį dar tik stato, o jau pardavė daugumą butų (31)

2014 balandžio mėn. 23 d. 11:34
Naujamiesčio namai
Bendrovės nuotr.
Bendrovė „Vilbra“ pradėjo antrojo gyvenamųjų namų komplekso „Naujamiesčio namai“ etapo statybą. Bendrovė pastebi, kad nekilnojamojo turto rinka tikrai atsigavusi – pirmojo etapo daugiabutis vis dar statomas, o jau parduota trys ketvirtadaliai butų.

Įspėjimas statantiems namus (19)

2014 balandžio mėn. 18 d. 14:50
Ar teisėti statybą leidžiantys dokumentai, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI) tikrina jau naudodamasi neseniai sukurta Veiklos planavimo ir rizikos valdymo informacine sistema (RVIS).

Ruošiamas didelis sklypas SPA kompleksui (13)

2014 balandžio mėn. 22 d. 08:03
Ignalinos rajonas
DELFI skaitytojo nuotr.
Prieš keletą metų į mineralinio vandens ir purvo tyrimus investavusi Ignalinos rajono savivaldybė nesijaučia pinigų išmetusi į balą ir ruošia didelį sklypą investuotojams: suformuoti dabar - per maži.